Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

Evo naseg izvestaja. Teski smo 1930 & 1560 gr. Dr kaze da je to ok. Grlic je dugacak izmedju 3,5-4cm, kaze za blizanacku trudnocu je to dobro. Jos sam dobila antibiotik zbog besike, to je vec drugi put. Drugo sve ok

Bravo neno,to su velike bebice...a kako vi duplice nosite...svaka vam cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo neno,to su velike bebice...a kako vi duplice nosite...svaka vam cast!

Ova malena bebica mi se bas cini sitna?! A nosenje, ne pitaj, itsch nije lako. Ali neka, samo neka one dobijaju na tezini, ako treba necu iz kreveta da mrdnem....

Jos jedno dve nedelje pa cu za svaki slucaj da spremim koferce da me ne bi iznenadile bebice! Sve sam u tripu ima u zurbi da zaboravim da ponesem pakete za maticne celije ili osiguranje i tako neke ozbiljne stvari. Uuuuu treba da im unapred napravim zdravstveno, zaboravila sam :blink:. To cu ovih dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure,

ide vreme... Eto i ja stigoh u 36. nedelju. Cela ova trudnoca mi je dosla nekako nenadano, pa jos blizanci... prosto ne mogu da verujem da cu uskoro postati majka :) Cas mi je sve cool, prosto zaboravim da sam trudna, ali cim bih da ustanem, bol u preponama me podseti...

I spremila sam odavno krevetic (1 za pocetak), stvari za bebe (ne verujem ja u bapske price), pelenice, flasice, nosiljke... kucnu postporodjajnu hemiju...volim da sve bude spremno, mozda jer sam buduca samohrana majka... a da li sam ja sama spremna - videcemo... :) Nije da mi je mnogo velika frka, ali prosto mi je cudno kad znam da ce neko drugi biti prioritet u mom zivotu i da cu sve podrediti njemu, tj. njima...

Cudan je zivot, zaista... I nepredvidljiv ;)

Pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure,

ide vreme... Eto i ja stigoh u 36. nedelju. Cela ova trudnoca mi je dosla nekako nenadano, pa jos blizanci... prosto ne mogu da verujem da cu uskoro postati majka :) Cas mi je sve cool, prosto zaboravim da sam trudna, ali cim bih da ustanem, bol u preponama me podseti...

I spremila sam odavno krevetic (1 za pocetak), stvari za bebe (ne verujem ja u bapske price), pelenice, flasice, nosiljke... kucnu postporodjajnu hemiju...volim da sve bude spremno, mozda jer sam buduca samohrana majka... a da li sam ja sama spremna - videcemo... :) Nije da mi je mnogo velika frka, ali prosto mi je cudno kad znam da ce neko drugi biti prioritet u mom zivotu i da cu sve podrediti njemu, tj. njima...

Cudan je zivot, zaista... I nepredvidljiv ;)

Pozdrav svima!

brinula sam da se nisi prevremeno porodila... hvala Bogu. guras. sad si na sigurnom. zao mi je ako moras bebice sama da odgajas, od srca ti zelim najbolje.... i javi nam ako resis uskoro da se poradjas. poljubac za svo troje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas sve pozdravim, drzite se! Mislim na sve vas!

Mm mi jutros rekao da misli da cu uskoro da se porodim, kaze tako mu delujem :blink:. Pu-pu, nemam nameru! Nadam se da se vara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje...

prvo hvala vam do neba na podrsci, puno mi je sanduce poruka. Molim vas za razumevanje...dolazak ovde me podseca na trudnocu, za silne dane provedene sa vama...a bili su divni:)

Aleksandar, tako smo mu dali ime je veliki borac. Od 03.08 je na poluintenzivnoj nezi, ima 975 gr, dakle premasio je porodjajnu tezinu pre isteka mesec dana sto je ok. Necu previse da vas davim, ima jos puno vremena minimum 2 meseca dok naseg misha konacno ne puste kuci. U medjuvremenu ne umem i ne zelim ni da vam opisujem kroz sta smo sve prosli i prolazimo...od ocaja do nade.

Idemo svaki dan u posete, mazimo se, pricam mu, nekada i pevusim i verujte da reaguje na moj glas i suprugov doduse na razlicite nacine (kad cuje moj glas nekako se umiri, na suprugov mlati rukicama i nogicama ko blesav:)).

