Koliko dece???

odgovora

Objavljeno

Jeste devojcica.

Zao mi je samo sto sam se porodila na carski pa sve to ima svoje,pa ne mogu bas.Inace mislim da bi do tridesete samo radjala.Ovako ako Bog da planiram kad one podju u skolu trece,pa bilo bi dobro dvoje odjednom da otarasim.Tada cu imati 28 godina,tako da za mene ima vremena jos 20 godina da radjam.

Mm zna kakva sam "ludaca" po tom pitanju i da mora da pravi hteo ne hteo :lol: .

Pa jeste mi sa carskim imamo ogranicenje u broju radjanja...ali tebi mozda budu i trojke pa nadoknadis sve sto zelis.. :lol:

Meni je mnogo zao sto ne bih vise trebala,ali ako bi mi se desilo rodila bih pa kud puklo da puklo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo ovako smislili...kad Tisa napuni dve godine, pravimo drugo. Pa kad napuni četiri-pet, treće. To sigurno. E sad, nama je ideal četvoro a da li ćemo ga ostvariti, videćemo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cekamo drugo dete.Planiramo i trece dok mi njih dve malo odrastu bar do prvog razreda.Ako Bog da pa da treci put budu blizanci.I mama i tata imaju bracu i sestre blizance,sto znaci da su obe bake radjale blizance pa bih mozda mogla i ja.Ali i ako ne bude nema veze,rodice mama i cetvrto.

Svaka cast Cicana,bas me oraspolozi kad procitam ovako nesto,bilo bi super da je vise zena poput tebe!!!!!!

Mi svaki dan ocekujemo rodjenje naseg drugog deteta,a zelja nam je da imamo troje,na trecem bi "poradili"za jedno godinu dana,dok su deca jos mala,da bude mala razlika.

Meni i bratu je i dan danas krivo sto roditelji nisu hteli jos jedno dete,a molili smo ih.Sad je i njima zao,ali prosao je voz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala zene na podrsci,drago mi je da cujem pozitivne komentare,a ne ono neces ti to moci itd...

Bikice85 i tebi svaka cast na tako maloj razlici izmedju dece.

Ja bi ovako kao Zvonka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne treba slusati negativce i pesimiste,ti nemaju hrabrosti ni za sopstveni zivot!Meni je mama pricala da kada je ostala drugi put trudna,i taman srecna isla od ginekologa,tek saznala vest srela moju strinu koja joj je na radosnu vest rekla samo:"I juuuuu,zar ces stvarno roditi drugo dete???Glupost,samo da se pravi sirotinja..." :blink::blink::blink: A mi bar nikad nismo bili sirotinja,sacuvaj Boze,ali je ona misljenja da jedno dete treba sve da nasledi,a ne da se kuca i imanje delesmileys-schlagen-und-kampfen-816904.gifMislim stvarno,da je mama nju poslusala ja sad ne bih imala mog divnog brata kojeg obozavamsmileys-umarmung-781574.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ova tema mi se vise dopada od one "Zasto je u svetu sve manje dece"-postaje mi previse osetljivo.

Koliko dece?- cetvoro,petoro itd,itd :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni troje taman. Nekako dok nisam rodila Saru, nesto mi je falilo...sad mi je sve potaman, ni malo, ni mnogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dvoje za sada dovoljno, a u buducnosti.....videcemo videcemo ;):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo ovako smislili...kad Tisa napuni dve godine, pravimo drugo. Pa kad napuni četiri-pet, treće. To sigurno. E sad, nama je ideal četvoro a da li ćemo ga ostvariti, videćemo :rolleyes:

eto, sve isto. mesec dana pre Lukinog drugog rodjendana napravili smo Stefana, mada kontam da sacekam 3 god pa da onda pravimo trece..

takodjeplaniramo vise ali ovih troje sigurno-samo da je zdravlja..

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo smislili da što manju razliku pravimo,tako da se nadam uskoro da počnu radovi na trećem,a četvrto bi došlo kasnije. I nama su deca najveće bogastvo,tako da je po meni idealno četvoro. Samo nek je zdrvlja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo troje, decaka od 3,5g, devojcicu od 2,5 i jos jednu devojcicu od godinu dana. Dakle razlika godinu i godinu i po. Divno nam je! Mi bi jos jednog decaka pa da bude 2-2...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi imamo troje, decaka od 3,5g, devojcicu od 2,5 i jos jednu devojcicu od godinu dana. Dakle razlika godinu i godinu i po. Divno nam je! Mi bi jos jednog decaka pa da bude 2-2...

