Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

:( :( :( :( :( :( Tako mi je zao za decaka! Milanica i ja zelimo sve najbolje malisi i bebici, da sto pre preguraju sve ovo... Ogromna sreca i ogromna tuga istovremeno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prenecu joj pozdrave, a porodjaj nije sam krenuo nego smo otisle na redovan pregled kod naseg lekara i on je odmah video da jedna beba nema srcanu radnju i poslao je za Bg. na zadnjem pregledu je bila 2-3 dana pre nove godine i tad je sve bilo u redu, u medjuvremenu joj se pritisak malo bio povecao i pila je lekove, e sad sta je uzrok videcemo kada stignu nalazi.

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malisa, drzi se... Puno poljubaca za tebe i bebicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malisa izdrzi. ljubac za tebe i bebicu :wub: od mene i mojih momaka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malisa, nemam reci, zao mi je zbog decaka, drzimo ti palceve da sve bude kako treba i da sto pre mozes kuci sa svojom devojcicom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, u cetvrtak 05.01.2012 rodili su se David 2780gr. 47 cm i Gabrijela 2060gr. 45cm, po rodjenju imali su apgar ona 8 i 9, on 9 i 10. Juce smo dosli kuci, sad spavkamo i sikimo i puno se mazimo.

Inace rodjeni su hitnim carskim rezom, poceli smo prirodnim ali zbog mog visokog pritiska nije islo dalje

puno pozdrava svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malisa,cestitke za devojcicu. Zao mi je za decaka.

Ivanchice,cestitke!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, u cetvrtak 05.01.2012 rodili su se David 2780gr. 47 cm i Gabrijela 2060gr. 45cm, po rodjenju imali su apgar ona 8 i 9, on 9 i 10. Juce smo dosli kuci, sad spavkamo i sikimo i puno se mazimo.

Inace rodjeni su hitnim carskim rezom, poceli smo prirodnim ali zbog mog visokog pritiska nije islo dalje

puno pozdrava svima

Ivanchice cestitam. Uzivaj sa svojim bebicama. Bas sam se pitala ovih dana sta je sa tobom, nije te bilo, a termin se prblizava :)

Malisa takodje i tebi cestitke na bebici, tako mi zao decacica :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ivanchice čestitam :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prenecu joj pozdrave, a porodjaj nije sam krenuo nego smo otisle na redovan pregled kod naseg lekara i on je odmah video da jedna beba nema srcanu radnju i poslao je za Bg. na zadnjem pregledu je bila 2-3 dana pre nove godine i tad je sve bilo u redu, u medjuvremenu joj se pritisak malo bio povecao i pila je lekove, e sad sta je uzrok videcemo kada stignu nalazi.

Vazno je da je reagovano na vreme kad je vec situacija bila takva, na zalost. Vazno je da njih dve budu dobro. Mislicemo na njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, u cetvrtak 05.01.2012 rodili su se David 2780gr. 47 cm i Gabrijela 2060gr. 45cm, po rodjenju imali su apgar ona 8 i 9, on 9 i 10. Juce smo dosli kuci, sad spavkamo i sikimo i puno se mazimo.

Inace rodjeni su hitnim carskim rezom, poceli smo prirodnim ali zbog mog visokog pritiska nije islo dalje

puno pozdrava svima

Ivanchice...ČESTITKE OD SRCA I DOBRODOŠLICA NAŠIM NOVIM DRUGARIMA!!!

Lepa si im imena izabrala... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, u cetvrtak 05.01.2012 rodili su se David 2780gr. 47 cm i Gabrijela 2060gr. 45cm, po rodjenju imali su apgar ona 8 i 9, on 9 i 10. Juce smo dosli kuci, sad spavkamo i sikimo i puno se mazimo.

Inace rodjeni su hitnim carskim rezom, poceli smo prirodnim ali zbog mog visokog pritiska nije islo dalje

puno pozdrava svima

Bravo Ivanchice!!! Sve najbolje vam zelimo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, u cetvrtak 05.01.2012 rodili su se David 2780gr. 47 cm i Gabrijela 2060gr. 45cm, po rodjenju imali su apgar ona 8 i 9, on 9 i 10. Juce smo dosli kuci, sad spavkamo i sikimo i puno se mazimo.

Inace rodjeni su hitnim carskim rezom, poceli smo prirodnim ali zbog mog visokog pritiska nije islo dalje

puno pozdrava svima

:wub: :wub: :wub: Ivanchice, ime moje - čestitam od srca :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,baš sam se potresla sada...

