Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Evo mene <_<

Jos ne skace, a ubise me jajnici koliko bole..

dqm-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Добро јутро јутрос баш скочила :o

pz7-12.png

Au, lepooo, bravo, da li nesto pijes i za povecanje plodnosti, mozda si i pisala na drugim temama, ali nisam upucena, barem vitamine ako ne cajeve i lekove?ja sam pila folnu, mada je to za pravilan razvoj ploda, a ne znam koliko utice na samu plodnost, ali sam pila i tokoferol i za njega znam da je bas za to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja merim obicnim, ali devojke preporucuju digitalni zbog jednostavnosti. Bitno je samo da uvek meris sa istim zbog eventualnih odstupanja. Mi ga stavljamo u usta a moze i analno ili vaginalno, sto mu dodje u bilo koju rupu sem usiju i nosa :lol:

:lol: hahahhah hvala na odgovoru sad cu i ja da pocnem sa merenjem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gd-chartg.jpg

Ja se danas uspavala, tako da sam izmerila tek u 11h :(

Jekić kod tebe baš skočila, jel' to znači da je ovulacija bila juče?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto tako mislis? Super ti je grafik, bitno da ne pada ispod crvene linije, a male oscilacije su normalne ;)

Nisam znala da ne sme da padne ispod crvene linije. Sad mi je lakse mada po ovome sam imala O u utorak a u cetvrtak u 21h se jos uvek video folikul na uz. Danas ga vise nema sto bi trebalo da znaci da je O bila juce ili danas. Od svih dana samo juce nismo brali tresnjice jer se dragi zapio, slavili smo rodjenje kumceta. A sad je nesto nervozan pa mu nije do toga, ubicu ga majke mi :angry: A jos mi se i lunarna poklopila, najplodniji dani po njoj su juce i danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam znala da ne sme da padne ispod crvene linije. Sad mi je lakse mada po ovome sam imala O u utorak a u cetvrtak u 21h se jos uvek video folikul na uz. Danas ga vise nema sto bi trebalo da znaci da je O bila juce ili danas. Od svih dana samo juce nismo brali tresnjice jer se dragi zapio, slavili smo rodjenje kumceta. A sad je nesto nervozan pa mu nije do toga, ubicu ga majke mi :angry: A jos mi se i lunarna poklopila, najplodniji dani po njoj su juce i danas.

Pa ti ga stisni danas, mozda nije kasno ;)

Moja je konacno pala, nego sve nesto mislim da mi je ovaj ciklus anovulatorni <_< , a treba da mi se poklope ovulacije <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sto raste htelo bi da raste, nekaraste i treba da rasteeee :P

Meni jos visa BT danas. Uspela sam mm da savatam nocas ;)

ibg-graf-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jvd-chartg.jpg

Ova moja nikako da se smiri :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam nesto ranije morala da merim jer se klinac probudio, pa sam iskoristila dok je pio mleko.

7s5-graf-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam nesto ranije morala da merim jer se klinac probudio, pa sam iskoristila dok je pio mleko.

Sta su iksici... :D , ne stizes da meris temperaturu, ali stizes da se seksas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos cekam..nadam se da ce skociti temp ovih dana jer je lunarna juce bila..

el-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta su iksici... :D , ne stizes da meris temperaturu, ali stizes da se seksas :lol:

E pa to radimo nocu, dok spava, mada je i tada znao da nas prekine kad se rasplace. Pojma nemam kako cemo to da radimo kad bude malo stariji pa bude bez glasa ustajao nocu :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo moje temperature, za sad gde treba :rolleyes:

ilt-graf-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je sa Jekic? Nema je nesto :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta je sa Jekic? Nema je nesto :mellow:

Njeni slave, pa pretpostavljam da je kod njih ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, bas je cudno bez Jekic..

Meni danas i dalje 36.3, mrzi me da kacim grafik, kad dodje do skoka onda cu kaciti...

