Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Dobarjutric! Evo nas (mene i mog grafa):

w18-Ovulat.jpg

2403.png

I evo nas...grudi bole i dalje,bradavice malko svrbe..i nis drugo nemam za prijaviti...a to je sve ili ovo ili ono...tako da cekamo utorak ili sredu pa ce da vidimo.

Evo mene i mog :( grafa..

Sve mi svrdi na nju, al nje nema jos... sad me i zeki,glupača jedna :blink:

qaw-untitl.png

jebo te kru sta je sad ovo??

Samo mi nemojte reci da moram opet da muckam?

CU DA SE UBIJEM ODMAH...

e-boze.png

muckaj da ne zagori ;) ima sanse jos iuvek

Luna, My heart dobro je dobro.. :rolleyes:

Sanja valjda neće veštica, još uvek je prilično visoko iako je pala malo..

sve dok se drzi tako dobro je

Evo i mene

qlb-chartg.png

grafove su vam super i da Bog da da sve pozelene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego sta. Vaga, a ti?

Ako si okacila, bas su poceli da mi fale tvoji grafovi. Zaskoci tm iz zasede :P

Ma nema potrebe,i onako me on pita kad ce da padne mazenje a ja onako umorna kazem u nedelju.Eh kad ga iznenadim.Ja sam škorpijica mala i luda. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mog grafa...

sot-chartg.png

danas nisam radila test,grudi nabrekle za jedan broj,osetljive,pms je jos uvek prisutan,kicma me razvaljuje tu i tamo,danas mi se gadilo od kafe,roba sto sam prala juce danas mi ima neki cudan miris da ne kazem da mi smrdi,FF obelezava danas kao 5DPO i najgore od svega sto sam za nepunih 3 nedelja kacila 4kg :blink: al sve mi mirise da su oni testovi lazni i da ce vestica da stigne :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mogu da vam pomognem pa da vidite kako je izgledao moj grafikon ciklusa kada sam uspela da zatrudnim

merila sam temperaturu do 41. dana (samo mi je taj 29. dan bila 37 svih ostalih dana 36.8, 36.7, eventualno 36.9 i tako ), posle sam batalila i resila da uzivam u drugom stanju

sto i vama zelim od srca , naravno ko kod zeli, da mu se i ostavri sto pre...

Hvala ti od srca draga!!!!!

Evo mog grafa...

danas nisam radila test,grudi nabrekle za jedan broj,osetljive,pms je jos uvek prisutan,kicma me razvaljuje tu i tamo,danas mi se gadilo od kafe,roba sto sam prala juce danas mi ima neki cudan miris da ne kazem da mi smrdi,FF obelezava danas kao 5DPO i najgore od svega sto sam za nepunih 3 nedelja kacila 4kg :blink: al sve mi mirise da su oni testovi lazni i da ce vestica da stigne :(

Nece valjda prokletinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mog grafa...

sot-chartg.png

danas nisam radila test,grudi nabrekle za jedan broj,osetljive,pms je jos uvek prisutan,kicma me razvaljuje tu i tamo,danas mi se gadilo od kafe,roba sto sam prala juce danas mi ima neki cudan miris da ne kazem da mi smrdi,FF obelezava danas kao 5DPO i najgore od svega sto sam za nepunih 3 nedelja kacila 4kg :blink: al sve mi mirise da su oni testovi lazni i da ce vestica da stigne :(

Meni mirise na

t8316.gif

A ti kako hoces....

Pogotovo ovo sto se tice kilaze,sta da ti kazem osim da meni test nije ni pokazao dve crtice a ja vec nisam mogla da udjem u devojacke farke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Počinje ozbiljno da me boli tipa (sve smrdi na onu), tako da sam poprilično loše volje...4fvgdaq_th.gif

Šta bi tek bilo da sam se bas nadala :blink:

neces ba dobiti...malo se spustila..nemoze uvijek ni biti visoka....tvoja T je super...a moja KATASTROFA..razocarala sam se...al skroz..meznam sta da mislim vise... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni mirise na

A ti kako hoces....

Pogotovo ovo sto se tice kilaze,sta da ti kazem osim da meni test nije ni pokazao dve crtice a ja vec nisam mogla da udjem u devojacke farke...

