Uput za abortus

odgovora

Objavljeno

ja sam prosle nedelje radila abortus pod opstom anastezijom...moj odabrani lekar mi je dao sve neophodne upute sta od analiza treba da se odradi..a to je krvna slika,krvna grupa, uput za anesteziologa,ekg,potreban je i ultrazvuk i kad sve to lepo odradis oda odes da zakazes,uplatis i mozes da uradis to sto si htela...ako neko ne zna osim uboda igle,nista drugo se ne oseti.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam prosle nedelje radila abortus pod opstom anastezijom...moj odabrani lekar mi je dao sve neophodne upute sta od analiza treba da se odradi..a to je krvna slika,krvna grupa, uput za anesteziologa,ekg,potreban je i ultrazvuk i kad sve to lepo odradis oda odes da zakazes,uplatis i mozes da uradis to sto si htela...ako neko ne zna osim uboda igle,nista drugo se ne oseti.. :(

Fizicki, a psihicki, sta se oseti?

Koliko kosta abortus, sa uputom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fizicki, a psihicki, sta se oseti?

Koliko kosta abortus, sa uputom?

To sam i ja htela da pitam.... :( , mogu misliti kako je tesko se suociti sa tim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fizicki, a psihicki, sta se oseti?

Koliko kosta abortus, sa uputom?

Ja mislim da kad se već odlučiš za taj čin, da si psihički odlučila i da se posle ne pati.... mislim da je teža situacija kad želiš bebu a ne uspe trudnoća neko kad je neželjena pa se odlučiš za abortus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fizicki, a psihicki, sta se oseti?

Koliko kosta abortus, sa uputom?

ja sam to sve uradila u bolnici u Kraljevu i sve ukupno kosta 4580 din...ja imam troje dece,i stvarno sad nisam bila spremna za cetvrto tako da sam psihicki se spremila,i molila se da sve to sto pre se zavrsi...ali porazavajuce je sto se tog dana kad sam ja uradila intervenciju bilo jos 15 zena koje imaju jedno ili nijedno dete a tako su bile sretne sto su to uradile...ja ne branim sebe,znam sta znaci to iako mi je prvi put da sam to uradila al ipak imam njih troje i mislim da je dosta od mene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam prosle nedelje radila abortus pod opstom anastezijom...moj odabrani lekar mi je dao sve neophodne upute sta od analiza treba da se odradi..a to je krvna slika,krvna grupa, uput za anesteziologa,ekg,potreban je i ultrazvuk i kad sve to lepo odradis oda odes da zakazes,uplatis i mozes da uradis to sto si htela...ako neko ne zna osim uboda igle,nista drugo se ne oseti.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada su meni pravili kiretazu zbog neuspesne trudnoce, dobila sam samo inekciju za smirenje i lokalnu anesteziju, ali ja sam jako osetila sve, kao da mi je dr. cupao jajnike i matericu, grozno. Sestre videle da sam u grcu i grimasama, pa im kazem da ne deluje bas anestezija, ali nisu mi mogli (hteli?) dati vise.

Posle sam imala 3 dana uzasne grceve i bolove, bukvalno kao porodjajne, posto mi je nesto zaostalo i to je telo izbacivalo.

A sa psihickim osecajem...to se svako mora smisliti PRE nego sto ode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Fizicki, a psihicki, sta se oseti?

Koliko kosta abortus, sa uputom?

ja sam intervenciju uradila u bolnici u Kraljevu i pod opstom kosta 4580 din..ko zeli lokalnu mislim da je oko 3000 din

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pipice, s obzirom da si majka troje dece i znaš kako funkcioniše začeće i sve ostalo, a ne želiš više dece, zašto nemaš neku pouzdanu kontracepciju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pipice, s obzirom da si majka troje dece i znaš kako funkcioniše začeće i sve ostalo, a ne želiš više dece, zašto nemaš neku pouzdanu kontracepciju?

e sad zasto ni sama iskreno ne znam,mislila sam da tako brzo necu ostati trudna...al kad se desilo...onda dugo resenje ne postoji...krenula sam sa pilulama i nadam se da ce odsad biti sve u redu i da vise kroz sve ovo necu da prolazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam imala jedan missed. :( ..uzasno me je bolela kiretaza.....psihicki sam bila slomljena..iako nije bila planirana trudnoca ja sam htela da je iznesem do kraja iako sam tada vec imala bebu staru samo 5 meseci.....a ne znam kako se osecaju zene koje idu na abortus svojom voljom. <_< ...ja licno sam vise za varijantu bolje spreciti nego leciti....pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja idem za koji dan na abortus i ako imam troje dece uzasno mi je tesko radicu privatno pod lokalnom anastezijom,molim vas iskustva kako ste prosle?:mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja idem za koji dan na abortus i ako imam troje dece uzasno mi je tesko radicu privatno pod lokalnom anastezijom,molim vas iskustva kako ste prosle?:mellow:

Ja se izvinjavam na zabadanju nosa gdje mu vjerovatno nije mjesto, ali zasto abortus?? Nesto nije u redu sa bebom ili su drugi razlozi??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja se izvinjavam na zabadanju nosa gdje mu vjerovatno nije mjesto, ali zasto abortus?? Nesto nije u redu sa bebom ili su drugi razlozi??

Zato sto mi ova 5trudnoca stim sto sam imala jedan spontani i jedan pre dve godine mi preminuo bebac u stomaku,stim sto imam cerku od 5godina,druga 3 i sad imam bebicu od 8 meseci pa zbog toga nemogu vise a ,i finansiski znam da su dostupni i kondomi i piliule svaki vid kontracepcije al finansije desilo se:mellow:

Izmenjeno od strane Lekicsonja75@gmail. Com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e sad zasto ni sama iskreno ne znam,mislila sam da tako brzo necu ostati trudna...al kad se desilo...onda dugo resenje ne postoji...krenula sam sa pilulama i nadam se da ce odsad biti sve u redu i da vise kroz sve ovo necu da prolazim

ista bolna greska

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.