Tate i kućni poslovi

odgovora

Objavljeno

Ovaj moj nista !!! Cini mi se da je jednom oprao sudove od kad smo u braku, i par puta detetu promenio pelene i dao mu flasicu. Eto, cim mogu na prste da nabrojim znate koliko ima sati...Njegovi izgovori su kako ja trebam biti savrsena zena koja sve stigne da uradi, kao sto su to stizale, naravno, njegove babe, strine , tetke itd. :blink:

Ne bi dalje da komentarisem. :mellow:

Da nisu nasi muzevi braca ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mog moram da pohvalim :)

Usisava stalno, i oko kupatila se maje, opere sudove nekad... Mada ni to mu necu dati kad se porodim i oporavim, jer nekako, ne znam... Dodje umoran sa posla pa jos i to... Ali dok sam trudna mora :)

Tj hoce on sam, pa reko sto da ne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM što zna da kuva, to skuva prste da poližeš, ali ono što krene da eksperimentiše....bljak. On je iz porodice koja je rodom sa primorja a ja sam odrasla u Vojvodini, tako da nam se u nekim stvarima ukusi ne poklapaju npr. kako se spremaju spanać i blitva. Tako da to spremamo u dve varijante uvek, ko god da sprema. Torte isto uvek pravimo dve, ja volim kremaste a on 'lebaste tako dođemo do kompromisa. :) A kuva obično onaj što je kod kuće i ima više vremena. Sad kad sam na trudničkom bolovanju, to sam uglavnom ja ali pasulj prebranac i pitu sa jabukama što su mu specijaliteti mi ne da da pravim :D a ja se nešto ne bunim :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm lepo kuva ali ne volim kad mi se mota po kuhinji... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM ne zna da kuva... Ima vremena, sada voli da asistira :)

Mada moja sveki je tu neprevazidjena ne znam kako svi nemamo 100 kila :)

Ona je zavrsila visu ugostiteljsku za poslasticara, stalno pravi tako savrsene poslastice, a i ovako odlicno kuva sve :)

Ni ja ne stignem redovno do sporeta, ona je u fazonu kad ti se nesto jede, reci, skuvacu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz voli da usisava, pere sudove, uredan je, ne ostavlja krs za sobom ( vise ja razbacam od njega po sobi )... Stvarno ne mogu da se pozalim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoce da pomogne kad mi pomaze jako se trudni...ali ni ja ne zelim da ga opterecujem kucnim poslovima...radi na poslu kao opticar,pa onda oko kola kad treba nekom nesto da se zameni ili poravi za neku kintu,a i nasa kola su malo malo pa u kvaru,na drugim radi generalku...tako da kad moze i kad je raspolozen uvek je tu da mi pomogne....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa ovako! :D Ja se stvarno ne mogu pozaliti na mog muza! Stalno mi pomaze! Opere sudje, usisa, previje bebu, nahrani, ma sve radi! Danas smo zajedno brisali prasinu! dusa moja velikaaa :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz sve radi,sem sto ne kuva.Kaze da ne znam..imao je par pokusaja,ne tako dobrih,pa mi je nekako bolje da ja kuvam:)Mislim da cak on vise cisti nego ja.Imamo dosta cveca na balkonima,on sve to podrezuje,poliva,pere plocice...ma,super.Zaista,ne postoji nista sto nece da uradi.Dobro sam se udala,mogu reci:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz mi ne pomaze oko zenskih poslova a i kad bi hteo ne bih mu dala, zna se sta je cij posao, ja sve stizem sama i ne volim da mi neko pomaze a sve i sa obavezama oko deteta on radi 10 puta vise od mene, i u firmi i u kuci muske poslove i oko kuce i stvarno bi me bilo sramota da mu kazem da usisa ili opere sudove...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nedelimo poslove na klasicno musko - zenske. Ali moje je da skuvam rucak :angry: vise nemam ideja ni sta da kuvam hehehe. Ali sto se tice usisavanja, pijace, peglanja i ostalih kucnih poslova ko kako stigne i kako je raspolozen.

Sto se tice nase devojcice, ja sa njom jos uvek provodim ceo dan tako da kada dodje sa posla predajemu 'stafetu' I moram se pohvaliti, ako se u toku noci probudi devojka on uvek ustaje ja neeeee heheheh :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM što zna da kuva, to skuva prste da poližeš, ali ono što krene da eksperimentiše....bljak. On je iz porodice koja je rodom sa primorja a ja sam odrasla u Vojvodini, tako da nam se u nekim stvarima ukusi ne poklapaju npr. kako se spremaju spanać i blitva. Tako da to spremamo u dve varijante uvek, ko god da sprema. Torte isto uvek pravimo dve, ja volim kremaste a on 'lebaste tako dođemo do kompromisa. :) A kuva obično onaj što je kod kuće i ima više vremena. Sad kad sam na trudničkom bolovanju, to sam uglavnom ja ali pasulj prebranac i pitu sa jabukama što su mu specijaliteti mi ne da da pravim :D a ja se nešto ne bunim :D :D :D

Mm je ranije retko svraćao u kuhinju da sprema, sad je mnogo drugačije - ne znam što i ne pitam.:D

Prija mi da mi pomaže, pogotovo kad sve to postane igra jer bez Stefija ne može da prođe. Napravimo večeru, zabavimo se svo troje i posle uživamo u klopanju... :)

