Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

Slabo mi ima nas duplih trudnica. Ja da se pohvalim, sa novim aparatom mi je secer dobar i ne moram za sad da povecavam insulin. Ledja i stomak su me boleli ckoro 24 sata ali sad sam kao nova :)))

Jos da nije ove vrucine.........

Kod nas vec par dana ne prelazi 23, 24C, danas nema ni sunca samo me krevet vuce. Moras preko dana klimu, a nocu sta da ti kazem...

Hvala Bogu da ti je secer ok, super:))

Da u pravu si, kad sam ja prvi put dosla bilo je vise zena ali sve su vec zagrabile preko 30 nedelje...tako da za sada...malo nas je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas vec par dana ne prelazi 23, 24C, danas nema ni sunca samo me krevet vuce. Moras preko dana klimu, a nocu sta da ti kazem...

Hvala Bogu da ti je secer ok, super:))

Da u pravu si, kad sam ja prvi put dosla bilo je vise zena ali sve su vec zagrabile preko 30 nedelje...tako da za sada...malo nas je...

Ej vidi pide mi na tikeru jos 99 dana, jeeeee spustih se ispod 100 konacno:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo, jos malo pa i ja ispod 100.

Kad se preracunam izgleda Jovana da samo mi cekamo duplice. Red je da nam se jos neko pridruzi :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, kako ide ?

E, ja mislim na vas, ali nemam bas puno vremena da pisem, obicno sao virnem na kratko jer duznost zove. :)

Drzite se! Znam da vam nije lako sad po ovim vrucinama ali procice i to.

Ne znam sta je sa ostalima, Perecom, Lunom itd. Mozda odmaraju negde.

Volim da virnem i vidim kako ste i kako napredujete. ;)

Samo ti zvirkaj, volim kad vidim da si navratila. Znam da imas puno posla, to i nas ceka :)))

Gde su druge trudnice nemam pojma, zavidim im ako se brckaju negde B)

I ja se kupam ali u znoju :angry:. Pala 5 min kisa, sad je jos gore. Cekamo zahladjenje. Nada umire poslednja...

Poljubac tebi i bebicama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas vec par dana ne prelazi 23, 24C, danas nema ni sunca samo me krevet vuce. Moras preko dana klimu, a nocu sta da ti kazem...

Hvala Bogu da ti je secer ok, super:))

Da u pravu si, kad sam ja prvi put dosla bilo je vise zena ali sve su vec zagrabile preko 30 nedelje...tako da za sada...malo nas je...

E pa ovde ne smem da ugradim klimu, ruzi izgled zgrade. A ne daj boze da nekom padne kap kondezovane vode na glavu morala bih trudna da odlezim za dusevni i telesni bol ;) Obecao mi je rodjak ovih dana da ce mi doneti neku stojecu klimu sto nema spoljnu jedinicu, zeeeeeeljno iscekujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mene opet malo, juce bila celo popodne na hitnoj, pritisak mi mnogo bio skocio, pa smo se malo uplasili moj mm malo vise :lol: ali sada je ok, samo lekove moram da pijem verovatno do kraja :( , ali sta je tu je, vazno da su bebci ok, pozdravi svima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mene opet malo, juce bila celo popodne na hitnoj, pritisak mi mnogo bio skocio, pa smo se malo uplasili moj mm malo vise :lol: ali sada je ok, samo lekove moram da pijem verovatno do kraja :( , ali sta je tu je, vazno da su bebci ok, pozdravi svima....

Ufff, lekove obavezno pij i prati da ne otices. Sta je, tu je. Nase su trudnoce malo komplikovane pa moramo da se cuvamo savetujem ti da malo procitas o visokom pritisku u trudnoci i da se drzis saveta. Bice to ok. Pozdrav pa nam javi kako si i smiri muzica da ne skoci i njemu pritisak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javim da smo jos 3u1, malo sam kuci, malo u bolnici, u petak idem opet na pregled pa ce videti sta ce samnom i kako ce, ali izgleda ce biti cr. Otvorena sam 2 prsta i sve me boli ali lezim i cekam.

Millar :***** vas!!!!

vidim ima i puno novih trudnica, dobrodosle!!!!!

Ne znam gde je Ivana?????

Puno pozz za sve i drzite se!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javim da smo jos 3u1, malo sam kuci, malo u bolnici, u petak idem opet na pregled pa ce videti sta ce samnom i kako ce, ali izgleda ce biti cr. Otvorena sam 2 prsta i sve me boli ali lezim i cekam.

Millar :***** vas!!!!

vidim ima i puno novih trudnica, dobrodosle!!!!!

Ne znam gde je Ivana?????

Puno pozz za sve i drzite se!!!!

Pereca drago mi je da smo se upoznale. Samo ti cekaj.... Mozemo sledece nedelje da ocekujemo bebice? Drz se i ti i stisni se sto duze mozes. Pozdrav za sve 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :( :( jos uvek sam kuci izgleda da cu dogurati do termina a kakve sam srece i jos ga preci treci jul je meni jos bogu iza nogu tad mi je termin a nadam se da ih necu preneti dugo jer cu puci i od vode i od toplote a i stalno sam mrzovoljna valjda zbog toga sto bi volela da su vec samnom cak me i srednji sin pita kad cu roditi bebe i njemu je vec dosadilo da ceka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :( :( jos uvek sam kuci izgleda da cu dogurati do termina a kakve sam srece i jos ga preci treci jul je meni jos bogu iza nogu tad mi je termin a nadam se da ih necu preneti dugo jer cu puci i od vode i od toplote a i stalno sam mrzovoljna valjda zbog toga sto bi volela da su vec samnom cak me i srednji sin pita kad cu roditi bebe i njemu je vec dosadilo da ceka :D

A mi mislile vec gotovo.... Zasto te ne porode? Koliko znam kod blizanaca ne cekaju bas termin! Drzimo ti fige.