Drzite nam pesnice...ceka nas jos puno, puno toga...strpljenje i vreme...a bilo je dana kad sam milsla da cu umreti od tuge...ali glavu gore Jovana, dok god se mali mish ovako bori ja nemam pravo da posustajem.

Puno vas sve ljubim i pozdravljam drage moje trudnice...i neno nema cmizdrenja:))

Ana veliki pozdrav za tebe i Yelenu:))

Puno pozdrava za tebe i naseg borca Aleksandra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav za sve duplice, nadam se da ste dobro. slabo mi se javljate... mi smo dobro, malo sam natekla ali mora i to. :D Jos malo, brzo leti vreme :D . Jedva cekamoooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

proslo je vise od nedelju dana od kako mi je Jovana poslala pp i od tada se vise nije ni javila niti je dolazila na forum......posto sumnjam da ce se vise pojavljivati,a znam da ovde mnogi misle na nju i brinu se, odlucila sam (iako smatram da ovo niste trebali cuti od mene) da ovde ostavim kopiju pp koju mi je poslala

Jeco umro je i on. Odjednom tokom jedne noci je pao u komu i sutradan je otisao sestrici. Umrecu od tuge.

Hvala svima. Odjavljujem se.

nisam htela ovo da objavim,jer nije moje....ali znam da mnogi ovde iskreno brinu!!!!

mislicu na nju i njene andjele......... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tužno...pretužno... :(

:( Jao Bože...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Velika tuga :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OMG, :( :( :( :( :( :(

Knedla mi u grlu... Tuga, tuga, tuga... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovannini andjeli neka je cuvaju i daju joj snage...

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prebolno...ima li gore?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je dobro sto si javila da svi znaju. I meni je bilo tesko da to sacuvam za sebe. Jedino sam mm mogla da kazem. Ruskinjin post podrske sam preplakala ali sam se drzala da ne kazem sta se desilo aleksandru.... Neka ih Bog cuva... I da snage Jovani i njenom muzu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danima me muci sta da radim ,da li da postujem ili ne,ali sam ovako odlucila jer bi bilo jos postova podrske iz neznanja....recimo post koji je neuhvatljiva napisala je postavljen samo 12 posle poruke koju mi je Jovana poslala.

znam da sam ovim izazvala mnogo tuge....ali jednostavno mislim da treba da znate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se. Koliko je samo bolno citati poruke podrske, a biti u takvoj tuzi?

Jako bih volela da mogu Jovannu sada da zagrlim...i sve vas duple trudnice zajedno. Posle ovako neceg treba biti posebno jak i hrabar.

Saljem svu svoju ljubav svima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danima me muci sta da radim ,da li da postujem ili ne,ali sam ovako odlucila jer bi bilo jos postova podrske iz neznanja....recimo post koji je neuhvatljiva napisala je postavljen samo 12 posle poruke koju mi je Jovana poslala.

znam da sam ovim izazvala mnogo tuge....ali jednostavno mislim da treba da znate

dobro si to uradila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

strasno :( :( :( neka ih andjeli cuvaju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

strasno....tuga prevelika.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnogo sam se rastuzila citajuci poruke...nekako sam se potajno nadala da ce biti sve u redu...strasno zalosno.. Jovana, nema predaje.icon12.gificon12.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

proslo je vise od nedelju dana od kako mi je Jovana poslala pp i od tada se vise nije ni javila niti je dolazila na forum......posto sumnjam da ce se vise pojavljivati,a znam da ovde mnogi misle na nju i brinu se, odlucila sam (iako smatram da ovo niste trebali cuti od mene) da ovde ostavim kopiju pp koju mi je poslala

Jeco umro je i on. Odjednom tokom jedne noci je pao u komu i sutradan je otisao sestrici. Umrecu od tuge.

Hvala svima. Odjavljujem se.

nisam htela ovo da objavim,jer nije moje....ali znam da mnogi ovde iskreno brinu!!!!

mislicu na nju i njene andjele......... :(

:( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je za mene previse :( :( :( u ovom stanju samo placem i brinem, ovo me je dotuklo :( :( Bata otisao kod seke.....Jovana budi jaka.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Не могу да зауставим сузе..... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.