Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

evo i mog grafića!!!! samo da kažem da sam danas 2x radila test, jedan ujutro, a drugi predvečer i oba su dvije crticeeee!! ove prazne rupe znače dam sam dosta ranije mjerila temp., jer sam bila na moru, točnije medenom mjesecu, što znači da je ovo bio preeedivan medeni mjesec!!! ali sad naravno i nastupa strah... što, kako, zašto????!!!post-66115-0-79486600-1373135722.txt

CESTITKEEEE !!! Dobrodosla medju trudnice :wub:

purple rose voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta je ovo??? :huh:

a5a-untitl.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta je ovo??? :huh:

a5a-untitl.jpg

To su ti super temperature, steta sto nisi merila ceo mesec ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam jedno pitanje,

moze li se desiti da temperatura padne a da sam ipak trudna.

Trebala sam dobiti jos 8.7., tad je i pocelo kao nesto braon i sutra dan, ali je onda prestalo i nema nista, a trebao mi je biti peti dan. Temperatura mi je pala na 36, a ja se tako uzasno osecam, placem po ceo dan, muka mi je i imam vrtoglavice. Hocu da kupim test, ali sve imam osecaj da ce krenuti pa kao odlazem, a i ta temperatura :blink: . Totalno sam zbunjena!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam jedno pitanje,

moze li se desiti da temperatura padne a da sam ipak trudna.

Trebala sam dobiti jos 8.7., tad je i pocelo kao nesto braon i sutra dan, ali je onda prestalo i nema nista, a trebao mi je biti peti dan. Temperatura mi je pala na 36, a ja se tako uzasno osecam, placem po ceo dan, muka mi je i imam vrtoglavice. Hocu da kupim test, ali sve imam osecaj da ce krenuti pa kao odlazem, a i ta temperatura :blink: . Totalno sam zbunjena!!!!

kupi test, znat ćeš na čemu si i nećeš se ovak mučit... i ako nisi trudna, da što prije otkloniš problem izostanka menge...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam jedno pitanje,

moze li se desiti da temperatura padne a da sam ipak trudna.

Trebala sam dobiti jos 8.7., tad je i pocelo kao nesto braon i sutra dan, ali je onda prestalo i nema nista, a trebao mi je biti peti dan. Temperatura mi je pala na 36, a ja se tako uzasno osecam, placem po ceo dan, muka mi je i imam vrtoglavice. Hocu da kupim test, ali sve imam osecaj da ce krenuti pa kao odlazem, a i ta temperatura :blink: . Totalno sam zbunjena!!!!

Ako si trudna ne bi trebalo da t padne, ali ipak uradi test ili betu. Sve u svemu, temperature uvek ostaju gore, više nego koje su tvoje inače.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako si trudna ne bi trebalo da t padne, ali ipak uradi test ili betu. Sve u svemu, temperature uvek ostaju gore, više nego koje su tvoje inače.

To sam i ja mislila, ali ne pocinje, samo braon ili uopste nema. Nikada do sad mi nije bilo ovako, obicno krene vec treceg dana. Ipak cu sutra kupiti test, ipak mi lici na neki drugi problem ali bar da budem sigurna da nije trudnoca. Hvala na odgovorima.

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sam i ja mislila, ali ne pocinje, samo braon ili uopste nema. Nikada do sad mi nije bilo ovako, obicno krene vec treceg dana. Ipak cu sutra kupiti test, ipak mi lici na neki drugi problem ali bar da budem sigurna da nije trudnoca. Hvala na odgovorima.

Da, test će ti dati pravi odgovor. I nema na čemu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Želim bebu, baš sam se pitala gde si ti.. uu kakav skok, super! Srećno sa ovim ciklusom.

Želim bebu i Sackili volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Želim bebu, baš sam se pitala gde si ti.. uu kakav skok, super! Srećno sa ovim ciklusom.

Tu sam ja, svaki dan vas čitam :rolleyes: al se ne javljam :wacko:

Kod mene je počeo mjesec Ramazana, i da znate da se svake ženice sjetim u mojim molitvama, da svaka od nas ubrzo ugleda poz. testić...

