Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Ellie stvarno ti je lep grafikon, držim palčeve za ponedeljak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila :( Jutros.. Nema ništa, prvo sam kao videla onu bledu bledu, što samo čekalice mogu da vide..A sad mi se čini da nema baš ništa. Doduše bio je Babyrapid, nisam drugi našla..

Mogla sam danas da uradim betu, ali mm nešto baš nije za to..Nije baš nešto ni za Utrogestan, ne znam kako da mu objasnim zašto treba da pijem. A kako i da mu objasnim kad ni ja ne znam..

Taman sam htela da ti pohvalim graf..pu bem ti baby rapid :angry: ..ali opet tek je 12dpo, ipak ne pokaze svakom tako rano..cekamo betu i navijamo :)

Vidim da si trazila grafice pozitivne po temi, ja cuvam fotku mog na desktopu, pa da se ne cimas da ga trazis evo ga

007januar-2011dobitni.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radila :( Jutros.. Nema ništa, prvo sam kao videla onu bledu bledu, što samo čekalice mogu da vide..A sad mi se čini da nema baš ništa. Doduše bio je Babyrapid, nisam drugi našla..

Mogla sam danas da uradim betu, ali mm nešto baš nije za to..Nije baš nešto ni za Utrogestan, ne znam kako da mu objasnim zašto treba da pijem. A kako i da mu objasnim kad ni ja ne znam..

cekaj,pojavila ti se druga bleda,pa je sad nema,ako sam razumela... Ja sam isto radila prvo baby rapid i nije bilo druge,tj ja sam tripovala da je bilo,ali niko je nije video sem mene..i posle 2 dana sam uradila onaj drugi test,neki od 100 kinti i bila druga bleda..Do duse mikroskopski vidljiva,ali bolje nego ona nevidljiva na b.rapidu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da ga slikam tu mi m a nisam mu rekla da sam radila.. A i ne vidi se stvarno ništa, jedino da ga zatamnjujem i sve ono ali sam rekla da to više neću da radim <_<

Možda zbarim muža da kupimo jedan da uradim sutra ujutru :D Mada i onako betu radim u ponedeljak, naravno ako temp. ne padne :unsure:

:lol: isto kao i meni sve,kunem se.. ja sam taj svoj prvi test stavljala pod posebnim uglom da bi se videla linijica neka jadana tanka,ali na slici nema sanse da se vidi... Verujem u tebe i cekamo zajedno taj pondeljak :**

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simona, sta se desava kad stavis za 9dc temperaturu okruglo 36.4?

Red, i ja se cesto tako igram, probaj da izbrises to sto si upisivala, mozda se vrati na crveno.

Ellie, tvoj izgleda super ;)

VelNes, uopste ne mogu da provalim ovaj tvoj graf :blink:

Jao, pitam se sta nam je sa Ljubom i Lunom :unsure:

Kao sto vidite kod mene je i ovaj put BT bila u pravu, ma sve mi je bilo jasno cim sam juce izvadila toplomer iz usta <_< Zato sad ide na zasluzeni odmor od dva meseca ;)

isto sve evo sad sam probala nema promjene nikakve :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cekaj,pojavila ti se druga bleda,pa je sad nema,ako sam razumela... Ja sam isto radila prvo baby rapid i nije bilo druge,tj ja sam tripovala da je bilo,ali niko je nije video sem mene..i posle 2 dana sam uradila onaj drugi test,neki od 100 kinti i bila druga bleda..Do duse mikroskopski vidljiva,ali bolje nego ona nevidljiva na b.rapidu..