Bas mala razlika, svaka cast

ja svoju kvotu od troje ispunjavam :D ... jos malo i super :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dvoje ili troje zavisi od finansija :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

3 ili 4 ali pojam nemam s obzirom da tek čekamo prvo a meni su 34 godine....kad stići izrađati sa nekom pristojnom razlikom? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaredom :lol:

aj ja stignem meni je "tek" 28

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ako me pitate mislim da vise necu :lol: :lol: :lol: al cim beba napuni 6 meseci meni ce poceti da nedostaje beba tako da ce biti i trece u naredne 2 godine, poznajem sebe a i mm bi tako da :rolleyes:

Hellen voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tema: Koliko dece?

Moj odgovor: Gomila :lol:

Ja bih htela troje (minimum). Tj tri devojcice. Mada ako i bude decak, nema veze, volecemo ga :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tri deteta je za mene idealno,ali ne bih se ljutila ni vise.Dve devojcice i jedan decak bi bilo savresno. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sad cekamo drugu bebu, mislili smo i trece odmah, ali ne mozemo. Tako sad ce biti dvoje, a ako bude bolje u buducnosti mozda trece. Ja bih stvarno radjala kó zecica, ali nema se para. Tako da trece ce mozda biti za jedno 6-7 godinica, ali ako se zalome blizanci, necu da se ljutim nikako. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi sad cekamo drugu bebu, mislili smo i trece odmah, ali ne mozemo. Tako sad ce biti dvoje, a ako bude bolje u buducnosti mozda trece. Ja bih stvarno radjala kó zecica, ali nema se para. Tako da trece ce mozda biti za jedno 6-7 godinica, ali ako se zalome blizanci, necu da se ljutim nikako. :D

:lol::lol::lol: Svaka cast! U pravu si, finansije dosta toga u zivotu diktiraju. Mlada si, i na vrijeme si pocela za razliku od mene ;) Kamo srece da sam prvo rodila mnooooogo ranije :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ništa lepše nego videti porodicu sa bar troje dece, još ako u porodici vlada ljubav i sloga (kao što bi i bilo normalno, ali nažalost počesto nije tako), ma milina. A nisam po svaku cenu za više dece ako znam da neće imati ni elementarne uslove za život.

Imam jednog dečaka i nameravam imati još jedno dete za koju godinu. Dakle, dvoje je plan zasad, ali ko zna, možda se i predomislim pa ih bude i više :rolleyes: Ko god želi decu, treba da ih ima i da se ne obazire ni na čije komentare. Kako god da uradite neko će imati komentar <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ništa lepše nego videti porodicu sa bar troje dece, još ako u porodici vlada ljubav i sloga (kao što bi i bilo normalno, ali nažalost počesto nije tako), ma milina. A nisam po svaku cenu za više dece ako znam da neće imati ni elementarne uslove za život.

Imam jednog dečaka i nameravam imati još jedno dete za koju godinu. Dakle, dvoje je plan zasad, ali ko zna, možda se i predomislim pa ih bude i više :rolleyes: Ko god želi decu, treba da ih ima i da se ne obazire ni na čije komentare. Kako god da uradite neko će imati komentar <_<

Sto se tice komentara uvjek ce ih biti, ja sam sad dobila svakakvih pa i prijedlog za abortus, ali eto. Malo to zna da potrese pod hormonima, kad se niko ne raduje tvom djetetu, ali tako je bilo i sa prvim, mada malo blaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice komentara uvjek ce ih biti, ja sam sad dobila svakakvih pa i prijedlog za abortus, ali eto. Malo to zna da potrese pod hormonima, kad se niko ne raduje tvom djetetu, ali tako je bilo i sa prvim, mada malo blaze.

:blink: Predlog za abortus? Ljudi baš nemaju osećaja. A ovamo puna usta priče protiv abortusa, ma muka mi je od takvih priča. <_<:angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam dvoje,cerku od 3,5godine,sina od 1,5 i trece na putu(verovatno jos jedan bata)....i rodicu sigurno jos jedno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam dvoje,cerku od 3,5godine,sina od 1,5 i trece na putu(verovatno jos jedan bata)....i rodicu sigurno jos jedno....

Skidam kapu! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.