Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

Jako mi je kratak grlic materice,sad sam radila razne briseve pa sa rezvultatima i narednim pregledom ce odluciti da li mi rade serklaz ili ne!ja sad zavrsavam sa utrogestanom i prelazim na neke druge tablete!jesam ti rekla da su dvojajcani!ali setnja minimalna nema veze samo da su oni dobro:) meni je termin 12 februar ali neradim od kako sam ostala trudna da nema interneta poludela bih :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ti je skracen grlic materice, onda nema zezanja - strogo mirovanje. Slusaj lekare kad je to u pitanju. I ja cekam dvojajcane. :) Decko i devojcica, ljubih majka :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ijaooooooooooo hocu i ja blizanceeeeeeeeeee :rolleyes:

Milana, nikad se ne zna - mozda ti se i ispuni zelja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da skracen mi je i sad razmatra doktor da li ce mi raditi serklaz ali bitno da je sve ok veliki pozzic za vas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dvadest i treca nedelja. Danas bila na ekspertskom UZ. Malo mi ide na zivce sto mi dr nikad ne najavi unapred koji ce UZ da mi radi... ali ajde... neka je sve za dobro...

KHm, khm... Moje bebe imaju po 450 - 460 grama svaka. Lepo se i normalno razvijaju. Ja sam malo anemicna pa cu piti neki fero-bla bla. Gin kaze da su bebe bas onolike kao i singl bebe u ovom periodu trudnoce. Ocekuje da prirast tezine i gabarita uspore tek za nekih mesec i po. Do tada ce se uvecavati uobicajenim tempom.

Svaki njihov pokret me ucini srecnom... Uglavnom mrdaju jedna pa druga, ali desi se nekad i da mrdaju zajedno. Tad je zanimljivo - kao da sam progutala hobotnicu, ne znam sa koje strane bije :D

Kad se nesto iznerviram na poslu ja im se posle izvinjavam sto nisam bolja mama koja ih stiti od stresa... Smesna sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub::wub: :wub:

(sve ostalo je suvisno reci)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t99002.gif

MamaB, bas ti je zanimljivo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t99002.gif

MamaB, bas ti je zanimljivo! :)

moja voljena hobotnica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MB ti znaci vec imas pravu zurkicu u stomaku :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub::wub::wub:

(sve ostalo je suvisno reci)

t4441.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, ja da pozdravim naše dve trudnice sa blizancima...sada je mami Bojani malo lakše, jer ima sa kim da čavrlja, a da je u potpunosti razume...A ovoj sličici nisam mogla da odolim, kako su slatki...

32l-blizan.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

8dk-welcom.gif

Draga ruskinja, drago mi je da si se napokon vratila na forum.

Poljubac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, ja da pozdravim naše dve trudnice sa blizancima...sada je mami Bojani malo lakše, jer ima sa kim da čavrlja, a da je u potpunosti razume...A ovoj sličici nisam mogla da odolim, kako su slatki...

32l-blizan.jpg

Dirljivo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, ja da pozdravim naše dve trudnice sa blizancima...sada je mami Bojani malo lakše, jer ima sa kim da čavrlja, a da je u potpunosti razume...A ovoj sličici nisam mogla da odolim, kako su slatki...

32l-blizan.jpg

jaoj pa ovo je savrseno!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mama bojana , jedva cekamo da vidimo tvoje bebironce kad se rode....omdah slicice da si nam postavila....

sad sam tek procitala da ocekujes oko 10, januara da ih rodis...superiska...znaci bice jarcevi kao moj luka...videces kako su to ozbiljne bebe, kao matorci, smesni su skroz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

morala sam ovo da postavim, nisam mogla da odolim

pty-blog22.jpg

wih-christ.jpg

fef-Cute-T.jpg

wq-mrp-52.jpg

fjl-twins-.jpg

3su-twins-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne zna se koja je lepsa,sladja,ljupkija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene i ja sam mama Bojana koja ceka blizance ,isto decak i devojcica,nadam se da cu ovde imati sa kim da delim iskustva!Veliki pozdrav :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupi!!!!

Ja se istopih od ovih slicica sto nam ostale forumasice postavljaju kao podrsku...

A kad samo posmislim na pelene, na hranjenje, na grceve, na povracanje, na nespavanje... I sve to stereo!!!! Kakava zurka :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene i ja sam mama Bojana koja ceka blizance ,isto decak i devojcica,nadam se da cu ovde imati sa kim da delim iskustva!Veliki pozdrav :D

Bokice, dobro nam dosla i neka je sa srecom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene i ja sam mama Bojana koja ceka blizance ,isto decak i devojcica,nadam se da cu ovde imati sa kim da delim iskustva!Veliki pozdrav :D

dobro dosla....!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupi!!!!

Ja se istopih od ovih slicica sto nam ostale forumasice postavljaju kao podrsku...

A kad samo posmislim na pelene, na hranjenje, na grceve, na povracanje, na nespavanje... I sve to stereo!!!! Kakava zurka :lol::lol:

ma to smo sve prosle ali ti ces puta 2!!! :lol:

8430f440676e420c5ec0cc8323415af1.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao šećer, istopih se od miline, kave švrće!!! Bokicens, dobrodošlica i od mene!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja takodje cekam blizance i to dve devojcice. Pozdrav drage moje forumasice :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, koliko mama blizanaca!!! Marija Dobro nam došla!!! E, ala će ovde biti veselo!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.