Ma to je toliko bledo da se pitam da li sam je uopšte videla.. :) Rekao mm da ćemo kupiti kasnije jedan za sutra ujutru :D

Ma ti od 100kinti su najbolji, nego što svuda samo Baby rapid nude :angry:

Ne znam, tako se nadam svaki mesec pa ništa, jedino što prvi put od kad merim temp da mi je 36,8 12dpo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taman sam htela da ti pohvalim graf..pu bem ti baby rapid :angry: ..ali opet tek je 12dpo, ipak ne pokaze svakom tako rano..cekamo betu i navijamo :)

Vidim da si trazila grafice pozitivne po temi, ja cuvam fotku mog na desktopu, pa da se ne cimas da ga trazis evo ga

007januar-2011dobitni.png

Ovaj post mi je promakao :blink:

Hvala ti za grafik, već sam ga bila pronašla.. I divila mu se.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to je toliko bledo da se pitam da li sam je uopšte videla.. :) Rekao mm da ćemo kupiti kasnije jedan za sutra ujutru :D

Ma ti od 100kinti su najbolji, nego što svuda samo Baby rapid nude :angry:

Ne znam, tako se nadam svaki mesec pa ništa, jedino što prvi put od kad merim temp da mi je 36,8 12dpo.

temperatura ti je super! ;) a ja sam testove narucila preko sajta "LH test u Srbiji" Javljaj sutra sta se desava,ali i ako se ne bude nista sutra ne ocajavaj,jer u ponedeljak radis betu,ona bi trebalo da pokaze.Drzim fige!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merila si bt a nisi bila ovde?

:o:D

chartgraph_module_php.png

Dobro jutro cure!

Juče sam čačkala opcije na ff i pomerila sam ovulaciju na dan kada je ff prvi put obeležio i kada i ja mislim da je bila i sve to samo da bih videla kako mi u tom slučaju izgleda graf, međutim kada sam htela da ga vratim na staro nisam mogla, tako da moj graf sada umesto crvene ima plavu liniju i pitanje je da li će pozeleneti ako nije crvena linija na grafu. Ali šta da radim. Temp je porasla i to je dobro. Da li znate kako bi ubuduće trebala da se ponaša temp ako je došlo do trudnoće? Na ff ispod grafa u Pregnancy Monitor mi piše da su mi Early Pregnancy Signs 51 pts.

Predivan graf :)

Ćao Red,

Da li si probala kad odeš na tuning/override obrišeš cifre koje si unela (dan ciklusa vertikalna i T vodoravna) da bude prazno i usnimiš tako, pa bi trebalo da ti se vrati crvena linija. Graf bi ti svakako pozeleneo kad bi stavila pozitivan testić i s tim možeš da se igraš. Kad vratiš na crvenu liniju graf probaj da izbišeš W 23DC (zbog toga ti je bila isprekidana linija pre par dana).

Inače vas čitam na svaka dva tri dana, ali uglavnom noću pred spavanje, pa se ni ne javljam.

Čestitam Jekalini iako još nisam uhvatila gde su joj slike pozitivniih testića.

Ne znam tačno šta je sa Anchy, sem da sam videla da je imala inseminacijum, i nadam se pozitivnom testiću.

Sve čekalice pozdravljam i želim letnje zelene grafove.

Ja i dalje merim ali sam , pa zato i nisam aktivna....

Ti dodji ovde kod nas kad budes mogla ;)

Dobro jutro!! :rolleyes:
552723_434901863199736_632531327_n.jpg

Lep graf,jos ce temperatura da raste. :)

e zene ovo vam se zove baksuz...gledajte moj i divite se svojim grafovima

:huh:

chartgraph_module.png

Evo mene, častili me VIP članstvom

Lepa mi je temp, ali ništa ne mora da znači...

Superiska je,a u ponedeljak lepa beta da bude. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ellie meni se čini da tvoj i graf od Hellen bas liče,pogledaj! :o:D:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ellie meni se čini da tvoj i graf od Hellen bas liče,pogledaj! :o:D:wub:

Nećeš verovati koliko su ličili dok smo merile u isto vreme, baš smo se čudile obe :D Samo eto njen je pozeleneo a moj nije još, ali stićiću ja već nju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao Red,

Da li si probala kad odeš na tuning/override obrišeš cifre koje si unela (dan ciklusa vertikalna i T vodoravna) da bude prazno i usnimiš tako, pa bi trebalo da ti se vrati crvena linija. Graf bi ti svakako pozeleneo kad bi stavila pozitivan testić i s tim možeš da se igraš. Kad vratiš na crvenu liniju graf probaj da izbišeš W 23DC (zbog toga ti je bila isprekidana linija pre par dana).

