Bazalna temperatura

odgovora

Objavljeno

Ево моје БТ за овај месец. Регистровала сам се на једном сајту муке сам видела док нисам скапирала како иде уцртавање.

5h-chartg.png

Haha,ja sam ovde bila pokusavala da skontam kako treba,ali nikako...odustala sam pa sam sama pravila :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic,meni ovo lepo izgleda,jos 7 dana GO-GO-GO!!!p0406.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ehu-mmmmmm.png

Ohoho!!lepo izgleda,jos tri dana :wub::wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić..jel neki problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo, devojke :rolleyes: Evo i ja odskora pocela sa merenjem bazalne temperature, ali bez ovih tabela i grafikona, cisto onako zapisem na papiru :rolleyes: , pa me zanima gde mogu da skinem neki od ovih grafikona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici i na informacijama. Trebalo bi mi jos informacija o tim trakicama, ali necu da te davim, pogledacu na drugim temama. Koliko sam skontala bt skoci 2 dana posle ovulacije, jesam li u pravu? Nemam nikog u okolini ko se bavi time (merenjem bt) da se posavetujem tako da ste mi vi ovde jedino drustvo :rolleyes: Koliko dugo ti vec meris bt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jekic, iz nekog razloga ne mogu da procitam tvoje prethodne postove, zato zapitkujem :rolleyes: valjda ne zameras...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam kako je kad se razocaras... Ja sad pokusavam da ostanem trudna posle spontanog tacnije missed, ali kontam da nece ici tako lako zbog neredovnih menstruacija, nisu bas toliko neredovne koliko pre prve trudnoce kad nisam dobijala i po 2-3 meseca, ali nisu bas ni u dan, nekad na 28 nekad na 32, 30... racunam bolje da ja znam kad mi je ovulacija, jer vise ne mogu da cekam... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam problem da odredim kakav mi je sekret, posto bebu pravimo uglavnom uvece ;) sutradan ceo dan iz mene izlazi ono sto je ostalo od akcije :rolleyes: , ne u velikoj kolicini ali dovoljno da ne mogu da provalim kakav mi je sekret...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vrlo slikovito, hvala ti na objasnjenju. Probacu to da pratim, imam problem sa registracijom na onom sajtu, cekacu mm da mi to sredi :rolleyes: , a do tada papir i olovka :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, sto je lepo kad ostanes trudna onako neplanirano pa se iznenadis :rolleyes: , tako je meni bilo prvi put, kad bi svaki put i svima bilo tako da ne moramo da se bakcemo sa svim i svacim... ali takav ti je zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ја никад нисам до сад била трудна, а трудим се већ 11 месеци :( али такав је живот, биће ваљда једног дана и за мене.

Veruj mi jos je gore kad jednom to osetis u sebi pa ga izgubis :( Jedva cekam da budem ponovo trudna, bas sam nestrpljiva, ubija me ovo pracenje plodnih dana. Bice, mora da bude :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма не зна се шта је горе, али све ћемо да заборавимо кад нам дође мрвица.

Slazem se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, ja se registrovala na onaj sajt i krenula da pravim tabelu, videcemo kako ce biti. Bila si u pravu, stvarno je prosto :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam sigurna da li ce da izadje grafik, nemam pojma da li sam to dobro uradila. Sad cemo da vidimo :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, nisam... Nemam pojma kako da postavim grafik ovde. HELP!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skoro smo reinstalirali windows i verovatno mi fali neki program, ne prepoznaje mi fajl kad ga sacuvam. U svakom slucaju, nije nesto mnogo zanimljim grafik, posto mi je 6dc, uglavnom je tu temperatura i menstruacija, jos ni jedan x :) , kod tebe ih vidim ima dosta :P e, ja te bas namuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno je u tome problem, ali ni ja se ne razumem... Aj sredicu nesto pa ti pustam grafik kad bude malo bogatiji, mozda padne i neki iksic u medjuvremenu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta da ti kazem, jeste visoka temperatura. A kako je jutros? Ja se nesto o'ladila 36 ravno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au, zeno, ala si ti opremljena :lol: E, bas me nervira sto ne mogu da izbacim moj grafik. Temperatura mi varira vec par dana, a prvih 5 je bila bas konstantna. Aj protumaci mi ovo tvoje, trebalo bi da ti je bila ovulacija juce-prekjuce, jel? Videla sam i na trakicama da ti je bilo pozitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo, svaka cast, lepo ste to obavili :rolleyes: Poslacu ti moje podatke, pa izbaci ili samo pogledaj, bas mi cudno varira temperatura, rano je jos da skoci, ne ocekujem ovulaciju bar jos nedelju dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auu, sto se ja ne snalazim s ovim... Jel ti stigla pp?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veruj mi jos je gore kad jednom to osetis u sebi pa ga izgubis :(

Potpisujem, radije bih da nikad nisam mogla da ostanem trudna do sad. nego da tri puta gubim plod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па добро, сваком је његова мука највећа, обоје је подједнако тешко.

Pa u pravu si, ja se sve kao tesim sto bar znam da mogu da ostanem trudna... A i nije mi neka uteha :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ево скинула сам, ма ово ти је супер у првом делу циклуса и треба да буде овако ниска, тек ти је 9 дц, она ће да скочи за неки дан, иначе температура је најнижа пред овулацију тако да је ово ок. Сад удри иксиће, јер може да скочу сваког момента.

9jb-anci.png

E, hvala, Jekic. Sto se iksica tice, pisala sam u cekalicama, videces, oko ovih lekova koje pijem. Mada sa njima danas zavrsavam, valjda ne bi trebalo da bude problem. Navijam za tebe, da za par dana budu dve crtice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.