Mališa,želim tvojoj devojčici i tebi svu sreću ovog sveta. Ništa pametnije ne mogu da smislim... Nadam se da ćeš biti dobro.

Ivanchice,divne vesti,čestitam od srca!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Woman...ima li vesti od Mališe, kako su ona i beba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Woman...ima li vesti od Mališe, kako su ona i beba?

Malisa je super, sutra izlazi i ide pravo kod bebice Sofije :wub: :wub: :wub:

Uspela je opet da me rasplace evo njene poruke, citiram:

`Odavde idem pravo tamo. Lici na mene, tako kaze tata. Ima male usi i prcast nos. Sutra cemo da se mazimo i ja cu da joj pomognem da bude dobro. Veruj mi da i sad disem za nju.`t05102.gif

Duse moje drage.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sofija...prelepo ime :wub: ...ljubim ih obe i samo neka nam se one maze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

o Malisa draga,tako mi je zao zbog dječaka.......tebi i djevojcici sve najbolje zelim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice cestitam ti na bebama nek ste nam zivi i zdravi sto godina,pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao duplice evo svratih malo da vidim šta se dešava jer malo vremena imam za odmor...I videh srećnu vest da se Ivančica porodila te joj ovim putem OD SRCA :wub: ČESTITAM!!!

i Mališi želim brz oporavak ,BUDI JAKA i DRŽI SE I MAZI SA SVOJOM SOFIJOM!!!

LJUBIM VAS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, kad god dodjem ovde, suze mi krenu. I tuge i radosti.

Malisa, ljubim te puno, cuvaj tu svoju mrvicu i ljubi je od nas. Ne znam sta da kazem....

Ivancice i tebi i tvojim bebicama sve najbolje od srca zelim. Mazite se i pazite i uzivajte....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li vijesti od Mališe? Woman....javi nam nešto, kako je Sofija.... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel zna neko nešto možda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, evo javljam vam. Nisam mogla ranije jutros su me pustili iz bolnice, bila sam malo da odmorim ;)

Sofija odlicno napreduje, dise samostalno, pije mlekce na flasicu i prebacena je na poluintenzivnu negu, od sutra ce i Malisa da bude sa njom, maze se, igraju se i vole :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno ne znam da li da pisem u ovoj temi, neka admini prebace ako misle da post nije za ovu temu....

Malisa nam je u utorak uvece dobila cerkicu....sve se odigralo prebrzo, ali bitno da je ona dobro i da je bebica ok....decak nije preziveo....

Otisle smo zajedno na pregled i ona je hitno morala za Bg, bila sam pored nje dok nije krenula...to su trenuci koje vam ne mogu opisati....primljena je u Narodni front gde joj je hitno uradjen carski rez, cujemo se i sada joj je mnogo bolje curica je dobro jedino sto mora da bude u inkubatoru zbog pluca, ona je videla i kaze da lici na nju :wub: prebacena je na neonatologiju i tata je stalno sa njom, u subotu malisa izlazi iz bolnice pa ce biti sa svojom mrvicom. Rezultati sa obdukcije ce pokazati sta se desilo sa decakom.

Jedva cekam da ih vidim i zagrlim obe, nadam se da cu moci da odem na babine.

Zasto se to tako desava? sto rece Suncokret,i srecna i tuzna vest. Malisa,drzi se,budi jaka,zbog Sofijice.

Prenecu joj pozdrave, a porodjaj nije sam krenuo nego smo otisle na redovan pregled kod naseg lekara i on je odmah video da jedna beba nema srcanu radnju i poslao je za Bg. na zadnjem pregledu je bila 2-3 dana pre nove godine i tad je sve bilo u redu, u medjuvremenu joj se pritisak malo bio povecao i pila je lekove, e sad sta je uzrok videcemo kada stignu nalazi.

:(:(:( Tuzno..nosis ga ispod srca i posle ga jednostavno nema..

Drage moje, u cetvrtak 05.01.2012 rodili su se David 2780gr. 47 cm i Gabrijela 2060gr. 45cm, po rodjenju imali su apgar ona 8 i 9, on 9 i 10. Juce smo dosli kuci, sad spavkamo i sikimo i puno se mazimo.

Inace rodjeni su hitnim carskim rezom, poceli smo prirodnim ali zbog mog visokog pritiska nije islo dalje

puno pozdrava svima

Cestitam,uzivajte i mazite se puno.Prelepa imena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.