Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Мора да је то било то :lol: али ето код мене то је било тако :blink:

Joj, draga... Pa jel vam nedostaje sexanje? Jel zabranjeno do daljnjeg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, draga... Pa jel vam nedostaje sexanje? Jel zabranjeno do daljnjeg?

Исто питање ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, i mi smo imali odnose samo 3 ili 4 puta od kad sam zatrudnela..prvo nisam imala zelju, posle sam uzimala utrogestan pa nismo smeli, pa mucnine, i kad sam ok i pozelim onda se desi da me posle seksa malo zaboli donji stomak krenem da tripujem pa sad i izbegavam sex..a bila sam ubedjena da cu ja biti opustena po tom pitanju, i bilo mi cudno kad neke trudnice imaju strah mislila sam da je neracionalan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Учитељице мени је јако сумљив 15 дц, у суштини тад је требао да ти обележи овулацију,а сад је могуће да ти је прекјуче била овулација, видећемо сутра, али ја лично мислим да је код тебе 15 било нешто.

Луна, ово дивно изгледа, кад ће тест.

Данас ти је 14 дпо, температура одлична за тај део циклуса, мени је била скоро увек 14 дпо с тим да ми температура почен пада обично од 11-12 дпо.

Алекс, одлична је стварно, труднички граф, кад ће опет тестић, неки осећај имам за тебе.

В.Н лепо се држи, мени се и твој граф свиђа, и ја сам имала чудан секрет, мој је био жут.

Мејби много је изнад линије, мени се стварно свиђа твој граф, не знам што мислиш да немаш шансе.

Bilo bi lepo da je bilo,ce da vidimo.Mozda sam ja jedna od onih žena kod kojih bt nije tako visoka.:D Danas je mm i meni prva godisnjica braka(i ako smo vec vise od 8 godina zajedno)pa želim da budem u tom prazničnom raspoloženju,ne razmisljam o bt i drugom.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sam i ja htela da kazem! Ajde brisi! :D

Negativan.. Gramem Plus..

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo bi lepo da je bilo,ce da vidimo.Mozda sam ja jedna od onih žena kod kojih bt nije tako visoka.:D Danas je mm i meni prva godisnjica braka(i ako smo vec vise od 8 godina zajedno)pa želim da budem u tom prazničnom raspoloženju,ne razmisljam o bt i drugom.:D

Cestitam godisnjicu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Negativan.. Gramem Plus..

:( :( :(

E da, i stomak me boli onako kao da ću dobiti svaki sekund.. Nije mi svejedno uopšte jer pokušavamo već ŠEST MESECI. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam godisnjicu!!!

Hvala koleginice meracice. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo sad bila do wc-a da proverim da li je stigla vešticara,jos nista.neki sekret svetlo roze boje,jedva vidljivo.a glava me ubi,ovaj vrsacki vetar nije normalan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da, i stomak me boli onako kao da ću dobiti svaki sekund.. Nije mi svejedno uopšte jer pokušavamo već ŠEST MESECI. :unsure:

Draga, svakome je njegova muka najteza, znam ja to, ali da probam da te utesim, pogledaj Suncokret koja je imala tri spontana, Veneru kojoj je ovo treca vanmatericna, ja sam imala spontani prosle godine, zabrojala sam se ali mislim da ima 8-9 meseci kako pokusavamo ponovo... I na kraju pogledaj Jekic koja je pokusavala ja mislim 17 meseci, sad nosi trojke, ja kad god padnem u depresiju setim se nje i pomislim kako za sve nas ipak ima nade! Nemoj samo da nam pobegnes kao proslog meseca, lakse ce ti biti uz nas, kukaj slobodno, mi smo tu i za dobro i za lose :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo bi lepo da je bilo,ce da vidimo.Mozda sam ja jedna od onih žena kod kojih bt nije tako visoka.:D Danas je mm i meni prva godisnjica braka(i ako smo vec vise od 8 godina zajedno)pa želim da budem u tom prazničnom raspoloženju,ne razmisljam o bt i drugom.:D

SRECNA GODISNJICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Zelim da proslavite zlatnu okruzeni brdom dece, unuka i praunuka. Ljub, ljub

Negativan.. Gramem Plus..