Pored mjerenja BT, redovno uzimam brazilski orah i vitamin E200

I ja tebi želim ono što i sebi, a naravno i ostalim drugaricama, da nam uskoro grafovi pozelene :rolleyes:

Sackili, .Naja. i Milichica87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam ja, svaki dan vas čitam :rolleyes: al se ne javljam :wacko:

Kod mene je počeo mjesec Ramazana, i da znate da se svake ženice sjetim u mojim molitvama, da svaka od nas ubrzo ugleda poz. testić...

Pored mjerenja BT, redovno uzimam brazilski orah i vitamin E200

I ja tebi želim ono što i sebi, a naravno i ostalim drugaricama, da nam uskoro grafovi pozelene :rolleyes:

:wub: Hvala ti na lepim recima. I pisi malo vise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam šta da kažem...ostaje mi samo da vam se pridružim :D ...Vidim puno mojih starih drugarica na okupu...

Pozdrav za našu trudnicu Ancy :)

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam šta da kažem...ostaje mi samo da vam se pridružim :D ...Vidim puno mojih starih drugarica na okupu...

Pozdrav za našu trudnicu Ancy :)

Oooo welcome back ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :wub:

Nadam se ad me neće opomenuti urednice ali jedva čekam da saznam kako si,kako je bebac? :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :wub:

Nadam se ad me neće opomenuti urednice ali jedva čekam da saznam kako si,kako je bebac? :wub:

Dobro smo, evo dodjosmo do polovine ;)

Kako si ti? Sta se desavalo u medjuvremenu, jesi li merila T?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,vidim da ste na polovini...svaka čast.Zna li se pol bebe?
:)

Što se mene tiče,ništa novo...Da,merila sam T.Svaki put sve isto.Imala sam par nekih kašnjenja od po 5 dana i jako sam loše to podnela,obzirom da su mi ciklusi redovni ali eto,verovatno kao posledica opterećenosti svime ovime.Iskreno da ti kažem više se i ne nadam,ne tempiram odnose pa kako mi Bog da ali po svoj prilici nema od toga ništa
;)
I da...ne planiram nikakve pretrage
:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,vidim da ste na polovini...svaka čast.Zna li se pol bebe?
:)

Što se mene tiče,ništa novo...Da,merila sam T.Svaki put sve isto.Imala sam par nekih kašnjenja od po 5 dana i jako sam loše to podnela,obzirom da su mi ciklusi redovni ali eto,verovatno kao posledica opterećenosti svime ovime.Iskreno da ti kažem više se i ne nadam,ne tempiram odnose pa kako mi Bog da ali po svoj prilici nema od toga ništa
;)
I da...ne planiram nikakve pretrage
:)

Ne jos uvek, ali se nadam da cemo saznati u ponedeljak.

Nisam sigurna da sam te razumela, ne nadas se da ces ostati trudna, a ne planiras nista ni da preduzimas? Samo se nadam da nisi odustala? A verujem da nisi, cim si ponovo ovde ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro si razumela... ;)

T merim po navici pa ako nekada bude bude super ali da više bolujem svaki mesec i da to radim sebi stvarno više neću :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OOOOO Spy dobrodosla nazad... :D

spy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve ga moj...ova tackica je onako..izmjerila T kada sam oprala zube...pa sam je stavila..onako bezveze...

a1.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima ona izreka "kad neće breg Muhamedu,Muhamed će bregu" :lol:

Koliko ti obično traje lutealna?Ne sviđa mi se ovaj pad :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa znas kako,u ovih par mjeseci kako mjerim T...imala sam sam samo jedan graf sa ovulacijom..a lutealna mi je bila 16 dana...

Ma ja se nesikiram uopste...

Vise ne pijem lijekove niti idem na folikulometriju..hocu da se malo jajnici odmore od silnih stimulacija...

tako da sam ja na godisnjem do ako bog da 2014....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda je tako i najbolje ;)

Neki dan sam u parku srela ženu i bila fascinirana pričom...posle svega ljudi krenuli na vantelesnu.4 bezuspešne veštačke oplodnje i rekli ium da nemeju više šta da traže ovde i da "hvataju zadnji voz" negde preko (ne znam tačno koja je zemlja u pitanju bila).Počeli da skupljaju novac i u tom međuvremenu ona prirodno ostane trudna pa ti vidi šta je sudbina...Evo je osmi mesec gura...

Alex91 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.