Stvarno????

neces ba dobiti...malo se spustila..nemoze uvijek ni biti visoka....tvoja T je super...a moja KATASTROFA..razocarala sam se...al skroz..meznam sta da mislim vise... :(

Nemoj da padas sa raspolozenjem, please!!! Idemo dalje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemoj da padas sa raspolozenjem, please!!! Idemo dalje

ma ne padam samo mi bas krivo...bas sam se nadala da je to bila O....jebem ti ja onog mog ljepotana...neznam nista bez folikulometrije...dzabe se samo jebem.dopizdilo mi vise...nemogu BWEEEEE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ne padam samo mi bas krivo...bas sam se nadala da je to bila O....jebem ti ja onog mog ljepotana...neznam nista bez folikulometrije...dzabe se samo jebem.dopizdilo mi vise...nemogu BWEEEEE...

Eh draga razumem te u podpunosti. Pa meni poslednji put nije mililo da berem tresnjice ali ich, a cak nismo ni pravili bebu jer je prosla ovulacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da vas iščitam sve, ako nekog zaboravim ne zamerajte mi

Е за вас две ћу исто да пишем, имате одличне графове и да знате да имате шансе, мени се неколико циклуса дешавало да ми температура скочи тек два дана после овулације, ја сам користила лх тракице сваки циклус, па сам знала кад ће да ми буде овулација, и увек сам радила у 12 поподне тракицу, и дешавало ми се да ми лх тракица буде позитивна, то вече имамо секс, сутра дан температура и даље ниска а лх тракица негативна, а онда тек прекосутра ми скочи температура, и то ми се десило сигурно 3-4 пута, а и за БТ се каже да скаче 1-2 или чак три дана после овулације, тако да је могуће да сте уболе прави дан за трешњице.

Za ovo nisam znala, ako je tako onda i ja imam šanse (mada su male).

Hvala VelNes, Jekić, My heart i Hellen na odgovoru.

Alex šta to bi?

Sanja ne može T stalno da raste mora malo i da igra od radosti što neće doći m

Kad je baraba. Pustiga jos koji dan, mozda se opameti, a mi tipujemo na 10dc.

Pa naraFski!!!!

samo ovako obeležava

"Your chart data does not allow ovulation to be pinpointed to within a 24 hour timeframe.

Your temperature suggests, however, that ovulation may have occured between CD 8 and CD 15."

Meni jutros opet 36,4 bt i tako mi je vec 3 dana,ne računajući juce kad nisam merila.Valjda se konačno primirila... :unsure: Kako je šetala gore,dole,gore,dole ovo je sjajno. :lol:Mm sinoc hteo x,a ja totalno bez snage,a i opterećena predstojećim ispitom. <_<

Šteta, lepše bi spavala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ne padam samo mi bas krivo...bas sam se nadala da je to bila O....jebem ti ja onog mog ljepotana...neznam nista bez folikulometrije...dzabe se samo jebem.dopizdilo mi vise...nemogu BWEEEEE...

:blink:

Luna T i dalje visoko, zaigrala, možda želi nešto da nam kaže?

My heart kao što bi Ljubinka rekla za graf od IvanaV, po šablonu, stepenice

IvanaV ako je verovati Ljubinki onda je sutra skok

Učiteljice pa možda ćeš i doživeti O u ovom ciklusu, da li bi kupila LH trakice da proveriš, svakako nek x padne, pa makar i preko tebe umorne....

Botox hvala što si podelila sa nam tvoj graf, neko od devojaka je nedavno rekla da se otvori nova tema gde će biti samo zeleni grafovi, tako da bi to već moglo sa tobom i Srculencetom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno????

Nemoj da padas sa raspolozenjem, please!!! Idemo dalje

Мало ти се спустила али није страшно, још увек има велике шансе и кад си трудна температуре варирају, тако да не одустај.

Ух а да није због лекова, не разумем то те није послао на фоликулометрију, много лакше би било за праћење. И ја се слажем, можда је још једна овулација.

Па може да се деси да имаш овулацију, деавало се и то по графовима на ФФ да буду дуги циклуси и да зазбебе на крау, али најбоље је да одеш код др, овако дуги циклуси нису препоручљиви.

Јао како је убав :wub: биће сад плус ко кућа, кад ће тест :rolleyes:

Е супер што си поставила, девојкама треба пример, хвала.

