Mješoviti brak

odgovora

Objavljeno

nadam se da nisu brkati... :lol::lol::P

da Beki,,,svaka ti cast na razmisljanju... :rolleyes:

Ja ih zamišljala brkate dok nisam počela gledati "drugim očima" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beki mila....ja ti dajem jedno veliko BRAVO....svaka čast na razmišljanju....i pozdravi muža...

Zavoljela sam turke kroz Ljubav i Kaznu :lol:

Svi smo mi njih pogresno gledali.Npr moj tata nije hteo da prica sa mnom dve nedelje.Brat mi je govorio kako sam mu srce slomila..Otac mi je okoreli hercegovac :D :D ali kada je prvi put dosao u Tursku na moju svadbu odusevio se i prokomentarisao da nece srbija ni za 50godina postici sta su oni.Zaista sve je u stvarnosti drugacije od onoga sto mi u srbiji mislimo..Nadam se da ce se to u buducnosti bar malo promeniti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: ja imam samo jedne oci... :P

Ti si crtani film :D :D uvek se smejem tvojim komentarima :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi smo mi njih pogresno gledali.Npr moj tata nije hteo da prica sa mnom dve nedelje.Brat mi je govorio kako sam mu srce slomila..Otac mi je okoreli hercegovac :D:D ali kada je prvi put dosao u Tursku na moju svadbu odusevio se i prokomentarisao da nece srbija ni za 50godina postici sta su oni.Zaista sve je u stvarnosti drugacije od onoga sto mi u srbiji mislimo..Nadam se da ce se to u buducnosti bar malo promeniti

Ja sam već promijenila mišljenje i drago mi je što s tobom komuniciram bar na ovaj način...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam već promijenila mišljenje i drago mi je što s tobom komuniciram bar na ovaj način...

Kako to mislis bar na ovaj nacin??Ti si jedna od mojih omiljenih bebaca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro dobro evo pisemo o nacionalnostima necemo vise o drugim stvarima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kod nas je mešoviti brak ( tj. veza ) i smatram da ako ne poštujem njega i njegovo poreklo ne mogu ni svoje, posebno sada kada imamo dete. Za ovih 5 godina slavili smo sve duplo, moji dolazili kod prijatelja za njihov Božić i Uskrs, njegovi kod mojih za naš, za slavu i svima lepo. A Luka će tu najviše profitirati, em će pričati 2 jezika i učiti o dve kulture, em će dobijati duple poklone :lol:

LunaMi, Kikiriki i lunna volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.