Koliko dece???

odgovora

Objavljeno

ma kakvi god da su.....ja bi i petoro, samo da ne prolozim kroz trudnocu i svo to gojenje sto puta..... :lol:

a meni je trudnoca nesto sto ne bih zelela izostaviti, cak ni ovako sa iskustvom rizicne trudnoce.....ali ovo za gojenje, da vec razmisljam da bih volela posle drugog deteta da odem na plasticnu operaciju stomaka i podizanje grudi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PODIZANJE GRUDI?!!!NECEMO O TOME, BOLNA TEMA:))

A JA SE ZEKIM, DIVNA JE TRUDNOCA , NAROCITO PRVA KAD MOZES DA UZIVAS DO BESKRAJA.......ALI OPET TI KILOGRAMI, CELULITI I OSTALO.....KUKU..... :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 4 za sada...Sin 10 ipo,jedna ćera 9 god.,druga ćera 7god. i treća ćera 4 meseca.....ja bih još...... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

SVAKA ČAST!!!!!

Ja imam sina i planiramo još jedno dete. Divim se svima koji imaju više dece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a meni je trudnoca nesto sto ne bih zelela izostaviti, cak ni ovako sa iskustvom rizicne trudnoce.....ali ovo za gojenje, da vec razmisljam da bih volela posle drugog deteta da odem na plasticnu operaciju stomaka i podizanje grudi :D

Ha, ha, ha.... Meni je muz skoro rekao kao da bi voleo da idem na liposukciju i da ugradim silikone! Kada sam mu rekla da treba da ''pljune'' 15000 e da bih izgledala po JUS-u samo je prokomentarisao da izgledam fantasticno! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam trudna sa prvim! I moj muzic i ja bismo copor dece :) ali videcemo sta ce biti, trebaju se pare... Znamo samo da se nece zavrsiti na jednom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ko ne voli decu, i ja bih volela da imam tri, ali... mnogo sam se namucila u trudnoci, tj. niko mi nista nije pomagao. Muz bio u vojsci (civilnoj), pa sam sama u osmom mesecu dizala krevete, premestala raspored, cistila, verala se po prozorima da ih brisem, kacila zavese, istezala se, savijala... Taj ili bolje receno TA, koja se mesa svuda gde joj nije mesto, tad mi se nije ni za sta mesala, sve sam jadna sama i ako treba opet tako da prodjem NE HVALA!!! A i mislim da je dovoljan razlog da ostanemo na jednom detetu, sto ni muz ni ja ne radimo, i pitanje je kad cemo i dal cemo nekad uopste i da pocnemo da radimo, jer nemamo nikog koji bi nas negde ugurao, a svima vam je jasno da danas bez veze ne mozes ni u drakstor, a kamoli u struci sa fakultetom.

Izvinjavam se na dugom odgovoru, ali nisam mogla krace. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jà bih cetvoro A sada Sam trudna tek sa prvim i osecam de nekako uzviseno, cudno, rekla bih slobodno licno! P.s.Pa zar zene nisu mocne kad se u njima moze odvijati Mali zivot od 9 meseci i pratiti te u svakom stopu? Sta kazete za moju zelju-cetvoro?hej, pa tek mi je 20-êta! Hihihi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam još u srednjoj školi govorila da ću imati 5 dece i polako gazim ka ostvarenju cilja...prvo sam rodila u 21,pa drugo u 22 pa treće u 24-toj god. i sada u 31 četvrto.....

Srećom pa sam našla čoveka sličnih želja kao i ja tako da uživamo sa ovim našim čoporom.. :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majke Vuchice sa svojim coporom :) Lepo, ali i mi bi da se malo dignemo na noge finansijski, dotle cemo samo o ovom prvom pricati.

A ovo za podizanje grudi (ne mislim na silikone) i zatezanja stomaka......ja sam samo rekla dragom da se spremi na odredjene promene na mom telu, koje cu rado izmeniti ako mu bude smetalo, naravno on placa.

Mislim da mi nikada nece prigovoriti za izgled ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje prvo je na putu,a s obzirom da sam jedinica sigurno necu ostati na jednom detetu!!!Moj puz i ja obozavamo decu i stalno smo pricali da cemo imati bar troje...ja bi volela i vise(ako stignem...vec mi je 31 za koji dan)...!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi zasad jedno, planiramo jos...

