Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

Drage moje,

Nasa draga Cazablanka se porodila i rodila decaka Ivana i devojcicu Niku:)))Sve je super, i mama i bebe!:)

Samo da vam javnem ovu predivnu vest, ako bude jos novosti, eto mene opet!

Puno poljubaca!!!

:wub:

Cazablanka cestitam od srca!!! Nadam se da uzivas sa svojim bebicama napokon! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

Nasa draga Cazablanka se porodila i rodila decaka Ivana i devojcicu Niku:)))Sve je super, i mama i bebe!:)

Samo da vam javnem ovu predivnu vest, ako bude jos novosti, eto mene opet!

Puno poljubaca!!!

:wub:

Prelepo... cestitke od srca i mami i bebama... da su zivi i zdravi 10000000 godina i da ih samo sreca prati....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

Nasa draga Cazablanka se porodila i rodila decaka Ivana i devojcicu Niku:)))Sve je super, i mama i bebe!:)

Samo da vam javnem ovu predivnu vest, ako bude jos novosti, eto mene opet!

Puno poljubaca!!!

:wub:

Sjajnooo, ČESTITAM!! :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

Nasa draga Cazablanka se porodila i rodila decaka Ivana i devojcicu Niku:)))Sve je super, i mama i bebe!:)

Samo da vam javnem ovu predivnu vest, ako bude jos novosti, eto mene opet!

Puno poljubaca!!!

:wub:

Casablanka...čestitke od srca i poljubac našim drugarima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga Casablanka,čestitam od srca!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Casablanka,cestitam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cazablanka draga,cestitam ti od srca...neka su zivi i zdravi i da mamu ucine ponosnom!!!Zelim ti brz oporavak !!!!

puno poljubaca od nas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cazablanka cestitam! Moja je zivotna zelja da imam blizance, i mogu da zamislim koliko si ti srecna!

Uzivaj sa bebama i zelim ti brz oporavak!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cazablanka CESTITAM uzivaj sa svojim bebama.

Cekamo da nam ispricas kako je sve proslo.Poljubac za drugare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cazablanka cestitam...sve najbolje i tebi i tvojim bebicama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

Nasa draga Cazablanka se porodila i rodila decaka Ivana i devojcicu Niku:)))Sve je super, i mama i bebe!:)

Samo da vam javnem ovu predivnu vest, ako bude jos novosti, eto mene opet!

Puno poljubaca!!!

:wub:

Divno! Divno! Divno! Jedva cekam da se javi!

Puno je pozdravi kad budes u prilici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje duplice zelim vam sve najbolje u novoj godini, da vam se sve zelje ispune... puno poljubaca... :wub: :wub: :wub:

kako ste mi inace? mi idemo u utorak na kontrolu, i od srede ostajemo u bolnici... stizu nase bebe :wub: :wub: :wub: drzite nam palceve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje duplice zelim vam sve najbolje u novoj godini, da vam se sve zelje ispune... puno poljubaca... :wub: :wub: :wub:

kako ste mi inace? mi idemo u utorak na kontrolu, i od srede ostajemo u bolnici... stizu nase bebe :wub: :wub: :wub: drzite nam palceve...

Draga, mislimo na tebe i srećno!!! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivanchice samo hrabro svi smo uz tebe i drzimo ti fige !!!!!!

Mislicemo na tebe i tvoje bekutanere!!!!!

Srecna vam nova svima :)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, prije svega želim vam svima sretnu novu uz obilje sreće ZDRAVLJA,mira i blagostanja........IVANCICE S TOBOM SAM U MISLIMA I MOLIM SE DA