:( :( :(

Sr..e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I meni se nesto desava oko jajnika. Nekako imam utisak da zare i pozadi me kao boli deo gde su bubrezi. Verovatno najavljuje mada joj nije obicaj :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, svakome je njegova muka najteza, znam ja to, ali da probam da te utesim, pogledaj Suncokret koja je imala tri spontana, Veneru kojoj je ovo treca vanmatericna, ja sam imala spontani prosle godine, zabrojala sam se ali mislim da ima 8-9 meseci kako pokusavamo ponovo... I na kraju pogledaj Jekic koja je pokusavala ja mislim 17 meseci, sad nosi trojke, ja kad god padnem u depresiju setim se nje i pomislim kako za sve nas ipak ima nade! Nemoj samo da nam pobegnes kao proslog meseca, lakse ce ti biti uz nas, kukaj slobodno, mi smo tu i za dobro i za lose :rolleyes:

Da baš sam o tome pričala sa dragim, kako je mnogo gore kada beba ode,a znaš da si je imao u nekom momentu, nego ovako kad se ni ne ''zakači''. Konačno sam našla pravu osobu i nekoga pored koga mo je prelepo i mnogo volim, a nikako da ostanem trudna. Uvek sam mislila da je to najlakši deo. Da će se desiti veoma brzo. Međutim, nikako. I još taj problem sa endometrijumom.. Da mi nije vas, ne znam... Mnogo mi je lakše uz vas, jer znam da me razumete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SRECNA GODISNJICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Zelim da proslavite zlatnu okruzeni brdom dece, unuka i praunuka. Ljub, ljub

Sr..e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I meni se nesto desava oko jajnika. Nekako imam utisak da zare i pozadi me kao boli deo gde su bubrezi. Verovatno najavljuje mada joj nije obicaj :( :( :(

Kad treba da nedobiješ? Ja danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stvarno ste lude,

Jekić hvala na informaciji, tako je meni bilo sa prvom trudnoćom (skroz sam zaboravila)

Učiteljice SREĆNA GODIŠNJICA da ih ima jš najmanje 80...

Iustica jbg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SRECNA GODISNJICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Zelim da proslavite zlatnu okruzeni brdom dece, unuka i praunuka. Ljub, ljub

Sr..e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I meni se nesto desava oko jajnika. Nekako imam utisak da zare i pozadi me kao boli deo gde su bubrezi. Verovatno najavljuje mada joj nije obicaj :( :( :(

Hvala hvala inventaru moj! :) E i mene boli tu kod bubrega,ali mene mozda zato sto u jednom imam kamicak.:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

stvarno ste lude,

Jekić hvala na informaciji, tako je meni bilo sa prvom trudnoćom (skroz sam zaboravila)

Učiteljice SREĆNA GODIŠNJICA da ih ima jš najmanje 80...

Iustica jbg

Hvala :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad treba da nedobiješ? Ja danas.

FF me pogubio, po njemu 31 a po meni 27og :blink: :blink: :blink:

Hvala hvala inventaru moj! :) E i mene boli tu kod bubrega,ali mene mozda zato sto u jednom imam kamicak.:D

Nemam kamicke :P mada se niakda to ne zna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da baš sam o tome pričala sa dragim, kako je mnogo gore kada beba ode,a znaš da si je imao u nekom momentu, nego ovako kad se ni ne ''zakači''. Konačno sam našla pravu osobu i nekoga pored koga mo je prelepo i mnogo volim, a nikako da ostanem trudna. Uvek sam mislila da je to najlakši deo. Da će se desiti veoma brzo. Međutim, nikako. I još taj problem sa endometrijumom.. Da mi nije vas, ne znam... Mnogo mi je lakše uz vas, jer znam da me razumete.

Jeste, meni je trebalo mnooogo vremena da prihvatim cinjenicu da ja ipak necu imati bebu... Dolazak vestice svakog ciklusa je nista naspram tog, veruj mi.

A htela sam i za endometrijum da ti kazem da ne brines toliko, Tajci je dr rekao da to zavisi od ciklusa do ciklusa i da nije uvek isti, tako da ako sad nije bio dobar ne znaci da sledeceg ciklusa nece biti ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mog grafa

4bq-Ovulat.jpg

Super ti je graf! Strpljivo čekam test :)

evo i mog grafikona, čudna mi T.