Inače vas čitam na svaka dva tri dana, ali uglavnom noću pred spavanje, pa se ni ne javljam.

Čestitam Jekalini iako još nisam uhvatila gde su joj slike pozitivniih testića.

Ne znam tačno šta je sa Anchy, sem da sam videla da je imala inseminacijum, i nadam se pozitivnom testiću.

Sve čekalice pozdravljam i želim letnje zelene grafove.

Ja i dalje merim ali sam :( , pa zato i nisam aktivna....

Probala sam, ali u tom slučaju nema nikakvih linija, ni crvenih, ni plavih. Izgleda da kada jednom diraš ručno posle nema nazad. Ako neko provali kako se vraća na staro neka javi.

e zene ovo vam se zove baksuz...gledajte moj i divite se svojim grafovima ;)

Baš čudno izgleda :blink:

Predivan graf :)

:wub::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nećeš verovati koliko su ličili dok smo merile u isto vreme, baš smo se čudile obe Samo eto njen je pozeleneo a moj nije još, ali stićiću ja već nju

Vec ovaj mesec ima da je stignes. ;) jedva cekam sutra. :rolleyes:

chartgraph_module_php.png

Jedino nam Red vredna i postavila graf. :)

I dalje je super. Kad ces ti test ili betu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Red ne mogu da vidim tvoj graf, ne znam do čega je, al probaj da se igraš sa temperaturama, neku smanjiš, neku povećaš.

Ellie gde je tvoja T danas, 13dpo baš me interesuje.

Simona pomeren dan O, kako ti je inače?

Učiteljice hvala što me bodriš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Red probaj malo da spustiš T 13DC, ako se ništa ne desi, spusti i 11DC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li sam dobro razumela da je Red sama obelezila dan O????

Ako jeste onda sam i mozes da ga odbelezis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Red ne mogu da vidim tvoj graf, ne znam do čega je, al probaj da se igraš sa temperaturama, neku smanjiš, neku povećaš.

Ellie gde je tvoja T danas, 13dpo baš me interesuje.

Simona pomeren dan O, kako ti je inače?

Učiteljice hvala što me bodriš.

pa bude od 12 do 14 dc,prosli mjesec je obelezio prvo 14 pa onda 16,sto i jeste bilo tako.a sad je u pravu jer sam 13 dan,bas osjecala O i znala sam da je to to,e jutros je to i potvrdio,nadam se da vise nece mjenjati :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo i mene
179988_435253036497952_1195916432_n.jpg

Super je i lepo raste. :)

Red ne mogu da vidim tvoj graf, ne znam do čega je, al probaj da se igraš sa temperaturama, neku smanjiš, neku povećaš.

Ellie gde je tvoja T danas, 13dpo baš me interesuje.

Simona pomeren dan O, kako ti je inače?

Učiteljice hvala što me bodriš.

:wub:

pa bude od 12 do 14 dc,prosli mjesec je obelezio prvo 14 pa onda 16,sto i jeste bilo tako.a sad je u pravu jer sam 13 dan,bas osjecala O i znala sam da je to to,e jutros je to i potvrdio,nadam se da vise nece mjenjati

Ma neće sigurno i uredno si taj dan pokrila x-om. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna a di je tvoj graf? Bas sam ga davno videla. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da vas citiram jer mi je mm uzeo miša, treba mu za njegov komp, a ja ne volim ovaj tach pad, stalno nešto ili povećam ili smanim, u svakom slučaju uradim nešto što ne treba pa se iznerviram zbog svoje smotanosti.

Ja vidim graf...u suštini imaš onaj od juče, a danas sam imala 36.7. Probala sam opet da pomerim O na 12dc ali nema promena na grafu.