SVE PRODJE U NAJBOLJEM REDU I DA NAM STO PRIJE DOĐES KUCI. Evo ja i moji bebironci stigli jucer.Porod je dugo trajao,sto sta se zakompliciralo ali ja se nedam ,evo nas sad kuci sa svojima i ja jednostavno znam da ce sve biti u redu iako su me doktori u bolnici doslovce isprepadali na mrtvo ime,ali o tome cu vam pisati u temi porod kad uhvatim vremena za sad je sve super i molim se da tako ostane,SVE VAS VOLIM I LJUBIM X3 :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Casablanka...drago mi je da si se javila i da ste sada kod kuće...ljubi te male bebirone i veliku devojku... :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cazablakna mila dobrodosla kuci sa svojim biberoncicima...ljubni ih za nas...zao mi je sto si se namucila i nadam se da ce sve biti ok...i mene su isprepadali pedrijatri u porodilistu i napricali mi svakakve gluposti,a nista od toga nije bilo tacno na kraju....ljubim te i obavezno nadji pomoc sto Millar kaze trebace ti puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Duplice javite se,nema vas nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno ne znam da li da pisem u ovoj temi, neka admini prebace ako misle da post nije za ovu temu....

Malisa nam je u utorak uvece dobila cerkicu....sve se odigralo prebrzo, ali bitno da je ona dobro i da je bebica ok....decak nije preziveo....

Otisle smo zajedno na pregled i ona je hitno morala za Bg, bila sam pored nje dok nije krenula...to su trenuci koje vam ne mogu opisati....primljena je u Narodni front gde joj je hitno uradjen carski rez, cujemo se i sada joj je mnogo bolje curica je dobro jedino sto mora da bude u inkubatoru zbog pluca, ona je videla i kaze da lici na nju :wub: prebacena je na neonatologiju i tata je stalno sa njom, u subotu malisa izlazi iz bolnice pa ce biti sa svojom mrvicom. Rezultati sa obdukcije ce pokazati sta se desilo sa decakom.

Jedva cekam da ih vidim i zagrlim obe, nadam se da cu moci da odem na babine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno ne znam da li da pisem u ovoj temi, neka admini prebace ako misle da post nije za ovu temu....

Malisa nam je u utorak uvece dobila cerkicu....sve se odigralo prebrzo, ali bitno da je ona dobro i da je bebica ok....decak nije preziveo....

Otisle smo zajedno na pregled i ona je hitno morala za Bg, bila sam pored nje dok nije krenula...to su trenuci koje vam ne mogu opisati....primljena je u Narodni front gde joj je hitno uradjen carski rez, cujemo se i sada joj je mnogo bolje curica je dobro jedino sto mora da bude u inkubatoru zbog pluca, ona je videla i kaze da lici na nju :wub: prebacena je na neonatologiju i tata je stalno sa njom, u subotu malisa izlazi iz bolnice pa ce biti sa svojom mrvicom. Rezultati sa obdukcije ce pokazati sta se desilo sa decakom.

Jedva cekam da ih vidim i zagrlim obe, nadam se da cu moci da odem na babine.

Joj bre :( :( i tužna i srećna vest, ne mogu potpuno da se radujem zbog dečaka.... ali držim palčeve mališi i devojčici da se brzo oporave :wub: :wub: Puno je pozdravi, šaljem joj sve svoje pozitivne vibracije!

Zašto je uopšte došlo do prevremenog porodjaja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Woman, pozdravi je puno...tako mi je žao što je došlo do prevremenog porođaja i što malecki nije uspeo da se izbori...držimo palčeve za devojčicu...uz nju smo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prenecu joj pozdrave, a porodjaj nije sam krenuo nego smo otisle na redovan pregled kod naseg lekara i on je odmah video da jedna beba nema srcanu radnju i poslao je za Bg. na zadnjem pregledu je bila 2-3 dana pre nove godine i tad je sve bilo u redu, u medjuvremenu joj se pritisak malo bio povecao i pila je lekove, e sad sta je uzrok videcemo kada stignu nalazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prenecu joj pozdrave, a porodjaj nije sam krenuo nego smo otisle na redovan pregled kod naseg lekara i on je odmah video da jedna beba nema srcanu radnju i poslao je za Bg. na zadnjem pregledu je bila 2-3 dana pre nove godine i tad je sve bilo u redu, u medjuvremenu joj se pritisak malo bio povecao i pila je lekove, e sad sta je uzrok videcemo kada stignu nalazi.

:( :( :( :( :( :( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :( :( :( :( :( :( :(

:(

A ivanchica - jel se neko čuje sa njom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.