Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

millar sve najbolje, drzimo palceve ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milarr...znači danas te nema...možda su bebice već došle na ovaj svijet..javi se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Millar srećno i da sve prođe kako treba, lepo i glatko!!!t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Millaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar.......??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milar se ne javlja,moguce je da su je zardzali u bolnici...u svakom slucaju mislim na tebe i tvoje devojcurke :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene sa uz, sve je ok, bata ima1100gr a seka 1250gr, dr je zadovoljna!!!!

Millar :************** drzi se, ti si super izgurala, ostalo je jos samo da vidis svoje princeze :rolleyes::rolleyes: !!! Javi se cim budes mogla a mi u medjuvremenu mislimo na tebe!!!!:***********

Bravo Pereco svaka cast...samo guraj hrabro...da budu velika i zdrava deca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej devojke, nisu me zadrzali. Hvala sto mislite na mene :)

Upravo sam se vratila iz bolnice i posto je danas sve u redu, bebice fino napreduju a ja se jos nisam pocela otvarati, odgadjaju me do sledeceg petka, naravno ako ne krene porodjaj pre.

Jedino je problem sto se jedna beba opet okrenula, pa joj glava vise nije na dole - nije mi jasno kako je nasla prostor da to uradi- ali, doktori se ne brinu puno zbog toga.

Malo sam umorna, pa eto, cisto da se javim u kratkim crtama.

Ljubim vas !

7.gif

jako se radujem sto si nam tu :rolleyes: sto se tice okretanja bebe nemoj se brinuti moja se mala toliko okretala da mi je na kraju dr rekao rodices akrobatu-okrece se ko luda bez imalo prostora!!!!samo opusteno sad i trudi se da budes odmorna i pozitivna-veruj mi trebace ti posle porodjaja!!!!znam da sigurno jedva cekas da se porodis jer od stomaka ne mozes ni da dises ni da spavas,ali ako ikako mozes izguraj da bi sve organi bili zreli jer to je od najvece vaznosti!!!sve vas puno ljubim!!

jovana,pereca ines pisite!!!!

Luna mislimo na tebe i tvoje devojcurke

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Millar pa ti si usla u deveti :D , svaka cast!!!!!

Ja danas malo uzivam, mm odveo decake kod mojih u vikendicu a ja u horizontali :unsure: . Moje obe bebe su karlicno ali na svakom uz je drugacija situacija tako da ko zna sta ce biti do porodjaja. Ove bebe su mnogo zivahnije. Matija i Luka su se namestili pocetkom sestog i nisu mrdali a ovi me ubise :blink: .

Javljajte se!!!!!!

Sve vas :****

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav!!!

Mene nije dugo bilo, vise citam sta drugi pisu nego sto ja kuckam!!!

Luna cestitam od sveg srca!:)

Millar, jedva cekam da cujem tvoja iskustva. Zelim ti da sve prodje super brzo i lako:)

Ja sam uradila dabl test i rezultati su mi odlicni, doktorka kaze da se bebe super razvijaju.

Jos uvek ne znam da li su bate ili seke, to cu znati vec na sledecem ultrazvuku...bas sam nestrpljiva:)

Sada su vec "velike"..imaju po 6 cm:)))

Mene jedino taj porodjaj kao plasi, ne znam ni gde da se poradjam, niti znam kako to izgleda niti ko ce sve biti na porodjaju, samo mi je bitno da sve bude kako treba...

Ima li neka od vas savet gde da se poradjam u Beogradu sa blizancima?:)

Veliki pozdrav svim trudnjacama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke vi ste uglavnom sve pregurale 30 nedelju. Svaka cast:))

Mene ceka jos dug put. Glupa pitanja cini mi se smem samo ovde da postavim....

Zanima me da li ste sve razmislajle o serklazu? S obzirom da nosimo blizance jel opasno dugo sedeti?Jel neka od vas imala prave napade panike od straha da se nesto lose ne desi...imala sam jedna spontani, ovu trudnocu zacela drugim IVFom i cesto ne mogu da kontrolisem strahove. Pocnem ubrzano da disem, srce mi lupa kao ludo... Zvucim kao debil... :blink:

U ponedeljak 09.05 idem na kontrolu i uz, ne mogu da docekam.

Unapred hvala:))

Kad citam vase postove sve mi zvucite tako hrabro:))

Caos Jovana

Sto se serklaza tice, moja doktorka me je posavetovala da ne radim serklaz, pa pijem progesteron. Najverovatnije cu ga piti do 36.nedelje...posavetuj se, mozda ti nece biti potrebno nista od toga!

Pozdrav!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je moja dr ,kod koje idem privatno rekla da je partusisten preko izbacen iz upotrebe.A u prvoj trudnoci su celu trudnocu,u par navrata ,pokusali da mi ga utrape "preventivno".A sa trudnocom sve bilo ok :blink: Nisam ni tableticu popila,a dogurala do 39+2.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima evo i Nas!!! Ušli smo u 13-u nedelju i osecamo se odlicno...u pitanju su blizanci,već su formirani i dr. nam je rekla da se sve odvija po planu,nadam se da će tako biti do kraja!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima evo i Nas!!! Ušli smo u 13-u nedelju i osecamo se odlicno...u pitanju su blizanci,već su formirani i dr. nam je rekla da se sve odvija po planu,nadam se da će tako biti do kraja!!!

Sve cestitke!!!! Zelim ti lepu i zdravu trudnocu. Bas si me obradovala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima evo i Nas!!! Ušli smo u 13-u nedelju i osecamo se odlicno...u pitanju su blizanci,već su formirani i dr. nam je rekla da se sve odvija po planu,nadam se da će tako biti do kraja!!!

Bravo, cestitamo! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kud nestade 5 strana postova :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kud nestade 5 strana postova :blink:

Dobro pitanje. Ja danima nisam mogla da udjem na bebac. Ali sad smo tu B)

Evo novosti kod nas: dobili smo insulin, ali posto danju lepo drzimo dijetu spricamo se samo nocu kad organizam zeza. Bebice dobro, danas sam prvi put isla privatno kod babice i super je bilo. Bas me je umirila, pricale smo 1,5 sati a laksa sam za sto briga. Sigurno cu ici opet kad god se nesto brinem.

Pozdrav trudnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

konacno, opet radi bebac :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod nas niceg novog.... samo sto se mami ponekad vrti u glavi :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod nas niceg novog.... samo sto se mami ponekad vrti u glavi :unsure:

Jel ti varira krvni pritisak ili si mozda anemicna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma pritisak zeza, cas je visok cas pa mnogo nizak... mada mi je doktorka rekla da se javim samo ako predje 90/150...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Varijabilni krvni pritisak je poprilicno ozbiljna stvar i kod obicnih ljud. Cudi me da ti je dr. rekla da vodis racuna samo o visokom. Ja bih na tvom mestu trazila uput za kardiologa. Cisto radi svoje savesti, a i glupo je da padas u nesvest sutra sa dvoje dece u stomaku...pa i sa jednim, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta jos ima novog kod buducih mama blizancica?

Ja treba verovatno sutra da povecam dozu insulina, ne reagujem uopste za sad. Bice to ok, polako sam se pomirila sa tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene da li i vi mislite da bi na sajtu trebalo da postoji trudnoca po nedeljama, ali za blizance sto nije bas isto|? Mislim da toga ima na nekim stranim sajtovima, samo sam eto htela da iznesem predlog moderatorima sajta, pa da i mi pratimo malo precizniju situaciju kod razvoja blizanacke trudnoce:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.