Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

E super, a reci mi ako do ovulacije uopste ne dodje, jel ti temperatura reste u svakom slucaju u to vreme kad bi trebalo da bude?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sve mislim udavicu ja tebe pitanjima :lol: , al ko pita ne skita :P Meni sad treba sto vise informacija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oso-dodadd.png

t0813.gift0803.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas se obradujem kad ujutru vidim da mi temperatura nije skocila, posto pauziramo sa iksicima zbog vaginaleta. Kakva je situacija kod tebe? Kad treba da (ne)dobijes? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја 11 септембра, ово ми је најгаднији период, ових 10 дана пред менструацију, имам осећај да бих најраније преспавала док не дође дан да добијем.

Uh, poznat mi je taj osecaj kad si i uscekivanju a znas da nista ne mozas da saznas tako brzo. Ali proci ce i to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

isy-feerti.png

Uuuu, Jekic, meni ovo deluje super (mada tek ucim :P ) A kad uporedim tvoj i moj grafik, mogla bih da ocekujem ovulaciju sutra-prekosutra. Taman cu da vidim sta ce sutra da mi kaze doktor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи јесам ли ти од данас качила граф.

Nisi, ovaj je od juce. Bila sam u pravu za ovulaciju, reko mi je doktor u naredna 24h, jedan vodeci folikul na levom jajniku 2cm, samo sto nije prso :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Екстра Анчи за убрзу овулацију, само да знаш да ће температура да ти скочи 1 или 2 дана после овулације. Она више служи да се види да ли је овулација била, ја кад сам вадила прогестерон била сам потпуно мирна, знала сам да је била, и лх тракице су ми то потврдиле. Видим ти идеш х на два дана, покушаћеш са тим. И ја ћу следећи месец тако, иначе граф ти је за сад школски.

wtg-anci5.png

Ma ne znam, nesto se sad mislim sta cu. Dr mi je rekao intenzivni odnosi u narednih 48 sati :P , mislim da cu ipak malo da ih zgusnem ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne znam, nesto se sad mislim sta cu. Dr mi je rekao intenzivni odnosi u narednih 48 sati :P , mislim da cu ipak malo da ih zgusnem ;) .

Nego šta nego da ih zgusneš :lol: Bez šale, pošto znaš da će ovulacija biti svaki čas, onda više nemoj svaki drugi dan, nego obavezno bar jednom dnevno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego šta nego da ih zgusneš :lol: Bez šale, pošto znaš da će ovulacija biti svaki čas, onda više nemoj svaki drugi dan, nego obavezno bar jednom dnevno...

Pa moracu, na znam kolko mi onaj x od sinoc pokriva, ne moze da skodi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni jutros 36 ravno. Mozda jos ima sanse, posto je lupanje iksica juce bilo neuspesno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni jutros 36 ravno. Mozda jos ima sanse, posto je lupanje iksica juce bilo neuspesno...

Imaš pravo na popravni :lol: Meni je jutros bila ispod miške 36.6C, bazalna 37 C. Nikad nisam ranije merila temperaturu kad nisam bolesna, tako da ne znam, možda je ovo meni normalna telesna temperatura, ko će ga znati :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ивана84 треба ми још једно мишљење, имам мали скок од само 0,2С јел мислиш да можда имам неквалитетну овулацију овај месец.

Sorry draga,slabo stizem do kompa ovih dana tek sad vidim..Mada kao sto sam ti vec jednom rekla sve je super,skocice i pasce bitno je da ne ide ispod one najvise ovulacione temperature.Drzim fige i brojim dane :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imaš pravo na popravni :lol: Meni je jutros bila ispod miške 36.6C, bazalna 37 C. Nikad nisam ranije merila temperaturu kad nisam bolesna, tako da ne znam, možda je ovo meni normalna telesna temperatura, ko će ga znati :huh:

Ja vec pomisljam da mi toplomer nesto ne valja, pa sam uzela da izmerim preko dana par puta i bude visa-36.4-5. Sutra bi vec morala da skoci inace cu gadno da se istripujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste bio veliki skok, al samo jedan dan, posle je ponovo pala. Videcemo... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa vidim i ja da nije kako treba. Ne znam, sve mi je nesto cudno ovaj mesec, roze i braonkast sekret posle ovulacije, sad vec treci dan imam neke vrtoglavice. Idem sutra kod lekara opste prakse da proverim krvnu sliku i ako treba jos nesto, strah me da nisam nesto bolesna. Prvo sam mislila da umisljam, pa sam ignorisala, ali ne mogu da ne primetim jer me toliko zanese da izgubim ravnotezu. Nemam pojma, videcemo...

Kako tvoje krvarenje? Jel krenulo zvanicno ili te jos zeza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic (ili bilo ko drugi), HELP! Zasto mi je krst koji pokazuje ovulaciju poplaveo danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skontala sam, ja se nesto igrala oko podataka pa zato... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na lepim zeljama, Jekic, jutros mi je test bio negativan, a jos uvek nisam dobila. Videcemo, mozda ovulacija nije bila tad nego kasnije, ne znam vise nista, bas sam se razocarala...

Ti jel si pocela ponovo da meris?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako, sigurno ti treba malo odmora, da se psihicki rasteretis i "opustis" :lol: (tvoj omiljeni izraz :P ).

Nemam pojma, nekad dobijem i 35dc, moguce da je ovulacija bila kasnije, plus sto sam sekret upisivala otprilike, tacnije nisam ga imala uopste, jer sam tad bas prestala da stavljam vaginalete, pa verovatno zbog toga, da izvines morala sam da ga trazim prstom da bih videla kakav je (opet mi sa objasnjenjima...).

A stvar je u tome sto jos nisam dobila, a po grafu mi je 17dpo.

Jao, ne mogu vise da bijem glavu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, jekic, jutros je malo pala, tako da ipak ocekujem da dobijem danas-sutra...

A po novom tumacenju izgleda da je ovulacija ipak bila 20. dana, jel se slazes?

Kontam da je definitivno doslo do ovulacije posto mi je temperatura bila u stalnom porastu :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.