Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

Da li sam te ja dobro "ispratila" ti si sada sama u kući nekoliko dana? .... ako je tako...svaka ti čast... :rolleyes:

Sutra mi dolazi prijateljica iz srbije. Inace mi njih dve na smenu dolaze da pomazu oko kuce i sad kad sam trudna oko deteta. Sad ce da cuva mene dok se moji ne vrate :D. Kad sam pala niz stepenice malo sam se ufrkisala pa sam je zvala da dodje ranije nego sto je planirano. A i crkoh od dosade sama. Tako, nista od svaka cast :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li kakvih novosti :unsure:

Nema :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak, svaka vama devojke čast. Ja krpim svoje živce i sa ovim jednim a boga pitaj šta bi se desilo da imam još dvoje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak, svaka vama devojke čast. Ja krpim svoje živce i sa ovim jednim a boga pitaj šta bi se desilo da imam još dvoje :)

Ma desilo bi se isto kao i sa jednim. Uzivala bi B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ne javljam se zato sto prolazim agoniju, ne zelim da vas uznemiravam...citam sve ali nemam snage da vam napisem...

Necu se posle ovoga neko vreme javljati, pogotovo ne ovde, mozda na temi prevremeno rodjene bebe.

Na zalost devojcica je umrla. Decak se bori, neizvesno je , ja sam uglavnom sedirana, sutra idem prvi puit da ga vidim.

Hvala na podrsci, molite se za nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana jako mi je zao :( :(

decak ce se izboriti veruj u to :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ne javljam se zato sto prolazim agoniju, ne zelim da vas uznemiravam...citam sve ali nemam snage da vam napisem...

Necu se posle ovoga neko vreme javljati, pogotovo ne ovde, mozda na temi prevremeno rodjene bebe.

Na zalost devojcica je umrla. Decak se bori, neizvesno je , ja sam uglavnom sedirana, sutra idem prvi puit da ga vidim.

Hvala na podrsci, molite se za nas.

b0403.gif

Ne mogu da verujem

Jovanna, sve smo uz tebe i kada budeš želela ti dođi. Iskreno se nadam da će mali hajduk izgurati svoju prvu borbu... PUNO SNAGE TI ŽELIM!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana,jako mi je žao...pokušaj da smogneš snage za dečaka koji će se sigurno izboriti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U nasim molitvama ste!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :(

Jovanna, uz tebe sam i tvog jakog malog decaka. Nadam se da cete se uspesno izboriti sa ovom bitkom... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ne javljam se zato sto prolazim agoniju, ne zelim da vas uznemiravam...citam sve ali nemam snage da vam napisem...

Necu se posle ovoga neko vreme javljati, pogotovo ne ovde, mozda na temi prevremeno rodjene bebe.

Na zalost devojcica je umrla. Decak se bori, neizvesno je , ja sam uglavnom sedirana, sutra idem prvi puit da ga vidim.

Hvala na podrsci, molite se za nas.

Imala sam osecaj da si tu. Suvisno je bilo sta reci......... :( :( :( :( :( molim te, kad budes mogla, nebitno za koliko dana, meseci, javi se......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Dodje mi da ujedam, nepravda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje ne mogu da verujem...I pridruzujem se molitvama za jakog malisu...Izdrzite...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mikii dobro dosla ! Ja i ti bi mogle da se prebacimo u podforum "deca blizanci..." da razmenjujemo iskustva :)

Anchy, naravno da se mogu odgajati deca bliznaci bez icije pomoci. Ja ti pisem iz licnog iskustva :)

Pored blizanaca imam i jednog zivahnog sina, koji za dva meseca puni tek dve godine, tako da imam i dodatno obaveze. Tesko je, ali kad se mora mora se. Najbitnija je dobra organizacija i jaki zivci, i sve ce biti ok.