Ово је најчуднији граф што сам видела, после плуса он ти обележио овулацију :lol: ма и нема везе само нека и даље сваки дан буду плусеви.

danas nisam radila test jer smatram da je glupo raditi test kad sam udarila sinoc X a ima da udarim i veceras i sutra i svaki dan sve dok ne dodje onaj dan ;-)

imam jos koji test ali necu da ih iskoristim cekacu jos 6dana kad bi trebalo dobiti a neznam zasto mi ff obelezio da trebam dobiti 29 ovog meseca :blink:

malo pre sam pricala sa prijateljicom i otkrila joj tajnu za plusice a ona rekla da su te testove najpouzdanije i da slobodno mogu da im verujem jer ih koriste i u bolnici za rano otkrivanje trudnoce,to sto su sada neki testovi bili negativni kaze da se ne sekiram njima treba vise hormona da bi pokazali crticu tako da opusteno do tada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IvanaV ako je verovati Ljubinki onda je sutra skok

Može biti, ali još ništa nije sigurno, obično 14dpo padne :)

Јао како је убав :wub: биће сад плус ко кућа, кад ће тест :rolleyes:

:wub: možda prekosutra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malo pre sam pricala sa prijateljicom i otkrila joj tajnu za plusice a ona rekla da su te testove najpouzdanije i da slobodno mogu da im verujem jer ih koriste i u bolnici za rano otkrivanje trudnoce,to sto su sada neki testovi bili negativni kaze da se ne sekiram njima treba vise hormona da bi pokazali crticu tako da opusteno do tada

Koji su to testovi????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pao x-ić na brzinu.:wub: nije mm ni znao sta ga snašlo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pao x-ić na brzinu.:wub: nije mm ni znao sta ga snašlo. :D

I kod mene, hihihihi

Eno ga sada spava :rolleyes::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod mene, hihihihi

Eno ga sada spava :rolleyes::P

Mm pokušava da zaspi,da malo odspava pred trecu smenu,a meni je dao zaduženje da ga ceskam po ledjima da pre zaspi,kao neka beba. :D mi kao da smo se dogovarale za taj x.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm pokušava da zaspi,da malo odspava pred trecu smenu,a meni je dao zaduženje da ga ceskam po ledjima da pre zaspi,kao neka beba. :D mi kao da smo se dogovarale za taj x.:D

Izgleda :lol:

Znam da imam nekoliko planeta u skorpiji, pa su mozda one proradile, ko zna?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, danas sam na nekom forumu procitala da bazalna temperatura nista ne pokazuje kad se koristi klomifen <_<

Ja se polako odvikavam, nedelju dana nisam merila, videcu kako cu u buduce, nesto mi se vise ne meri... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, danas sam na nekom forumu procitala da bazalna temperatura nista ne pokazuje kad se koristi klomifen <_<

Ja se polako odvikavam, nedelju dana nisam merila, videcu kako cu u buduce, nesto mi se vise ne meri... :huh:

Ti ces da dobijes po turezu, znas!!!!!! Odvikla se od merenja, hm :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izgleda :lol:

Znam da imam nekoliko planeta u skorpiji, pa su mozda one proradile, ko zna?!

pa mi skorpije imamo izrazenu intuiciju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti ces da dobijes po turezu, znas!!!!!! Odvikla se od merenja, hm :angry:

Potpis ko kuca!!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pao x-ić na brzinu.:wub: nije mm ni znao sta ga snašlo. :D
I kod mene, hihihihi

Eno ga sada spava :rolleyes::P

o ho, ho, ho

Devojke, danas sam na nekom forumu procitala da bazalna temperatura nista ne pokazuje kad se koristi klomifen <_<

Ja se polako odvikavam, nedelju dana nisam merila, videcu kako cu u buduce, nesto mi se vise ne meri... :huh:

Navići ćeš se opet, samo te malo bubice hvataju, čak i na bebcu nisi često. Pitaj Rašu, šta on veli o tome? Na ff ima dosta grafova sa klomifenom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco vidim da si tu, kako si danas?

Da li si se i danas šetala na kiši?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco vidim da si tu, kako si danas?

Da li si se i danas šetala na kiši?

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Dobro sam. Nisam danas šetala. Uglavnom sam u horizontali. Tako mi prija! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.