Isplata roditeljskog dodatka

odgovora

Objavljeno

i ja prvi put dizem. ipak cu otici u postansku da vidim da li mogu tamo da dizemjer su u posti guzve, mozda i danas prosetam da pitam..

Ja sve moram u pos,stedionicu da dizem jer imam njihovu knjizicu jos od drugog deteta kad sam primala,a kad sam probala u posti oni rekli ne moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve moram u pos,stedionicu da dizem jer imam njihovu knjizicu jos od drugog deteta kad sam primala,a kad sam probala u posti oni rekli ne moze.

e, pa to i ja mislim jer je mm na resenju naveo broj tog racuna iz postanske stedionice, na tu knjizicu mi je legla uplata za prvo dete, zato mislim da treba tamo da dizem..

ko pita-ne skita (ali moze da bude dosadan ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U subotu,20 isplata roditeljskog dodatka!

Jao divno......bas sam se pitala kada ce.... Meni je resenje stiglo pre dve nedelje, nadam se da ce parice biti na racunu do ponedeljka kada odem do poste! To ce mi biti prvi put da dobijem neki novac a da ga nisam "zaradila", ili jesam....hmmm.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bile danas parice ja digla :lol: :lol: :lol: :lol: i potrosila :P :P

Bile parice,ali ja se namucila da ih dignem.Ne znam kako kod vas ali kod nas su dobili naredjenje da ne smeju nista da daju bez resenja!? :blink: Kao bile su neke prevare.Meni ni sa drugim ni sada sa trecim detetom niko nikad nije trazio resenje,samo l.k. i stedna knjizica (njihova postanska).A ja zapucala 2-3km do njih sa decom,a ono guzva,ja se vratim do pijace pa ostavim decu kod muza,pa stignem ovamo na red i cujem saopstenje o resenju,pa se totalno razocaram,jer pare su mi bas trebale i na kraju mm me odbaci kolima do stana nadjem resenje i vratim se i podignem.A on je imao neke druge obaveze tako da smo po najvecem suncu se vracali peske.

Znaci savet ko nije podigao -nosite resenja za svaki slucaj,da se ne bi setali i maltretirali kao ja za sopstvene pare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovde nemozes bez resenja ...

Stvarno? Ja samo dam licnu kartu i one ukucaju maticni broj i izadje moj racun. Mm poznaje sefa neke poste u gradu, pa mi povremeno on digne pare kod njega i bez lk i cak se potpise umesto mene?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kod nas nikad nije trebalo resenje i sada nasli da ga traze kad sam ja zapucala bila peske,sa decom po vrucini?!

Ali mozda je ta prevara bila za moj grad pa su se kontrole pojacale samo ovde!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovde nemozes bez resenja ...

Ali samo prvi put, posle ne traze, samo licnu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovde nemozes bez resenja ...

Ja sam u N. Sadu digla bez resenja :huh: Samo na licnu kartu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja tek juce isla da podignem. u postansku stedionicu, samo sa licnom kartom, bez resenja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo niko ne upisa da je bila uplata ovih dana,ja juce podigla i ode sve :(

p.s. sada ne traze resenje,a prosli mesec me vracali c,c,c,c,c,c :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam resila da dizem na 3 meseca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam resila da dizem na 3 meseca.

Bravo za odluku i karakter!

Ja sam htela tako ,ali mora sta cemo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje sutra je isplata.jupiiiiiiiii :-) najzad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje sutra je isplata.jupiiiiiiiii :-) najzad

Hoću i ja sutra isplatu ;) Koliko si čekala isplatu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko se dobija u NS za drugo dete?

Dobila sam resenje pre jedno mesec i po,kontam da ce do n.godine krenuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila je uplata roditeljskog, ja sam danas podigla parice. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoću i ja sutra isplatu ;) Koliko si čekala isplatu?

muzu su rekli kada je predavao papire da ide u postu za mesec dana, ali ja sam pare mogla da dignem za 15 dana. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam pitanje.do pre 2 meseca sam dobijala roditeljski koji je rasao kako su se i iznosi povecavali.od 4500 do 5100 za godinu dana.sada su mi roditeljski smanjili na 4500 kao iznos je toliki jer je toliko iznosio kad ste se porodili.a ovo do sad sto se povecavao to nista.pa mi to bas nije jasno.jel zna neko nesto o ovome??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam pitanje.do pre 2 meseca sam dobijala roditeljski koji je rasao kako su se i iznosi povecavali.od 4500 do 5100 za godinu dana.sada su mi roditeljski smanjili na 4500 kao iznos je toliki jer je toliko iznosio kad ste se porodili.a ovo do sad sto se povecavao to nista.pa mi to bas nije jasno.jel zna neko nesto o ovome??????

Ne bih ti znala reci zasto je roditeljski smanjen ali cinjenica da je to uradjeno me jako ljuti, no dobro..... Inace ja sam ovaj mesec primila 4400 dinara :unsure: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam pitanje.do pre 2 meseca sam dobijala roditeljski koji je rasao kako su se i iznosi povecavali.od 4500 do 5100 za godinu dana.sada su mi roditeljski smanjili na 4500 kao iznos je toliki jer je toliko iznosio kad ste se porodili.a ovo do sad sto se povecavao to nista.pa mi to bas nije jasno.jel zna neko nesto o ovome??????

Meni nije ni rastao :(,primam ga od februara ove godine po 4700.Znam da ne raste,uvek je isti,bez obzira sto su,u medjuvremenu,podigli cenzus,ali-da smanjuju-i mene bas ljuti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja svaki mesec 4690

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je 8150 od starta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je novi iznos ili 4 dete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odlicno, i treba da povecavaju ta davanja kad mogu na kojekakve druge gluposti da trose pare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Isplata roditeljskog dodatka sutra :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.