Nervira sto nije doslo do skoka, nemam snage ni volje vise za "branje tresnjica"..mada moracu veceras da napadnem muza i to kad se vratimo sa slave onako prejedeni :o

Lunarna prosla ove jos nema..polako postajem pesimisticna za ovaj mesec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje.

Kao sto mozete i da vidite jos mi nisu prebacili ADSL, :angry:

Nadam se da ce skoro ili cu da im napravim haos.

Moja temp je nesto jutros prolupala, ne znam sta znaci ovaj skok

um5-Ovulat.jpg

Луна Ми изгледа супер твоја температура, одлично се држи, високо и уједначено.

штета што до викенда нећу да знам шта је са тестом, навијам да је граф добитни.

Nije bilo nista, smrc. Vec bih ja nasla nacin da vam pusim poruku.

Evo, drage moje, nisam mogla da izdrzim, a da ne uradim test i crta je bleda, ali je ima :rolleyes: Bleda je jer mi ne kasni jos uvek, verovavatno je rano, ali mene brinu bolovi koje osecam, pogotovo zbog prvog pobacaja i druge odrzavane i kilave trudnoce...Valjda ce sve biti ok, ako se uopste potvrdi trudnoca.Zelim vam svima drugu crtu sto pre ;)

CESTITAM.

Звони сат, ја нисам чула после устала ко да ништа није било, и тек у 10 се сетим за температуру :angry:

Jekic, draga, 100% ce biti dve crtice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Луна Ми теби дошла :( а баш сам се надала за тебе.

I ja sam se bas ponadala

Добро јутро, евп и мене, пала јутрос :angry:

Ma nesto nije u redu sa temperaturama. Evo vidi kod mene:

8dd-Ovulat.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи, твоја има још доста шанси да се смири, само дан- два пред овулацију да буде мирна и убошћеш је.

Nesto se uopste ne nadam, kod mene mora da skoci na 37 da bi FF prepoznao ovulaciju <_<

I ja sam se bas ponadala

Ma nesto nije u redu sa temperaturama. Evo vidi kod mene:

Stvarno mi nije jasno sta se desava, da nije zbog vremena? :unsure:

A sto nam ne postavis onaj tvoj prosli grafik, mnogo je obecavao, bas me zanima kako je bilo pred vesticu (dabogda gorela u paklu :angry: )?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene! Za sad dobro :rolleyes: Iskreno, ja osecam neko desavanje u meni, cini mi se poznato :rolleyes: Nadam se da ne umisljam

oe4-graf-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Добро јутро, евп и мене, пала јутрос :angry:

b66-2.png

Koliko sam ja skapirala, nije tako strasan pad cim je iznad crvene crte. Jekic, vidim da posle ovulacije odredjene na ovaj nacin prestajes sa branjem tresnjica. Procitaj moj post u temi lunarna ovilacija (na poslednjoj str.) da se ne bih ovde ponavljala. U svakom slucaju treba nastaviti sa tresnjicama bar jos 2-3 dana nakon sto osetis da je nastupila O, za svaki slucaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto nam ne postavis onaj tvoj prosli grafik, mnogo je obecavao, bas me zanima kako je bilo pred vesticu (dabogda gorela u paklu :angry: )?

Evo draga Anchy tabele za prethodni ciklus: vidi kako se razlikuju zbog unosa sekreta

llt-Ovulat.jpg

jum-Ovulat.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto imas dve? :blink:

Interesovalo me je da li ti je temperatura pala pred menstruaciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo moje bazalne. Jutros mi je bila 36 stepeni :blink: , dva puta sam mjerila.

fertility.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па и треба да је ниска, одлично тако и треба да буде пред овуалцију, па кад буде скочила тад је већ прошла, сад по иксићима удри :lol:;)

Pa dobro ne mora da bude k'o pred smrt. :lol: Od iksica nista do 27. :( Tad bi nekad trebala da je ovolejsen, ako je profulaam :angry: :angry: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.