Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Жао ми је, већ сам урадила тест :lol: :lol: :lol: :lol:

t0135.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ивана баш те волим :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene zaebava malo, nikako da skoci :angry:

A ubijao me 3 dana levi jajnik i evo danas prosao, al nista..

kx1-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мало се дигла.

ku-11.png

Ovo bre super izgleda..samo da se odrze visoke temp :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хелен очекујем код тебе овулацију свакг тренутка.

Nece jos.. Tako me zeza svaki drugi mesec, i onda se izmorimo tih dana pa kad ovulacija dodje tamo negde 19-20 dan mi nemamo snage vise :lol:

Jedan mesec bude lepo oko 13-14 dana i tad mi je ciklus kraci, a narednog bude tek 19-20 dan i tad ciklus traje 32-33 dana, tako ce i ovaj, mislim da sam uhvatila shablon

ho-chartg.png

A ti jos par dana i mozes testice da radis :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nece jos.. Tako me zeza svaki drugi mesec, i onda se izmorimo tih dana pa kad ovulacija dodje tamo negde 19-20 dan mi nemamo snage vise :lol:

Jedan mesec bude lepo oko 13-14 dana i tad mi je ciklus kraci, a narednog bude tek 19-20 dan i tad ciklus traje 32-33 dana, tako ce i ovaj, mislim da sam uhvatila shablon

A ti jos par dana i mozes testice da radis :)

Tako sam i ja dok nisam ukapirala da su mi ovulacije oko 20-tog dana ;)

Jekic, onaj pad nista ne znaci, ovo mi deluje super! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic - ovo fino izgleda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, necu nista da ti pricam ;)

Ja jutros izmerila cisto onako i bila je 36.3, sto je visoko za mene, pre ovulacije je obicno oko 36, izmericu i sutra ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Pa sta cu :rolleyes: Jos me castili 5 dana VIP.

Uh, moracu onda danas sexic, sutra nema nista od toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Уф сад кад те частио ти не мериш и он нашао кад да те части :angry:

Pa taman sad kad mi je ovulacija ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, treba mi pomoc da rastumacim ovo! Elem, juce sam izmerila oko 8 bila je 36.3, jutros izmerim u 7 - 36.3, izmerim ponovo u 8 (u medjuvremenu odspavam jos malo) 36.5 :blink: , i sad nista ne razumem, koj me djavo terao da merim uopste... <_<

I jedno i drugo je visoko za mene, ovo mi je grafik od proslog meseca. Pomoc!? :huh:

tqn-34.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da se meri u isto vreme, al eto juce sam se probudila u 8 i bezveze mi palo na pamet da izmerim temperaturu, pa sam se iznenadila kad sam videla da je 36.3, znaci da sam merila u 7 bila bi verovatno 36.2, a inace sam do sad merila u 7 pa sam zato jutros isto tad merila jer znam kakva mi je temperatura u to vreme obicno, pa posle ponovo u 8 da vidim dal je skocila u odnosu na juce :wacko:

Ni ja ne razumem sta sam napisala... :lol:

A tvoja je super :rolleyes:

Jel pao neki testic danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nije trebalo da merim uopste, samo sam napravila zbrku. Pazi ovo, jutros sam merila u pola 8 :D , bilo je 36.8, ali to uopste necu da uzimam u obzir posto sam legla u 4 i to pod malim dejstvom alkohola :wacko:

Sve u svemu, mislim da mi je ovulacija bila prekjuce, to sam shvatila po sekretu, naucila sam i to da prepoznam, tacno primecujem razliku od prekjuce i juce i danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Добро јутро, ево и мене.

Нема је ни Луна Ми ни Хелена...

Cao Jekic, evo mene, ma bila sam ljuta na samu sebe, i na mm, propustili smo jedan dan bitan a posle sam jos otputovala, nisam bila tu 3 dana i taman omashili sve..

Mada mi ff drugacije obelezio, nemam pojma :blink:

Evo me danas, ali ja sam ubedjena da je ovulacija bila u subotu, jer mi je tek juce skocila temperatura na 36.7...u subotu nisam ni merila jer sam bila na putu sad nemam pojma

zv3-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

�”обро јутро, ево и мене.

Нема је ни Луна Ми ни Хелена...

Luna verovatno nije isla kod s&s a jos nije uvela internet u stanu...

A tebi je temperatura super, i necu da cujem da pricas kako ces da dobijes! :angry:

Cao Jekic, evo mene, ma bila sam ljuta na samu sebe, i na mm, propustili smo jedan dan bitan a posle sam jos otputovala, nisam bila tu 3 dana i taman omashili sve..

