Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

k020.gifk020.gifk020.gif

oooo. Thanks!

c0401.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t0154.gif

hahaha

i ovde ce da pocnu ratovi zvezda

s0641.gif

Hihihi, kad te videh pomislila sam da ces da nam skrenes paznju na OT.

s0613.gif

A ti cool. :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bicu postena pa cu diskvalifikovati pre sebe nego vas iz razloga sto u opste nisam ni razmisljala o OT a213.gif

c033.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupi pojas za trudnice - meni mnogo pomaze. Ne onaj sto lici na gace od mikrofibera, nego bas pojas. Cene su razlicite; od 1100 do 1900 dinara, zavisno od marke. Ne treba ti najskuplji. Njega pocni da nosis krajem petog meseca, mislim da ti pre toga nece trebati. Ma sama ces najbolje da procenis.

;)

A gde mogu da nabavim taj pojas za trudnice, u kojoj radnji konkretno, u mom gradu tesko da cu to naci ali moze sestra da mi uzme u Bg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja sam juce bila na prvom ultrazvuku i saznala sam da nosim blizance. Moram priznati da sam ceo dan bila u soku, ali sad se navikavam i cak mi je na neki nacin i drago :)

millar, srećo ĆESTITAM!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja sam juce bila na prvom ultrazvuku i saznala sam da nosim blizance. Moram priznati da sam ceo dan bila u soku, ali sad se navikavam i cak mi je na neki nacin i drago :)

a122.gifa130.gif

Milari jao blago se tebiiiii .... neka je sa srecom..... juhuuuu a194.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Millar, bas mi je drago! :wub:

Meni je najveca zelja da rodim blizance..... :wub: :wub:

I naravno CESTITAM TI OD SRCA! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam MILLAR...jel itko u porodici imao blizance?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam Millar sve najbolje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde mogu da nabavim taj pojas za trudnice, u kojoj radnji konkretno, u mom gradu tesko da cu to naci ali moze sestra da mi uzme u Bg.

Luna ja sam pojas kupila u apoteci.Ne znam odakle si ali sigurno imate neku bolje snabdevenu apoteku u gradu. Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Millar uzivaj u trudnoci i samo misli pozitivno.Nadam se da cemo se lepo druziti ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke ja sam morala da vam pokazem jednu sliku, puno poljabaca saljem za sve mame koje imaju ili ce dobiti blizance

joq-2652-1.jpg

Jao sad sam videla slicicu i moram da priznam da sam se malo uplasila.Ne znam da li cu ja umeti da se snadjem sa moje dve devojcice ovako. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja sam juce bila na prvom ultrazvuku i saznala sam da nosim blizance. Moram priznati da sam ceo dan bila u soku, ali sad se navikavam i cak mi je na neki nacin i drago :)

Čestitam millar....!!! :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja sam juce bila na prvom ultrazvuku i saznala sam da nosim blizance. Moram priznati da sam ceo dan bila u soku, ali sad se navikavam i cak mi je na neki nacin i drago :)

ČESTITAM I DOBRODOŠLA U KLUB!!!!

moms03.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam,Millar,bas si me obradovala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Milar pa to je lepa vest :) Cestitam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam ti Millar, veruj mi i ja sam jos u soku i svakim danom se sve vise radujem, jedva cekam naredni ultrazvuk da ih jos jednom vidim i valjda se osvestim malo. Tu smo negde na pocetku trudnoce i nadam se da cemo se lepo druziti i zajedno uzivati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E nemate pojma kako mi je lepo ovde da svratim i da procitam vasa lepa iskustva pa makar tako da uzivam sa vama i u vasoj blizanackoj trudnoci... E kada budemo krenuli u akciju zvanu "drugo dete" da mi date pozu ili otkrijete tajnu za blizanacku trudnocu jos ako bi moglo da bude jedan decak i jedna devojcica ihhhhhhaaaaaa mojoj sreci nece biti kraja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Millar, meni je ovo druga trudnoca i za razliku od prve (spontani) skoro da je bez simptoma. Jedini simptomi su mi stalno trckanje u wc i spavanje bukvalno 15 sati dnevno. Za sada je sve ok, ovih dana me nesto cesce steze materica ali mislim da je to nomalno pa ne panicim. Naredne nedelje radim dabl test, ekspertni ultrazvuk se kod nas ne radi i bas me to nerira, u mom gradu nema ni 4d ni 3d, uzas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Millar, Luna, Marija, kako teku trudnički dani? Kako ste? Kako su vam bebe?

Moje su veseli i živahne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste trudnice? Moje bebe polako rastu, jedna je besna i samo mrda, a druga je uvek mirna :D. Doktor jos nezna da li su jednojajcani ili dvojajcani, a ja se osecam super od kada sam usla u drugo tromesecje i stomak mi je vec sada ogroman!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke jel bi mogle da nakacite neke slicice sa stomacicima? :wub:

Naravno, ako ste raspolozene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobro kao i moje bebe.Nemirne su samo tako,prave male nevaljalice :-).Sutiraju mamu i to najvise nocu kad treba da se spava :D

AnaNikolic-ja sam okacila jednu slicicu,tamo je u galeriji 'trudnoca',pa pogledaj.

Puno poljubaca od nas :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobro kao i moje bebe.Nemirne su samo tako,prave male nevaljalice :-).Sutiraju mamu i to najvise nocu kad treba da se spava :D

AnaNikolic-ja sam okacila jednu slicicu,tamo je u galeriji 'trudnoca',pa pogledaj.

Puno poljubaca od nas :D :D :D

E svaka ti cast kako izgledate... Moram da priznam da bolje izgledas nego ja kada sam bila trudna sa Emilijom...

Stvarno nikada nebih pomislila da "nosis" blizance :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na komplimentu ;). Uglavnom svi tako reaguju kada me vide a i ja imam utisak da osim stomaka i grudi sve ostalo mi je mrsavije nego pre trudnoce,i lice,noge,ruke...Ja ponekad u sali kazem 'pojedose me ove moje devojke vec sada,sta li ce da mi rade kad se rode'. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.