Koliko dece???

odgovora

Objavljeno

Ja zelim samo jedno,muz zeli dvoje. Iskreno, ne zelim opet da prolazim kroz trudnocu jer mi ne prija i jedva cekam da se nas beban rodi.

Ali uopste ne mora da znaci da ce svaka trudnoca da ti bude ista. :) Mozda drugu ne osetis. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali uopste ne mora da znaci da ce svaka trudnoca da ti bude ista. :) Mozda drugu ne osetis. :)

To mi svi govore :) ma videcemo,polako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam za sad jedno detence, ali bih volela 3 ili 4 :wub: Da moj muz ima posao ( kao sto nema ) i da sam ja vec zavrsila fakultet ( kao sto nisam ) izrodila bih jedno za drugim :wub: Imala sam prelepu trudnocu ali jako tezak porodjaj, ali nije me briga, ja bih jos cupavaca oko sebe.. :wub: Nema nista lepse od nasih andjelcica na celom svetu!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA IMAM DVOJE SINA 13 GOD I CERKICU 4 MESECA VELIKA JE RAZLIKA ALI NAMUCILA SAM SE DA BI DOBILA OVU MOJU PRESLATKU DEVOJCICU SADA MI JE SRCE NA MESTU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, bas je velika razlika! :) Ali,dobro. Vazno je da se rodilo i drugo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA IMAM DVOJE SINA 13 GOD I CERKICU 4 MESECA VELIKA JE RAZLIKA ALI NAMUCILA SAM SE DA BI DOBILA OVU MOJU PRESLATKU DEVOJCICU SADA MI JE SRCE NA MESTU

Ma kakva razlika,to nema veze,neka su zivi i zdravi. Moja zaova ima cerku od 18 i sina od 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volela bi troje, pa kako Bog odredi ne volim da planiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 4 za sada...Sin 10 ipo,jedna ćera 9 god.,druga ćera 7god. i treća ćera 4 meseca.....ja bih još...... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

BRAVO MAJCICE! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KAZU DA AKO ZELSI DA NASMEJES BOGA,TREBA SAMO DA MU KAZES SVOJE PLANOVE...aevo,ja cu da probam da ga ne nasmejem,jer zelim TROJE DECE,ap se nadam da CE MI SE I ISPUNITI :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih bar dvoje, ali ako bude mogucnosti cak i troje. Sto vise to je kuca veselija! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suprug i ja smo uvjek mastali o troje,zelja nam se ispunila i imamo tri princeze! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok nisam imala decu, želela sam jedno dete. Nisam znala kako je divno biti majka i kako su bebe slatke, drage, mile... Sad teoretski želim još dvoje dece. Teoretski kažem, zato što me pomisao na trudnoću ubija u pojam. Porođaja se ne bojim, to se završi za jedan dan, ali devet meseci mučenja :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i za mene je ova ,prva,trudnoca emotivno dosta naporan,ali sada sam u pozitivnoj fazi pa ne razmisljam puno.i uz i ja bi voleli troje.tome se i nadam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suprug i ja smo uvjek mastali o troje,zelja nam se ispunila i imamo tri princeze! :rolleyes:

Jao divno, tri cerkice! Ja bih ili tako ili dve cerkice i sin :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj san je uvek bio cetvoro dece...tako da cu za jedno godinu-dve dana da rodim jos jedne blizance(Daj Boze)...a to je i moj muz isto zeleo....dva decaka i dve devojcice....

:rolleyes::lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko dece planirate imati?

Ja imam dvoje i od mene je dosta.

Mi imamo jedno dete, devojcicu od 3 god. Ja bih volela jos, bar dvoje ali moj suprug ne da nece, nego se boji jer ja ne radim a on je kod privatnika i to nikada nije sigurno. Nismo podstanari.

Citam komentare nekih forumasica i mnoge kazu da se muzevi nista ne pitaju a eto kod mene je suprotno...ja se ne pitam, ne mogu bez njega da zatrudnim, a on toliko pazi da nam se za 10 god nije desila nezeljena trudnoca, i jako me nervira sto je toliko plasljiv i odgovoran :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oduvijek sam mastala o dvoje djece- djecaku i djevojcici.

Djecak nam uskoro stize, a drugo dijete bismo voljeli imati za 3-4 godinice. Slozili smo se oko toga, ali ko zna sta nosi noc, a sta dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obožavam decu..i mislim da ću imati troje dece..finansije jesu problem uvek, ali snaćićemo se već nekako.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obožavam decu..i mislim da ću imati troje dece..finansije jesu problem uvek, ali snaćićemo se već nekako.. :)

Da sam gledala na finansije, ne bismo se odlucili ni za ovo prvo. ;) Snacicemo se... za decu sve. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da sam gledala na finansije, ne bismo se odlucili ni za ovo prvo. ;) Snacicemo se... za decu sve. :)

Tako je Takilend :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada su mi se rodili Lazar i Andrej meni je muž posle izvesnog vremena rekao:"Ti meni da rodiš još dva dečaka i još jednu devojčicu!!" :lol: :lol: :lol: baš je blesav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada su mi se rodili Lazar i Andrej meni je muž posle izvesnog vremena rekao:"Ti meni da rodiš još dva dečaka i još jednu devojčicu!!" :lol: :lol: :lol: baš je blesav...

Hahaha... bas je vickast. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je Takilend :lol:

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko dece planirate imati?

Ja imam dvoje i od mene je dosta.

Takodje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obožavam decu..i mislim da ću imati troje dece..finansije jesu problem uvek, ali snaćićemo se već nekako.. :)

Claro ti si "moj covjek"...pa troje naravno, kakvo dvoje i jedno. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.