Ne sprema često, ali kad spremi poželim da kuva jedne nedelje on, jedne ja. :)

Svekar inače odlično kuva, pa je to nasledio od njega... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm kuva odlicno ali... on kad kuva , sudova bude kao da je kuvao za armiju , naravno ostanu meni ... i jos nesto .... drzi mi takvo predavanje o dinstanju, sekcanju i jacini "vatre" da me smori pa posle ne mogu da jedem :P Onda ja sledeci put slazem da sam radila bas kako mi je rekao pa on kaze : "jel osetis razliku ?" Ma kako da ne duso , da nije tebe ja ne znam sta bih , svasta si me naucio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm kuva odlicno ali... on kad kuva , sudova bude kao da je kuvao za armiju , naravno ostanu meni ... i jos nesto .... drzi mi takvo predavanje o dinstanju, sekcanju i jacini "vatre" da me smori pa posle ne mogu da jedem :P Onda ja sledeci put slazem da sam radila bas kako mi je rekao pa on kaze : "jel osetis razliku ?" Ma kako da ne duso , da nije tebe ja ne znam sta bih , svasta si me naucio :D

E, ne mogu da se uzdržim, moram da kažem da mi tvoji postovi mnooogo prijaju!!!

Toliko pozitivne energije... :)

happy-093.gifhappy-093.gifhappy-093.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz je izmedju ostalog pizza majstor...a za dve godine koliko smo zajedno smo jednom ili dva puta pravili pizzu...inace voli da kuva i ume al me izludjuje sto on to toliko sporo i natenane radie, cini mi se ja bih celo prase tranzirala dok on uradi jednu stvar...onda mi je jednostavno lakse da ja to sve zbrckam na svoj nacin...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, ne mogu da se uzdržim, moram da kažem da mi tvoji postovi mnooogo prijaju!!!

Toliko pozitivne energije... :)

happy-093.gifhappy-093.gifhappy-093.gif

:D jao :D pa fala , drago mi je da se to oseti ovde !!!

Nisam napisala da naravno kuvam po mom , uvek , ali nek on misli da je veliki strucnjak i nek cveta, srce moje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz zna odlicno u kuhinji..................................da napravi sr...e, on sto zna dok nesto kuva/pece da u...e kuhinju, ooo, pa to je strasno <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj muz zna odlicno u kuhinji..................................da napravi sr...e, on sto zna dok nesto kuva/pece da u...e kuhinju, ooo, pa to je strasno <_<

Isti slucaj :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm obozava da kuva, i ja volim kad on kuva, samo sto ostavi svinjac <_<

Ali sad imamo taktiku, on kuva a ja odma idem za njim i perem sudove :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nismo nešto podeljeni na poslove, mm je početku bio u fazonu da mu se kaže uradi to, pa će uraditi bez problma.

Sad je drugačije - svašta nešto hoće, ali ja i dalje ne očekujem previše od njega, valjda zato što sam navikla da mnogo toga uradim ne čekajući ga (on puuuno radi).

Došao pre neki dan i reko: pokupio sam veš, kad sam pitala što jer sam se iznenadila - kaže da ne gori na suncu...

:)

Dopada mi se Ivana:) stav, i treba tako, ja to podržavam gde god može i muškarac se preterano ne buni nego pomaže ženi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm hoce da uradi sve nemao problem sto se tice spremanja, kad ga lepo zamolim hoce, al kad naredim nema sanse :lol: :lol: :lol: Tako da ja sad vec imam taktiku i super se dopunjujemo ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm i ja sve nakako spontano obavljamo, zivimo sa njegovom majkom koja i nije bas neka cistunica (vec sam o tome negdje pisala) ali ok, nije mi tesko da radim po kuci, bar ne za sad dok jos cekamo bebu :) Uglavnom radimo dosta oboje, oko 4 zavrsavamo s poslom, nedeljom smo slobodni pa se ja potrudim da subotom popodne sredim kucu kako bih nedeljom mogla da uzivam sa muzicem, najcesce idemo negdje u skitnju cijeli dan :) Uglavnom, skrenem s teme ovako i to cesto :) Uvece se dogovaramo sta cemo kuvati, nekad ja nekad on, cesto i zajedno.... nekad odemo do restorana pa rucamo,, nekad narucimo iz restorana kad nam se ne sprema pa jedemo kuci... mada cesto kad odem do mojih popodne ceka me vecera na stolu :) sto se tice usisavanja i ciscenja kuce mogu da zahvalim mojoj sveki sto ga je fino naucila kako ce a da sve bude cisto jer je ona radila po dva posla pa je morao sam da uci :)trudim se da ga oslobodim poslova koliko mogu jer stvarno radi puno.. nekad i dvokratno, vodi neku firmu za jednog privatnika u gradu pa ga non stop cimaju... sad sredjujemo plac gdje cemo kucu da pravimo i rasciscavamo travu i neki korov, pa je on vodja poslova ali mu i ja pomognem, mada mi on ne da da se umaram... Najbitnije da oce, moja kuma mora muza puskom da tjera ne bi li nesto uradio pa makar i smece izbacio iz stana :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm radi tzv zenske poslove samo kada sam ja, ne daj Boze, bolesna ili nisam kod kuce. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm u kuhinji _NEMOGUCE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.