Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Hellen, sad nesto gledam ove grafove, kod mene i kod tebe skok je postepen, dok je kod Jekic nagli skok :blink: To mi nesto sumnjivo. <_< Samo da stavim supicu da se kuva pa cu da pogledam jos malo po internetu sta kazu za taj progesteron. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen, sad nesto gledam ove grafove, kod mene i kod tebe skok je postepen, dok je kod Jekic nagli skok :blink: To mi nesto sumnjivo. <_< Samo da stavim supicu da se kuva pa cu da pogledam jos malo po internetu sta kazu za taj progesteron. ;)

Imala sam ja i nagle skokove, nije mi uvek isto...

I ja cu uzeti malo da istrazujem po netu, mada imam posla pa ne mogu sad. Hvala ti sto hoces da pomognes :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu :rolleyes:

Ali na zalost i bukvalno nema na cemu jer nista nisam nasla, sve ono sto smo vec znale, da posle ovulacije temperatura skoci za oko 0.3 c zbog povisenog progesterona, mislila sam da nagli i postepeni skok imaju neke veze sa tim ali izgleda da ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pocela ovde sama sa sobom da pricam, nema veze <_<

Jutros ponovo 36.6, bas mi je smesan grafik. Nego nesto se mislim, mozda mi je ovulacija bila i dan-dva ranije nego sto ja mislim, malo mi je rano da me bole grudi ako je bila proslog petka. Nije ni bitno, pokrili smo te dane bas lepo ;) Do sad mi nikad nije bila ovako konstantna temperatura :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи, мени ово супер изгледа, имаш скок и супер раст после скока, ја волим кад ми је уједначена температура, по мени и како ја тумачим, то је добар знак.

hzp-a22.png

Ja se slazem sa Jekic,meni ovo super izgleda :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa i meni fino izgleda, pretpostavljam da mi temperatura bila jos niza ali ne znam sigurno jer nisam merila <_< , pa je moguce da je O bila i dan-dva ranije, ali to nikad necemo saznati... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se slazem sa Jekic,meni ovo super izgleda :rolleyes:

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па колико видим, били су ти покривени ти дани, тако и да је била раније, немаш разлога да се нервиш, било је иксева ;)

t1870.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet isto ;)

Proveravala sam toplomer, radi! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene, lepo izgledaju temperature, steta sto ja znam da nema sanse ovaj ciklus da bude nesto

p6t-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma uvek ima nade, mozda su spermici tm super-izdrzljivi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma uvek ima nade, mozda su spermici tm super-izdrzljivi ;)

Pa to jeste, kao ne verujem, a ipak se potajno nadam, mozda i ima sanse :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U, pa ti za neki dan ne treba da dobijes? Videces vrlo brzo, ako nisi trudna, temperatura bi trebalo da ti malo padne uskoro, a ako ovako raste... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U, pa ti za neki dan ne treba da dobijes? Videces vrlo brzo, ako nisi trudna, temperatura bi trebalo da ti malo padne uskoro, a ako ovako raste... :rolleyes:

Pa tek za 5-6 dana, ovo je onaj "prestupni" :lol: mesec kad mi traje 32 dana..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage forumasice,molim vas za pomoc, ovog meseca sam prvi put pocela da merim BT, ali nije mi bas najjasnije, mozda i ne radim dobro, temperatura varira, mozda tako i treba, sta vi mislite, ima li ovde ovulacije uopste, evo merila sam od drugog dana menstruacije pa pogledajte:

2.dan-36.4

3.-36.0

4.-36.3

5.-36.2

6.-36.4

7.-36.1

8.-36.0

9.-36.1

10.-36.1

11.-36.4

12.-36.3

13.-36.3

14.-36.3

15.-36.3

16.-36.3

17.36.5

Danas je 17-ti dan pa dalje nisam merila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage forumasice,molim vas za pomoc, ovog meseca sam prvi put pocela da merim BT, ali nije mi bas najjasnije, mozda i ne radim dobro, temperatura varira, mozda tako i treba, sta vi mislite, ima li ovde ovulacije uopste, evo merila sam od drugog dana menstruacije pa pogledajte:

2.dan-36.4

3.-36.0

4.-36.3

5.-36.2

6.-36.4

7.-36.1

8.-36.0

9.-36.1

10.-36.1

11.-36.4

12.-36.3

13.-36.3

14.-36.3

15.-36.3

16.-36.3

17.36.5

Danas je 17-ti dan pa dalje nisam merila

Jel meris uvek u isto vreme, cim se probudis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel meris uvek u isto vreme, cim se probudis?

uglavnom 20-ak min gore dole

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Имаш скок данас, ако се задржи температура сутра могуће је да је данас била овулација или јуче :D

Боцо имаш сајт http://www.fertilityfriend.com/ и ту се регитруј, да бележиш температуру у графикон, биће ти лакше да пратиш а ми ћемо лакше да ти кажемо како то изгледа.

hvala, vidim ja da je skok ali i na pocetku je bila slicna temperatura pa sam se zbunila.Juce smo imali odnose, danas necemo moci, muz nije tu, nismo valjda toliki baksuzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uglavnom 20-ak min gore dole

Trebalo bi uvek u isto vreme, navij sat pa cim zvoni prvo meris temp pa posle ustajes iz kreveta..

Sto kaze jekic, idi na fertilityfriend.com sajt, imas besplatno kalendarcic, samo se registrujes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nemam pojma, to mi samo govori da sutra sigurno necu da dobijem, i da mi je bila dobra ovulacija, nista vise <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni danas 36.7 bila jutros, znaci lagano opada, a jos me uhvatila neka prehlada kao..sad i ako mi skoci sutra temp mozda bude zbog prehlade..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni danas 36.6, jos vise nego juce, sta sad to znaci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.