Mada mi ff drugacije obelezio, nemam pojma :blink:

Evo me danas, ali ja sam ubedjena da je ovulacija bila u subotu, jer mi je tek juce skocila temperatura na 36.7...u subotu nisam ni merila jer sam bila na putu sad nemam pojma

Pa ako je verovati FF onda nista niste propustili, taman dan pre ;) , e sad posto nisi merila u subotu moze da bude i da je pogresio. A sta je sa sekretom, jel mozes po njemu nesto da odredis?

Meni jutros 36.4, od sekreta ni traga ni glasa, skoro da je suvo, znaci ovulacija bila u petak, znaci vec je proslo 3 dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ako je verovati FF onda nista niste propustili, taman dan pre ;) , e sad posto nisi merila u subotu moze da bude i da je pogresio. A sta je sa sekretom, jel mozes po njemu nesto da odredis?

Ma ne znam meni sekret uvek slican, ili ga nema, ili je vodnjikav ili kremast. Nisu neke velike promene...nekad i nisam sigurna da li je kremast ili vodnjikav to mi sve nesto slicno..

U nedelju sam bas imala skok temperature..ovo sto je ff obelezio mi nema logike. 36.4 meni spada u nize temperature..mislim da je ovulacija ipak bila u subotu i da smo ovaj mesec propustili sansu eto tako iz nekih bzv razloga :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne znam meni sekret uvek slican, ili ga nema, ili je vodnjikav ili kremast. Nisu neke velike promene...nekad i nisam sigurna da li je kremast ili vodnjikav to mi sve nesto slicno..

U nedelju sam bas imala skok temperature..ovo sto je ff obelezio mi nema logike. 36.4 meni spada u nize temperature..mislim da je ovulacija ipak bila u subotu i da smo ovaj mesec propustili sansu eto tako iz nekih bzv razloga :(

Meni je ovo treci mesec da merim temperaturu i pratim sekret, doduse sad nisam merila od pocetka ciklusa samo poslednjih par dana, i evo tek sam sad ukapirala kako da prepoznam kakav mi je sekret.

Ma svaka zena se razlikuje, eto meni pre ovulacije uglavnom bude 35.9 ili 36.

E pa to je ono sto ne valja kod merenja temperature, nerviras se i izgubis nadu jos i pre nego sto dodje vestica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ovo treci mesec da merim temperaturu i pratim sekret, doduse sad nisam merila od pocetka ciklusa samo poslednjih par dana, i evo tek sam sad ukapirala kako da prepoznam kakav mi je sekret.

Ma svaka zena se razlikuje, eto meni pre ovulacije uglavnom bude 35.9 ili 36.

E pa to je ono sto ne valja kod merenja temperature, nerviras se i izgubis nadu jos i pre nego sto dodje vestica...

Da, ja sad po temperaturi znam da smo omashili plodne dane, a da nisam merila nadala bih se..pa onda razocarala kad dobijem.

Ne znam ni ja sta je bolje, lazna nada ili kad znas da ovaj mesec nema sanse. Mozda ipak bolje da znas..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, ja sad po temperaturi znam da smo omashili plodne dane, a da nisam merila nadala bih se..pa onda razocarala kad dobijem.

Ne znam ni ja sta je bolje, lazna nada ili kad znas da ovaj mesec nema sanse. Mozda ipak bolje da znas..

Uh, mene to ubija! Onda budem ljuta i na sebe i na mm, i na ceo svet :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е девојке заборавиле сте да има шансе за оплодњу два или дан а некад чак и три дана пре скока температуре, тако да се не брините сувише рано ;)

Da, a mi gledamo uvek da ubodemo bas taj dan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Е девојке заборавиле сте да има шансе за оплодњу два или дан а некад чак и три дана пре скока температуре, тако да се не брините сувише рано ;)

Znam, ali po mom proracunu mi smo 4 dana pre ovulacije..a bas da toliko cekaju nema sanse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni bzv da kacim kad znam da nemamo sanse ovaj mesec...temperatura mi je 36.7 jutros.

Radila danas progesteron i lh, i to je sve od testiranja hormona, sad kad pokupim rezultate idem da mi doktorka analizira :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јутрос ми се дигла.

Dobro je :rolleyes:

36.6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je, Jekic, stoji visoko ;)

Meni jutros 36.6, a glupi FF mi obelezio ovulaciju za ponedeljak, jos mu nije jasno kaze neki znaci (sekret) se ne uklapaju u njegovu interpretaciju :lol:

Moracu rucno da obelezim ovulaciju kad je i bila a to je najverovatnije petak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.