Ja bih volela da izdrzim kao ti, mozda koji dan manje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima, ja sam evo posle dužeg vremena ušla na forum, pa da vam se javim...porodila se 20.og juna! Sve je bilo kako se samo poželjeti može, prirodan porodjaj brz i lak (37+1), bebice su super, jedna 3030 gr, druga 2630gr. I prvi porodjaj mi je bio lagan, ali ovaj je bio još lakši, a i oporavak takodje!!! E sad istina je da sad ima više posla, ali izdržaćemo...kad ih pogledam dobijem snagu za sve!!!

Držite se duple mamice, držim vam fige!!!

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima, ja sam evo posle dužeg vremena ušla na forum, pa da vam se javim...porodila se 20.og juna! Sve je bilo kako se samo poželjeti može, prirodan porodjaj brz i lak (37+1), bebice su super, jedna 3030 gr, druga 2630gr. I prvi porodjaj mi je bio lagan, ali ovaj je bio još lakši, a i oporavak takodje!!! E sad istina je da sad ima više posla, ali izdržaćemo...kad ih pogledam dobijem snagu za sve!!!

Držite se duple mamice, držim vam fige!!!

:)

Cestitam, divnoooooo:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( :( :( :( jos uvek sam kuci izgleda da cu dogurati do termina a kakve sam srece i jos ga preci treci jul je meni jos bogu iza nogu tad mi je termin a nadam se da ih necu preneti dugo jer cu puci i od vode i od toplote a i stalno sam mrzovoljna valjda zbog toga sto bi volela da su vec samnom cak me i srednji sin pita kad cu roditi bebe i njemu je vec dosadilo da ceka :D

Izdrzi jos malo...mada ni meni nije jasno sta vise cekaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mene opet malo, juce bila celo popodne na hitnoj, pritisak mi mnogo bio skocio, pa smo se malo uplasili moj mm malo vise :lol: ali sada je ok, samo lekove moram da pijem verovatno do kraja :( , ali sta je tu je, vazno da su bebci ok, pozdravi svima....

Pices lekovce i to ce da se regulise :) Daj muzu neki sedativ :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, kako ide ?

E, ja mislim na vas, ali nemam bas puno vremena da pisem, obicno sao virnem na kratko jer duznost zove. :)

Drzite se! Znam da vam nije lako sad po ovim vrucinama ali procice i to.

Ne znam sta je sa ostalima, Perecom, Lunom itd. Mozda odmaraju negde.

Volim da virnem i vidim kako ste i kako napredujete. ;)

Uvek je lepo citati te ;) Kad budes imala malo vremena napisi nam kako to sad izgleda, imaju li neki ritam spavanja, klope?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javim da smo jos 3u1, malo sam kuci, malo u bolnici, u petak idem opet na pregled pa ce videti sta ce samnom i kako ce, ali izgleda ce biti cr. Otvorena sam 2 prsta i sve me boli ali lezim i cekam.

Millar :***** vas!!!!

vidim ima i puno novih trudnica, dobrodosle!!!!!

Ne znam gde je Ivana?????

Puno pozz za sve i drzite se!!!!

Drzimo ti fige :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa ovde ne smem da ugradim klimu, ruzi izgled zgrade. A ne daj boze da nekom padne kap kondezovane vode na glavu morala bih trudna da odlezim za dusevni i telesni bol ;) Obecao mi je rodjak ovih dana da ce mi doneti neku stojecu klimu sto nema spoljnu jedinicu, zeeeeeeljno iscekujem...

E ovo moram da ispricam muzu, on je predsednik kucnog saveta u nasem ulazu i ludi od bahatosti i nevaspitanja ljudi po svakom pitanju....defin druga krajnost! Ovde i dalje depresivno vreme...

Bice ti super ako ti nabave tu klimu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo, jos malo pa i ja ispod 100.

Kad se preracunam izgleda Jovana da samo mi cekamo duplice. Red je da nam se jos neko pridruzi :))

Bravo Neno cule su nase pozive izgleda:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima, ja sam evo posle dužeg vremena ušla na forum, pa da vam se javim...porodila se 20.og juna! Sve je bilo kako se samo poželjeti može, prirodan porodjaj brz i lak (37+1), bebice su super, jedna 3030 gr, druga 2630gr. I prvi porodjaj mi je bio lagan, ali ovaj je bio još lakši, a i oporavak takodje!!! E sad istina je da sad ima više posla, ali izdržaćemo...kad ih pogledam dobijem snagu za sve!!!

Držite se duple mamice, držim vam fige!!!

:)

Bravo, to je lepo cuti. Cestitamo od srca. Uzivaj u bebicama. Kako se zovu?

Veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napokon se javile nase trudnice/ porodilje. Super :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napokon se javile nase trudnice/ porodilje. Super :lol:

Jupiiii, pocele smo da zvucimo ko dve lude Naste onako same :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiiii, pocele smo da zvucimo ko dve lude Naste onako same :lol:

Pozdravljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeeeeeeeeeeeeeeee.......

Stigla klima, pocinje serija :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeeeeeeeeeeeeeeee.......

Stigla klima, pocinje serija :lol: :lol: :lol:

Hahhahaha :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.