Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

CAO DRAGE MAME...EVO I MENE DA SE JAVIM,SADA SMO BOGATIJI ZA JOS DVA CLANA PORODICE.RODILI SE PETAR I PETRA,PORODILA SAM SE 12-OG NA PETROVDAN NA LEP DAN TAKO DA SE SADA MOJA DVA ANDJELA ZOVU PETAR I PETRA.CARSKI MI BIO ZAKAZAN ZA 14-OG ALI SAM DOBILA KONTRAKCIJE I URADJEN MI CARSKI 12/OG.SUPER SU BEBE DECAK JE RODJEN 3 KG ,A DEVOJCICA 2 700,NISU BILI U INKUBATOR JER SU BILI ZRELI,SVE JE PROSLO OK,SADA SMO KUCI CUVAMO SE,OKO HRANJEJNA DOJIMO SE I PREHRANJUJEMO.POZZZZZZZZZZ ZA SVE MAME I MOGU VAM RECI DA JE PRELEPI OSECAJ IMATI BLIZANCE I PORED TOGA DVA SINA .PRESRECNA SAM :wub: :wub: :wub: :wub: :D :D :D :D

Suze su mi krenule! Cestitam od srca!Neka su zivi i zdravi! Datum im odredio imena :-)

Moj Georgije je rodjen uoči Sv.Georgija... Uyivajte sa bebicama.Ljubim vas sve skupa :-***************

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAO DRAGE MAME...EVO I MENE DA SE JAVIM,SADA SMO BOGATIJI ZA JOS DVA CLANA PORODICE.RODILI SE PETAR I PETRA,PORODILA SAM SE 12-OG NA PETROVDAN NA LEP DAN TAKO DA SE SADA MOJA DVA ANDJELA ZOVU PETAR I PETRA.CARSKI MI BIO ZAKAZAN ZA 14-OG ALI SAM DOBILA KONTRAKCIJE I URADJEN MI CARSKI 12/OG.SUPER SU BEBE DECAK JE RODJEN 3 KG ,A DEVOJCICA 2 700,NISU BILI U INKUBATOR JER SU BILI ZRELI,SVE JE PROSLO OK,SADA SMO KUCI CUVAMO SE,OKO HRANJEJNA DOJIMO SE I PREHRANJUJEMO.POZZZZZZZZZZ ZA SVE MAME I MOGU VAM RECI DA JE PRELEPI OSECAJ IMATI BLIZANCE I PORED TOGA DVA SINA .PRESRECNA SAM :wub: :wub: :wub: :wub: :D :D :D :D

Jase od srca ti cestitam! Bas su velike bebe, svaka ti cast.

A u kojoj nedelji si se porodila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAO DRAGE MAME...EVO I MENE DA SE JAVIM,SADA SMO BOGATIJI ZA JOS DVA CLANA PORODICE.RODILI SE PETAR I PETRA,PORODILA SAM SE 12-OG NA PETROVDAN NA LEP DAN TAKO DA SE SADA MOJA DVA ANDJELA ZOVU PETAR I PETRA.CARSKI MI BIO ZAKAZAN ZA 14-OG ALI SAM DOBILA KONTRAKCIJE I URADJEN MI CARSKI 12/OG.SUPER SU BEBE DECAK JE RODJEN 3 KG ,A DEVOJCICA 2 700,NISU BILI U INKUBATOR JER SU BILI ZRELI,SVE JE PROSLO OK,SADA SMO KUCI CUVAMO SE,OKO HRANJEJNA DOJIMO SE I PREHRANJUJEMO.POZZZZZZZZZZ ZA SVE MAME I MOGU VAM RECI DA JE PRELEPI OSECAJ IMATI BLIZANCE I PORED TOGA DVA SINA .PRESRECNA SAM :wub: :wub: :wub: :wub: :D :D :D :D

c cestitam ti od srca preslatki su. :*********

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

post-63964-0-71079900-1351020163_thumb.jHVALA SVIMA NA CESTITKAMA,DRUZICEMO SE I DALJE,DELI CEMO NASE SRECNE TRENUTKE SA VAMA,DOBRO SMO,UZIVKAMO JOS SU MALI PA SAMO SISAJU I SPAVKAJU,A MALA JE VISE BUDNIJA ONA MALO ZEZA ZNA DA JE SADA MEZIMICA PA KORISTI TRENUTKE DA JE SVAKO PO MALO CUVKA.POZZZZZZZpost-63964-0-93163700-1351020177_thumb.jZ ZA SVE MAME

