Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Ja obican digitlni, nisam ni videla da ima da se kupi taj neki specijalno za to.

Pa da, ja isto, nego po stranim sajtovima pise kao da ima poseban samo za to..pa jos treba da meris vaginalno :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, ja isto, nego po stranim sajtovima pise kao da ima poseban samo za to..pa jos treba da meris vaginalno :huh:

Znam, videla sam da tako pise, ali nisam videla da ima da se kupe. Ma kakvi vaginalno, pa kako kad dobijes?

Mislim da ovi obicni ne mogu bas mnogo da pogrese.

A gde obelezavas temperaturu? Jel koristis ovaj sajt koji mi koristimo ili neki drugi? Kad si pocela da meris? Koliko pitanja... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam, videla sam da tako pise, ali nisam videla da ima da se kupe. Ma kakvi vaginalno, pa kako kad dobijes?

Mislim da ovi obicni ne mogu bas mnogo da pogrese.

A gde obelezavas temperaturu? Jel koristis ovaj sajt koji mi koristimo ili neki drugi? Kad si pocela da meris? Koliko pitanja... ;)

Da, koristim fertilityfriend sajt..pocela sam da merim u julu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A svaki dan postavljate? :)

Ja probala nece da mi ubaci fotku.. kad dam direktan url znaci moram da je dizem na neki sajt da od tamo..pih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK, ovo je jednostavnije od imgshack-a pa postavljanje linka.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хелен ти си на почетку циклуса. Одлично имам друштво и овај месец, лакше је овако, сваки дан посављамо па после коментаришемо.

Da, 3 dan -upravo sam jutros isla da vadim krv da testiram hormone :)

Ok, kacicu onda i dalje..

Meni inace nema pravila, ovuliram 8 dan jednog meseca, a sledeceg 20 dan..bar po temperaturi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Пошто сам сама сада са собом, прво ћу да кажем себи да не заборавим касније да прва два дана не узимам у обзир јер сам само обележила температуру онако лупила, да би знала кад ми је почела менструација, а онда тек права температура сада наступа.

Sto rece Anchy, nisi sama draga nasa :-)

Hellen, dobrodosla!!!

A evo i moje tabelice. Nije mi registrovao ovulaciju, smrc!!!!! Zasto, kako??????

q3x-Ovulat.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna, a kad ti mislis da ti je bila ovulacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја мислим да јој је била 14дц.

I meni se tako cini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas ste zlatne. I ja mislim kao i vi, ali me nervira sto ovo cudo ne detektuje ovulaciju. Naravno, cim nesto ne stima odmah me brine. Evo je nova, taze od malopre :-)

huv-Ovulat.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma opusti se, ni meni proslog meseca nije obelezio ovulaciju a ocigledno je da je bila, kao i kod tebe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da nisi ovog devetog dana bila nesto prehladjena pa ti ovoliko skocila temperatura?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh Anchy, mislim da je bilo nesto gore od prehlade.

Bili smo kod s&s. Kod njih mi uvek skoci temperatura, ali u onim specifikacijama, ne postoji nesto kao sto je s&s, oni imaju samo obicne stvari, tipa groznica, prehlada, i sl...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogledaj samo te subote i nedelje, pa uvek mi skoci temperatura kada smo kod njih!!!

A ove dve smo bili tamo, smrc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh Anchy, mislim da je bilo nesto gore od prehlade.

Bili smo kod s&s. Kod njih mi uvek skoci temperatura, ali u onim specifikacijama, ne postoji nesto kao sto je s&s, oni imaju samo obicne stvari, tipa groznica, prehlada, i sl...

:lol: :lol: :lol:

Jao, dobro si me nasmejala! Pa ima neceg u tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bar smo se malo nasmejale. I drago mi je da i vas dve vidite da tu ima neceg; nisam blesava znaci.

Jekic to fino izgleda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga jutros, pala!!!!!!!!!!!! I naravno, sada se setio da mi obelezi ovulaciju.

Necu vise ni da merim

m3p-Ovulat.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Луна Ми драга, знам да ти је тешко, ја сам имала сваки други месец периоде кад ми је изузетно тешко и кад сам много разочарана, знам да је и због мужевљевог резултата си додатно разочарана, али мораш да се дигнеш мила, превазићи ћеш ти све ово,битно је да није испод црте, можда је данас имплантација, тад обавезно падне температура. Немој да ми се секираш има још наде.

Hvala ti mnogo na recima. Malo si me podigla, a setila sam se i one tvoje: "Dok se ne pokaze drugacije trudna si", pa mi je izmamilo osmeh na moje zarozane usne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene danas..

ggk-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хелен добра је за почетак циклуса.

Ево и мене. Мало ми опет скочила данас :unsure:

tr-hhhhhh.png

Blago tebi, tebi ce za par dana ovulacija, meni tek za desetak... Eto koja je prednost kad su ti ciklusi kraci <_<

Ovaj period od vestice do ovulacije mi je najgori :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je najgori period kad prodje ovulacija pa dok ne dobijem..to iscekivanje oce ili nece. Ovaj period mi je mnogo bolji, dobijem, pa krecemo ispocetka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja volim taj period posle ovulacije jer sam tad "mozda trudna" :lol: , i sve mi je super dok ne dobijem, onda do naredne ovulacije znam da sigurno nisam i to mi je bljak :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Нешто ме зеза температура овај месец :unsure: нисам до сад имала ове скокове у првом делу циклуса.

upn-1.png

Ma ne brini, Jekic, nisu to neki opasni skokovi, 0,2C, nije to mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene danas..jos je sve dosadno u pocetku :)

5lg-chartg.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.