Svugde sam čitala da O uvek šeta, al da je lutealna faza konstanta,

a meni O od 9-15DC, a lutealna faza od 12-16DPO,

kako je kod vas, da li i vama toliko šeta?

post-57871-1333006601_thumb.png

Meni ovulacija šeta, 12-41dc a lutealna mi je do sada uvek bila 14dpo

Evo i mene..skocila je malo..ali dokle to neznam...

rodjendan.jpg

Odličan!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se pije ... i to ne casica, nego bih bas volela da se olesim ... kakvo sam ja zensko, Gospode dragi ... ne biste mi poverovale da nisam uopste sklona alkoholu kako pisem ovih dana ... a i kako cinim ... Za sat vremena idem na plazu, ponecu lepo sesir i pare, mm ide da igra tenis, mene mrzi, lepo cu da kupim dva velika long island-a i da se ubijem.

Maybe draga, ja te potpuno razumem. Ja sam se pretprošli mesec tako nadala i onda mi se sroljala temperatura poslednji dan, pa sam prošli mesec poizdela i nisam ni htela da merim kako treba <_< Mada meni 13dp bude već malo niža..

Da znaš kako bismo se sad postrojile sve pored tebe na pesku, sa koktelčićem u rukama i da psujemo veštičaru :D

Hellen slažem se sa devojkama..Stvarno bi bilo bezveze, toliko se podržavamo i družimo do trudnoće i sad kad neka ostane trudna šta samo treba da se skloni i da ćuti, ne nikako :angry: Reci bre sve što te muči i kako ti je, ja ću rado da te čitam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy ne mogu da verujem da ti još nije stigla veštica, stvarno je govnara, kako reče Jekić :D Dobro je da ti je pala temperatura, znači da je blizu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga moj lep i fin grafik :D

leg-chartg.png

samo ne znam zašto merim kad nećemo uspeti da iskoristimo ovaj mesec <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga moj lep i fin grafik :D

samo ne znam zašto merim kad nećemo uspeti da iskoristimo ovaj mesec <_<

Samo ti meri draga. Statistika je cudo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mog eksperimentalnog grafa, malo je zezao ali nema veze, bitno da je gospodja stigla. Prvo mi je obelezio O 10 dc, pa je pomerio na 17 dc, pa sam ja sve to iskljucila, jer O nije ni bila ;)

u7d-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bilo bi lepo da je bilo,ce da vidimo.Mozda sam ja jedna od onih žena kod kojih bt nije tako visoka.:D Danas je mm i meni prva godisnjica braka(i ako smo vec vise od 8 godina zajedno)pa želim da budem u tom prazničnom raspoloženju,ne razmisljam o bt i drugom.:D

SRECNA GODISNJICAA

E da, i stomak me boli onako kao da ću dobiti svaki sekund.. Nije mi svejedno uopšte jer pokušavamo već ŠEST MESECI. :unsure:

Bice bre,bice ;)

evo sad bila do wc-a da proverim da li je stigla vešticara,jos nista.neki sekret svetlo roze boje,jedva vidljivo.a glava me ubi,ovaj vrsacki vetar nije normalan.

A TEST????????????????????????????????????????????????? OSTALA SI NAM DUZNA

Draga, svakome je njegova muka najteza, znam ja to, ali da probam da te utesim, pogledaj Suncokret koja je imala tri spontana, Veneru kojoj je ovo treca vanmatericna, ja sam imala spontani prosle godine, zabrojala sam se ali mislim da ima 8-9 meseci kako pokusavamo ponovo... I na kraju pogledaj Jekic koja je pokusavala ja mislim 17 meseci, sad nosi trojke, ja kad god padnem u depresiju setim se nje i pomislim kako za sve nas ipak ima nade! Nemoj samo da nam pobegnes kao proslog meseca, lakse ce ti biti uz nas, kukaj slobodno, mi smo tu i za dobro i za lose :rolleyes:

POTPIS

SRECNA GODISNJICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!

Zelim da proslavite zlatnu okruzeni brdom dece, unuka i praunuka. Ljub, ljub

Sr..e!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I meni se nesto desava oko jajnika. Nekako imam utisak da zare i pozadi me kao boli deo gde su bubrezi. Verovatno najavljuje mada joj nije obicaj :( :( :(

A TESTTTTTTTT?

Evo mog eksperimentalnog grafa, malo je zezao ali nema veze, bitno da je gospodja stigla. Prvo mi je obelezio O 10 dc, pa je pomerio na 17 dc, pa sam ja sve to iskljucila, jer O nije ni bila ;)

u7d-chartg.png

ZNACI DOVUKLA SE VUCIBATINA???Dobro je,ajde polako privodite terapiju kraju pa onda na t1516.gif :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.