Ja sam bila jako uplasena sta cu i kako su, a onda mi je neko rekao : da je Bog mislio da ti neces moci, ne bi ti ni dao troje decice. Tako da, uvek nadjes gorivo i motivaciju, a i tvoje su decica :)

Evo, ja cak uspem nekako i na Bebac da navratim. Jeste da pisem kao da me goni potera, ali svratim :)))

Puno pozdrava i pitaj sve sto te zanima :)

Cao Millar i hvala ti na dobrodoslici,ja sam za!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana svi smo uz tebe, suvisno je bilo sta reci sem da se svi nadamo da ce decko biti dobro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana, stvarno se molim da tvoja beba bude dobro... Od srca vam zelim da pregurate sve ovo i da se sve srecno zavrsi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana zao mi je,ali moras biti jaka jer trebas decaku.Bori se za njega!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ne javljam se zato sto prolazim agoniju, ne zelim da vas uznemiravam...citam sve ali nemam snage da vam napisem...

Necu se posle ovoga neko vreme javljati, pogotovo ne ovde, mozda na temi prevremeno rodjene bebe.

Na zalost devojcica je umrla. Decak se bori, neizvesno je , ja sam uglavnom sedirana, sutra idem prvi puit da ga vidim.

Hvala na podrsci, molite se za nas.

Jovanna neka je mali anđeli čuvaju :( i želim vam da bog podari snagu tvom dečaku da preživi i poraste u jakog, zdravog i srećnog muškarca!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ne javljam se zato sto prolazim agoniju, ne zelim da vas uznemiravam...citam sve ali nemam snage da vam napisem...

Necu se posle ovoga neko vreme javljati, pogotovo ne ovde, mozda na temi prevremeno rodjene bebe.

Na zalost devojcica je umrla. Decak se bori, neizvesno je , ja sam uglavnom sedirana, sutra idem prvi puit da ga vidim.

Hvala na podrsci, molite se za nas.

Bilo sta reci je suvisno.... molimo se za vas... i nadamo da sa decakom bude sve u redu... a nju sada cuvaju andjeli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana, jako mi je žao. :(

Nadam se da će bar dečak preživeti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam zasto ali sam potpuno sigurna da ce jovani krenuti nabolje i da ce malisa ojacati i doci kuci. Strpljenje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana jako mi je zao,kroz slicne stvari sam prosleatj kroz prevremeni porodjaj,brigu,tugu....ma sve.....budi jaka,misli pozitivno.....znam da reci utehe ne postoje,ali bas kada je moja devojcica bila na inst.za neona. bila je zena sa potpuno istom situacijom kao tvojom,njen decak je zajedno sa mamom uspeo da prevazidje sve krize i bude zdrav....molim Boga i verujem da ce isto biti i kod vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo sam zbunjena, sta ti znace tikeri: hocu bebu i sest nedelja i sest dana? Treba da cestitamo?

Sto se tice jovane, ulazim svaki cas na sajt ne bih li slucajno nesto novo cula. Sutra je nedelju dana kako se porodila :( :( :( stalno mislim na nju i njene male bebice.......

Tiker HOĆU BEBU znači da radimo na drugoj bebi pa već 2 godine ali neće pa neće

a ovaj drugi tiker je moj neuspešni pokušaj da stavim tiker za mršavljenje, izvinite što sam OT ali moram trudnici da odgovorim da mi ne izađe čmičak, ili 2 jer nosi blizance :P:P:wub::wub:

Devojke ne javljam se zato sto prolazim agoniju, ne zelim da vas uznemiravam...citam sve ali nemam snage da vam napisem...

Necu se posle ovoga neko vreme javljati, pogotovo ne ovde, mozda na temi prevremeno rodjene bebe.

Na zalost devojcica je umrla. Decak se bori, neizvesno je , ja sam uglavnom sedirana, sutra idem prvi puit da ga vidim.

Hvala na podrsci, molite se za nas.

draga mislim na tebe i molim se za tvoje bebice. :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiker HOĆU BEBU znači da radimo na drugoj bebi pa već 2 godine ali neće pa neće

a ovaj drugi tiker je moj neuspešni pokušaj da stavim tiker za mršavljenje, izvinite što sam OT ali moram trudnici da odgovorim da mi ne izađe čmičak, ili 2 jer nosi blizance :P:P:wub::wub:

Lepo sto radite na drugoj bebi, bice to, bez brige. Nema veze za OT glavno da ti ne izadje cmicak :D :D :D ili dva....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana, srce mi je stalo :(:(:( ...navijamo za dečaka da ostane sa nama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.