Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Evo mene, još malo pa će i O :D bar se nadam da će biti :rolleyes:

post-66041-0-21246900-1373020442.txt

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex jer planiraju da ti daju stop injekciju Pregnil da ne bi preraslo u ciste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy folikul vodeci je bio na desnom jajniku,samo taj jedan...11dc,je bio 11mm i nesto skoro 12,a 13dc je bio 12mm i nesto,skoro 13...tako da mi nije rekao da dodjem opet na folikulometriju,samo da sledeci ciklus pijem po 2 tablete letrozola,odnosno femare! A pitala sam ima li ista da se pije izmedju da mu pomognemo da naraste,on kaze da je jos malo veci ima pregnil,i jos neke nabroja! Mada,meni je graf obelezio O,samo sad sam na tel.pa nmg postaviti...obelezio je O 18 ili 19dc,nisam sigurna,a i imala sam bas eggwhite... A izvinite,a sa bi mi trebao dati za te folikule koji ostanu? Zar oni ne odu sa M? Nesto nisam upucena? Izvinite ja se raspisala. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alex, mislim da bi doktor trebao da još pogleda tvoje folikule,da vidi da li su pukli,kako se razvijaju,jer mislim da ti ništa ne znači samo te informacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Plusićke moje, da čujem vaše mišljenje o mom grafu? Ima li nade za nas? :D

untitled.jpg

Počela si da meriš pred sam kraj ciklusa, pa ne može ništa konkretno da se kaže sem da ti pada temp. a temp pada kada treba da dodje veštica. ali videćemo kakve će ti biti naredne temp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo, temperatura mi varira između 36.8 i 36.9 mada veštica samo što nije stigla... Osećam... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Plusićke moje, da čujem vaše mišljenje o mom grafu? Ima li nade za nas? :D

untitled.jpg

:D ovako je izgleda moj trudnicki graf , isto sam pocela po prvi put da merim samo pred kraj ciklusa i imala sam sta da vidim posle par dana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy folikul vodeci je bio na desnom jajniku,samo taj jedan...11dc,je bio 11mm i nesto skoro 12,a 13dc je bio 12mm i nesto,skoro 13...tako da mi nije rekao da dodjem opet na folikulometriju,samo da sledeci ciklus pijem po 2 tablete letrozola,odnosno femare! A pitala sam ima li ista da se pije izmedju da mu pomognemo da naraste,on kaze da je jos malo veci ima pregnil,i jos neke nabroja! Mada,meni je graf obelezio O,samo sad sam na tel.pa nmg postaviti...obelezio je O 18 ili 19dc,nisam sigurna,a i imala sam bas eggwhite... A izvinite,a sa bi mi trebao dati za te folikule koji ostanu? Zar oni ne odu sa M? Nesto nisam upucena? Izvinite ja se raspisala. :)

Pa ako folikuli ne rastu kako treba onda bi trebalo da ti da nesto za izazivanje menstruacije, npr. orgametril ili primolut nor ili tako nesto, ne znam da li je to isto kod vas. U svakom slucaju ne bi smeo da ih ostavi tek tako, pogotovo sto ti imas problem sa nedobijanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D ovako je izgleda moj trudnicki graf , isto sam pocela po prvi put da merim samo pred kraj ciklusa i imala sam sta da vidim posle par dana ;)

Sad' si me obradovala. :D Jesi imala neke simptome pre nego što si saznala da si trudna? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad' si me obradovala. :D Jesi imala neke simptome pre nego što si saznala da si trudna? :)

sve isto kao pred vesticu nista mi nije ukazivalo na to da sam trudna pa cak ni temperatura , imas moj graf u zelenim grafovima pa pogledaj , sto bi rekao Maca "Nidje veze" :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve isto kao pred vesticu nista mi nije ukazivalo na to da sam trudna pa cak ni temperatura , imas moj graf u zelenim grafovima pa pogledaj , sto bi rekao Maca "Nidje veze" :D

Baš! :D A vidim da ima dosta grafova gde je temperatura naglo pala par dana pre NEočekivane veštice i onda se polako povećavala. Meni baš varira - evo jutros mi je ponovo bila 36.9. :) Jao, molim te, Bože, neka i moj graf bude od tih "Niđe veze". :D

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' je neko ponekad' probao da izmeri BT i preko dana (naravno, u toku odmaranja)? Da li je temperatura veća ili manja od te jutarnje?

Šta sve meni pada napamet! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' je neko ponekad' probao da izmeri BT i preko dana (naravno, u toku odmaranja)? Da li je temperatura veća ili manja od te jutarnje?

Šta sve meni pada napamet! :D

Ih, merila sam i vise puta u toku dana, uglavnom je visa, ali to naravno nista ne znaci, bitna je ona jutarnja ;)

I ne brini, nisi jedina kojoj svasta pada na pamet :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' je neko ponekad' probao da izmeri BT i preko dana (naravno, u toku odmaranja)? Da li je temperatura veća ili manja od te jutarnje?

Šta sve meni pada napamet! :D

Kao što reče Anchy nema ko nije merio preko dana :D ja često merim i uveče i to par dana pre nego što treba da stigne veštica, i ako se temp smanji tačno znam da ću sutradan dobiti i da će se i bazalna spustiti.

Sackili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se danas uspavala pa sam izmerila sat vremena kasnije :/ ako ostane ovakva jos 3 dana radicu betu a ako se skljoka necu ici da me bodu za bezveze :D

chartgraphmodule.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se danas uspavala pa sam izmerila sat vremena kasnije :/ ako ostane ovakva jos 3 dana radicu betu a ako se skljoka necu ici da me bodu za bezveze :D

chartgraphmodule.png

Sackili, u istom smo sosu - meni vesticara treba da NE dodje za 2 dana tako da nam drzim fige za plusice. ;)

Sackili voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mog grafića!!!! samo da kažem da sam danas 2x radila test, jedan ujutro, a drugi predvečer i oba su dvije crticeeee!! ove prazne rupe znače dam sam dosta ranije mjerila temp., jer sam bila na moru, točnije medenom mjesecu, što znači da je ovo bio preeedivan medeni mjesec!!! ali sad naravno i nastupa strah... što, kako, zašto????!!!post-66115-0-79486600-1373135722.txt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mog grafića!!!! samo da kažem da sam danas 2x radila test, jedan ujutro, a drugi predvečer i oba su dvije crticeeee!! ove prazne rupe znače dam sam dosta ranije mjerila temp., jer sam bila na moru, točnije medenom mjesecu, što znači da je ovo bio preeedivan medeni mjesec!!! ali sad naravno i nastupa strah... što, kako, zašto????!!!post-66115-0-79486600-1373135722.txt

Cestitam, purple rose! Baci nama malo te baby prasinice. ;)

purple rose voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Purple rose, čestitam ti, supeer!! A što treba da se pitaš kako i šta ?Ne pitaj se ništa, već uživaj! :)

purple rose voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

******* ************

******** ***********

******** ***********

ne znam kako izgleda ta prašinica, pa vam ja šaljem ovakvu!!! :P

Želim bebu, .Naja. i Sackili volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

purple rose cestitam....

a evo mog grafa..

a1.png

VelNes, Sackili i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos dva budjenja sa toplomerom pa cemo videti dal ce pozeleneti ili pocrveneti :lol:

chartgraphmodule.png

meni to smrdi na zeleno!!
Sackili i *TJ* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje plusićke, moj toplomer se sigurno pokvario. Nešto mi previše talasa. :) A sutra trebam da NEdobijem. :rolleyes:

lzu-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.