Luna dobro si razumela da sam sama pomerala linije za O.

Simona moraš biti vredna danas.

Što se tiče bete rešila sam da sačekam očekivanu vecu pa ako ne dođe onda ću ići da vadim krv. Testove ne volim tako da ih neću raditi jer mi je u prošloj trudnoći prvi test bio negativan i zbog njega sam plakala. Samo sad me hvata strah od tog testranja iz krvi, plašim se rezultata, toliko sam polagala nade u ovaj ciklus zbog simptoma, da mislim da ću se razočarati ako ne bude pozitivan. Ako nije trudnoća, a sl mesec budem ovako imala bolove u krstima, ja ću tačno da pojedem svoja krsta za doručak. Vene na grudima i bradavicama su mi još uvek vidljive, a inače nemam vidiljive vene i od pre neki dan imam crne tanane dlačice oko bradavica onako u krug...nznm...videćemo kad dođe vreme, da ne trčim sad ispred rude, jer uvek kad sam nestripljiva nešto krene naopako..učim se strpljenju već neko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da vas citiram jer mi je mm uzeo miša, treba mu za njegov komp, a ja ne volim ovaj tach pad, stalno nešto ili povećam ili smanim, u svakom slučaju uradim nešto što ne treba pa se iznerviram zbog svoje smotanosti.

Ja vidim graf...u suštini imaš onaj od juče, a danas sam imala 36.7. Probala sam opet da pomerim O na 12dc ali nema promena na grafu.

Luna dobro si razumela da sam sama pomerala linije za O.

Simona moraš biti vredna danas.

Što se tiče bete rešila sam da sačekam očekivanu vecu pa ako ne dođe onda ću ići da vadim krv. Testove ne volim tako da ih neću raditi jer mi je u prošloj trudnoći prvi test bio negativan i zbog njega sam plakala. Samo sad me hvata strah od tog testranja iz krvi, plašim se rezultata, toliko sam polagala nade u ovaj ciklus zbog simptoma, da mislim da ću se razočarati ako ne bude pozitivan. Ako nije trudnoća, a sl mesec budem ovako imala bolove u krstima, ja ću tačno da pojedem svoja krsta za doručak. Vene na grudima i bradavicama su mi još uvek vidljive, a inače nemam vidiljive vene i od pre neki dan imam crne tanane dlačice oko bradavica onako u krug...nznm...videćemo kad dođe vreme, da ne trčim sad ispred rude, jer uvek kad sam nestripljiva nešto krene naopako..učim se strpljenju već neko vreme.

Imaš ti bre lepe simptome :rolleyes: ali sto kazes bolje da se ne nadas previse i posle razočaras. Ja se nadam da je to to i da tvoj graf bude ultra zelen ovog meseca. :rolleyes:

A sto se tice testica i ja se sve manje pouzdam u njih,dal je rano da ih radis,svakoj ženi drugačije pokaže tipa nekoj ni ne zakasni i pokaže a nekoj kojoj je zakasnilo jos uvek nista a trudna. I kad sabereš bolje uradiš jednu betu kad treba nego vise testica,mnogo ekonomičnije i za novčanik i živce.

Inače ja volem da radim testice,sve to ima svoju draž ali polako odustajem od njih. I tako moja čitava filozofija o testicima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chartgraph_module.png

Evo.. Nema šta da se priča sve se vidi, sutra će još da padne, i onda će veštica..

:(

Samo me nervira što mi je juče bila tako visoka, samo se nadam bezveze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

chartgraph_module.png

Evo.. Nema šta da se priča sve se vidi, sutra će još da padne, i onda će veštica..

:(

Samo me nervira što mi je juče bila tako visoka, samo se nadam bezveze...

Ipak ćemo draga pričekati sutrašnju temperaturu ;) i dalje ti je visoka bez obzira na pad. Znas kako ja kazem ne verujem dok se u to sama ne uverim ;) cmok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.