Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

jos bolje sto ti nisu radili. ja se iskreno plasim njega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rekla sam da cu izvestiti o serklazu,nisu mi ga radili,a ni nece jer nisam otvorena i nema potrebe,kazu da je supoer trudnoca i da ako ne treba nece to da rade..kontrola za 2 meseca.. :) Ali su mi rekli da nosim dva mala decaka.. :D

Cestitam za dva mala decaka!

Sto se tice serklaza, drago mi je da nema potrebe za njim, ali moje licno misljenje je da ga ne treba odbiti ako lekari smatraju da treba. Ipak su lekari mnogo strucniji od trudnice. :)

Samo da su decaci dobro :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma normalno,ja sam se iskreno nadala da ce ga uraditi bila bih malo i mirnija,ali posto oni smatraju da nema potrebe onda jos bolje.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se prijavim. I ja sam jedna mama koja čeka blizance (Dječaka i Djevojčicu) začete prirodnim putem. Trenutno sam u 19+5, i ovo mi je prva trudnoća.

cestitamo i dobro nam dosla u klub :) sta god da te zanima pitaj ,tu smo.
Beeblebrox voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeeee! Jos jedna buduca mama blizanaca! :baby:Mina, cestitke od srca pogotovo za to sto je prirodnim putem. ;):wub: Sto se tice Utrogestan-a i injekcija Progesterona, ja sam od njih imala jako jake i konstantne migrene, a pored svega toga sam se osecala kao da imam najgoru gripu. S' obzirom da mi je trudnoca ok, cim mi je doktorka smanjila Utrogestan na 1 dnevno (injekcije Progesterona sam samo na pocetku primala na svakih 5 dana) migrene su nestale, a samim ulaskom u drugi trimestar sam zivnula. Ne kazu za dzabe da je to najlepsi period trudnoce. ;) Poslusaj doktora i obavezno miruj. Ja sam prva 3 meseca lezala. 

Mina1502 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja da se pohvalim sa svojom trudnocom iz prvog puta vto. Pa me interšsuje ima li nekoga slicnog meni i kolike su bile bhcg u 5-6 nedelji. Čekam prvi uz. 05.11.hvala vam zenice puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh mene unisti terapija..ali opet tjesim se da ce biti bolje.. zadnjih dana mi je lakse sto se tice vrtoglavice i mucnine..naidju u naletima.. ali zato me zeludac unisti.. bolovi evo 3-4dana uzas... bila sam posle onog posta na kontroli cuju se srcane akcije..ja sam jos u soku... a blago tebi (djecak i djevojcica) ima li ljepse sta :)  :)  :) :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazanera, meni je 10dpt beta bila 399.7, a 12dpt 961. Javi sta je bilo na UZ. I cestitam ti jos jednom. :baby:

Mina, drugi trimestar ce ti biti mnogo laksi, videces. Sta drugo da ti kazem osim da stisnes zube i izdrzis - ni meni niko nikako nije mogao da pomogne. ^_^ A sto se tice bebirona, ja cekam dve devojcice. :D:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo ja sam nesto preumila.. uh ja bih naaaajsrecnija bila da je i meni tako... nego neka su zivi i zdravi pa kako god.. A meni je rizicna pa svakako lezim pa mozda jos vise i umisljam svakakve simptome..ali definitivno mi jeste lose nadam se da cu zivnuti posle 15.decembra ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima, nova sam ovde, zanima me da li postoji mogucnost da postavi se slika ultrazvuka ovde.

Naime ja sam majka vec troje djece, prije 15 est dana doctor mi je utvrdio trudnocu ali nemoze da ocjeni o koliko se plodova radi, totalno zbunjena....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TJ.  Da ti javim izgleda da nema nista. Danas bhcg 260 ali na UZ se nevisi nista. 27og. Kad sam radila bhcg bio je 75 a danas 260 i nevidi ae pa su mi rekli da mirujem i da i dalje pijem utrogestan 3x1 i da dosjem za aedam sana opet na UZ kao druga sansa da vidi sa li ce ae pokazati. Ne znam sta da mislim ali mi je tesko. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TJ.  Da ti javim izgleda da nema nista. Danas bhcg 260 ali na UZ se nevisi nista. 27og. Kad sam radila bhcg bio je 75 a danas 260 i nevidi ae pa su mi rekli da mirujem i da i dalje pijem utrogestan 3x1 i da dosjem za aedam sana opet na UZ kao druga sansa da vidi sa li ce ae pokazati. Ne znam sta da mislim ali mi je tesko. 

odmaraj, budi pozitivna nemoj da se sjekiras jer sve utice.. sve je u bozjim rukama poslusaj dokt. Pij utrogestan i lezi pa nam javi lijepe vijesti 

mazanera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima, nova sam ovde, zanima me da li postoji mogucnost da postavi se slika ultrazvuka ovde.

Naime ja sam majka vec troje djece, prije 15 est dana doctor mi je utvrdio trudnocu ali nemoze da ocjeni o koliko se plodova radi, totalno zbunjena....

kako ne moze da ocijeni o koliko se plodova radi? Svasta..Kad si na kontrolu? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo slika slabo se vide kazu da imaju tri ploda od kojih se jedan razvija fino dva slabo ali na pracenju svakih sedam dana ponovo u srijedu idem kao radi se o jako maloj trudnoci izmedju 4 I 6 tjedana

IMG_3407 - Copy.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja tu vidim cetvorke :P hehe ma salim se bitno da bude sve u redu sa bebicama to ti od srca zelim.. Dal si zatrudnela prirodnim putem? Ako jesi onda woow pravi ste sretnici :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahhahaha a joj Maja gdje nadje jos jedno, prirodnim putem  ima sa njegove I sa moje strane blizanaca :) ali sada samo do srijede je cekati nista se nezna

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sacekaj 6tu nedelju pa tada uradi uz, najbolje ces znati po otkucajima srca koliko ih je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav mamice trudnice ja imam cerku 2god i 8mj trudna sam doktor mi u 6 nedelji rekao da je jedan plod potvrdio trudnocu ali bilo mu nesto sumnjivo kao nisko je dodji za sedam dana ponovo na uz.i tako odem ponovo.on me pregleda i kaze zao mi je plod je otisao.ja se rasplacem noge mi protresu kad on meni "ali ovo su dvije trudnoce" pitam kako to kaze bili su blizanci ja gA pitam gde je drugo on mi pokaze dva kruzica u jednom nemA nista u drugom kuca malo srculence.da li je neko imao takav slucaj meni je jako cudno zasto nisam krvarila bojim se a doktor kaze da je to samo nestalo :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Micikice kod mene nije potvrdio nista imaju tri kruzica I idem svakih sedam dana na kontrole bila u petak pa u ponedeljak I sada su me pustili do 11tog pa cu u srijedu na kontrolu da mi kaze sta je I kako I koliko plodova je kaze da se to desava ni oni to nemogu da objasne zasto I kako ... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi li ova tema?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaficice, sto moja baba kaze, Bog te cuo B)

Nemam sta da prijavim, samo jako volim ovu temu pa se radujem zbog duplih mama :wub:.  A forum mi lose radi.

kaficica i Kikiriki volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde nema žive duše...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.