Mm i ja smo oboje najmladji od troje pa bi voleli troje ili vise dece. U stvari mm bi 11-oro, za fudbalski tim! :lol: Al kad pomenemo i ja kazem da bi zbog finansija mozda trebalo da ostanemo na manje on se nikako ne slaze. Zeli "puno" dece i kaze da treba da snizim kriterijume kad je "obezbedjivanje buducnosti" u pitanju... Hmmm <_<

Za "sredjivanje" nakon poslednje bebe sam i ja rekla da ce da mi kupi nove grudi! I eto njega jos cesce da deli komplimente kako su moje savrsene :lol:

P.S. Mna mama svaka cast na cetvoro!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, ni mi ne bismo voleli ostati na jednom, to sigurno, samo je pitanje hocemo li i trece ili.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam još u srednjoj školi govorila da ću imati 5 dece i polako gazim ka ostvarenju cilja...prvo sam rodila u 21,pa drugo u 22 pa treće u 24-toj god. i sada u 31 četvrto.....

Srećom pa sam našla čoveka sličnih želja kao i ja tako da uživamo sa ovim našim čoporom.. :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: .

Bravo za tebe!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sina za sada :rolleyes:

:) :) :)^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam sina 9 godina.i drugo cerku 3 meseca,mislim da su mi dva deteta dovoljna sasvim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja 4 za sada...Sin 10 ipo,jedna ćera 9 god.,druga ćera 7god. i treća ćera 4 meseca.....ja bih još...... :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

I od mene sve čestitke. Ja imam jednog dečaka od 10 i po. Ja bih još, bar troje. Jedva čekam da opet zatrudnim. Volim kada ih ima puna kuća :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majke Vuchice sa svojim coporom :) Lepo, ali i mi bi da se malo dignemo na noge finansijski, dotle cemo samo o ovom prvom pricati.

A ovo za podizanje grudi (ne mislim na silikone) i zatezanja stomaka......ja sam samo rekla dragom da se spremi na odredjene promene na mom telu, koje cu rado izmeniti ako mu bude smetalo, naravno on placa.

Mislim da mi nikada nece prigovoriti za izgled ;)

Moj meni nije prigovorio ;). Govori mi da sam divna, he he, bolje mu je to nego da kešira, hi hi! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih bar troje ako da Bog. Beskrajno sam zahvalna sto mi je podario moju Janu posle dugo godina cekanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvo ova beba neka se rodi živa i zdrava a onda bih volela još dvoje. Dakle TROJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uvek sam maštala i pričala da ću imati troje dece. Kad sam rodila ćerku u 21-oj godini,da smo tada bili zaposleni i financijski sredjeni odmah bih i drugo, ali tek posle 6 godina rodio se naš sin, kad smo se iole malo sredili. Prva trudnoća, porodjaj i nega bebe je bio super, sve je bilo lako, ali 2. put sve mnogo, mnogo teže i rekla sam dosta, neću više! Posle godinu dana sam popustila i rekla kad dobijem sedmicu na lotou, rodiću još jedno! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja planiram cetvoro dece!Pa to je nesto najlepse sto moze u zivotu da ti se desi i sto ti daje volju da se boris sa svim problemima i da uzdignutom glavom ides samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja zelim samo jedno,muz zeli dvoje. Iskreno, ne zelim opet da prolazim kroz trudnocu jer mi ne prija i jedva cekam da se nas beban rodi. Ukoliko me muz ipak ubedi da imamo dvoje, morace da saceka da prvo dete naouni bar 5 godina. Znam da je zbog dece bolje da je razlika manja,ali nagledala sam se majki s dvoje dece medju kojima je razlika u godinama mala i ne bih im rado bila u kozi. Sem toga, jos uvek nemamo svoj stan, zivimo u stanu mm roditelja,ali on ima i brata,tako da stan ipak nije samo nas. Mozda sam sebicna i materijalista,neko ce pomisliti da sam od onih mama koje dete oblace u markiranu garderobu ili ne zele sebe da lise nekakvog luksuza. Nije u tome stvar, jednostavno ne zelim sebi da komplikujem zivot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sada imam jednu devojčicu. Volela bih dvoje, ali o planovima neću govoriti , jer je i ona došla neplanirano, bez obzira na kontracepciju. Svi su izgledi da ne planiramo mi, ''već neko to od gore vidi sve''

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslije trećeg zatvaramo. :) Troje smo planirali (ne baš ovako brzo jedno za drugim, ali tako je bilo...), i kad se treća bebica rodi, to će biti to. Po meni idealno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.