Kada je pravo vreme za odmor sa bakom i dekom

odgovora

Objavljeno

Član secer je napisala temu sa naslovom "Kada je pravo vreme za odmor sa bakom i dekom"

----------------------------------------------------------------------

Kada mislite da je ok za dete da ide na letovanje sa nekim drugim a da to nisu baba i deda?

Moji su zapeli da LUka ide sa njima na letovanje bar na par dana. Ja bih ga pustila, ali razmisljam kako ce to sve da izgleda. Ipak je on dosta vezan za nas, babu i dedu obozava, ali njih vidja 5-6 puta godisnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh... sad sve ponovo da pisem..

moj Luka ce u avgustu sa babom i dedom na more. preko bosne u cg pa ce se i u bosni malo zadrzati. rano je poceo da ostaje bez nas kod moje sestre i kod sveki. cim je prestao da sisa ostao je dva dana kod tete. ja sam spremala neke ispite i mm je samnom radio a on je bio tamo i bio je super. cesto smo ga ostavljali i on je stvarno super. nikada nas ne trazi, ne place za nama. desavalo se kad odemo na selo kod mojih on ostane kod tete a mi budemo kod moje mame, i odemo tamo na kafu a on nista.. poljubi nas i igra se.. kad krecemo kuci on mase i salje poljupce. jedino kad zna da smo dosli po njega cim kazemo da idemo prvi trazi svoju jaknu i krece..

zavisi od deteta. ako je dete naviklo da ostaje bez roditelja mislim da je sasvim ok da tu oko trece godine ide na odmor sa bakom i dekom, kao sto je slucaj kod nas, a ako dete nije naviklo da se odvaja od roditelja onda je vec druga situacija i mislim da bi to bio veliki sok za dete. mada, moze da bude i suprotno pa da dete sve to lepo prihvati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru, da li je Luka ikada imao sanse da ostane sa bakom i dekom nekoliko dana sam, bez tebe? Ja bih napravila prvo taj eksperiment, pa ih tek onda slala na odmor zajedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

za nedelju dana Luka ide sa bakom i dedom na more (s&s)

malo me hvata panika, iskreno se samo bojim da ne pokupi neku infekciju jer znam puno beba i dece koji su u CG pokupili neke infekcije..

polako spremam putnu apoteku, vecinu imam ali ovih dana da dokupim jos sta fali, pa da sveki lepo napisem sta je za sta

uh :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja opet da upisem moje dete i letovanje sa bakom i dekom..

krecu u subotu, standardno opet.. perem, peglam, spremam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj, a jesi li negde pisala kako mu je bilo prosle godine?

Ja bih mozda moje dete poslala sa bakom, ali se do sada svodilo da nece vise od 3 noci da bude bez nas. Malo mi je frka. Koliko je Luka imao kada je prvi put bio kod bake i deke na vise dana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da je sa 16 meseci poceo da ostaje bez nas, sto kod s&s sto kod moje sestre. ali to je sve bilo na 2-3 noci. sa nepune 2 godine je ostao kod moje sestre 10 dana a proslogodisnje letovanje sa s&s je bilo super. isli su nekih 20-ak dana sve ukupno i on je bio super. nije nas trazio i navikao je da ostaje bez nas. jedino je kad su presli granicu rekao "deda sad pozuri mamica nas ceka".

putnu apoteku sam spremila tako sto sam na papir zapisala sta je za sta i u slucaju da zatreba kako se koristi, srecom sve vraceno netaknuto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja A je rano krenula na put sa bakom i dedom, sa tri godien mislim da su prvi put bez mene otisli i to na 15 dana ali ona je zivjelau istoj kuci gdje i baka i deda tako da mi to nije bio problem. Ona je uzivala a ja sam crkla taj prvi put bez nje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.