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mKfJp2.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitamo od srca, sve najbolje, nek su bebci zivi i zdravi 1000000 godina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAO DRAGE MAME...EVO I MENE DA SE JAVIM,SADA SMO BOGATIJI ZA JOS DVA CLANA PORODICE.RODILI SE PETAR I PETRA,PORODILA SAM SE 12-OG NA PETROVDAN NA LEP DAN TAKO DA SE SADA MOJA DVA ANDJELA ZOVU PETAR I PETRA.CARSKI MI BIO ZAKAZAN ZA 14-OG ALI SAM DOBILA KONTRAKCIJE I URADJEN MI CARSKI 12/OG.SUPER SU BEBE DECAK JE RODJEN 3 KG ,A DEVOJCICA 2 700,NISU BILI U INKUBATOR JER SU BILI ZRELI,SVE JE PROSLO OK,SADA SMO KUCI CUVAMO SE,OKO HRANJEJNA DOJIMO SE I PREHRANJUJEMO.POZZZZZZZZZZ ZA SVE MAME I MOGU VAM RECI DA JE PRELEPI OSECAJ IMATI BLIZANCE I PORED TOGA DVA SINA .PRESRECNA SAM :wub: :wub: :wub: :wub: :D :D :D :D

Cestitam rodjenje Petra i Petre. Zelim vam sve najlepse i da sto vise uzivate u ovako lepim trenutcima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav svima, ja sam u 21 nedelji, nosim devojke i interesuje me vase iskustvo oko kolica za blizance i sl saveti.

pozdrav svim mamama!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav svima, ja sam u 21 nedelji, nosim devojke i interesuje me vase iskustvo oko kolica za blizance i sl saveti.

pozdrav svim mamama!!!

Dobrodosla!I mi trazimo kolica...koliko sam se raspitala i gledala po netu najverovatnije cemo chipolinova sa tri tocka...

Evo linka

http://www.takolako.rs/user/decija-kolica-..._55_60/item.jsp

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobrodosla!I mi trazimo kolica...koliko sam se raspitala i gledala po netu najverovatnije cemo chipolinova sa tri tocka...

Evo linka

http://www.takolako.rs/user/decija-kolica-..._55_60/item.jsp

Pozdrav

Videla sam ta kolica ali nesto nisam odusevljena. Ne znam ni sama, ovo mi je prva trudnoca pa nemam nikakvog iskustva. Ono sto sam po forumima citala mame obracaju paznju na sirinu kolica kao i velicinu tockova. Da nisi razmisljala o jos nekim kolicima? Jesi li cula za TAKO DUO DRIVE?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje samo da vam se javim :D ,u ovih mesec dana na selu sam uzivala.Inace radila sam fetalnu ehokardiografiju ili ti uz bebinih srca u principu sve je ok.Al ici cu sledecu nedelju na jos jednu kontrolnu i nadamo se da je sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videla sam ta kolica ali nesto nisam odusevljena. Ne znam ni sama, ovo mi je prva trudnoca pa nemam nikakvog iskustva. Ono sto sam po forumima citala mame obracaju paznju na sirinu kolica kao i velicinu tockova. Da nisi razmisljala o jos nekim kolicima? Jesi li cula za TAKO DUO DRIVE?

Za ova bas kazu da se ne kvare tockovi,mogu se naduvavati,imaju amortizere,lako se sklapaju..Gledala sam jos neka,ali su preskupa... Imama 2 decaka(5 i 6 god),razlika samo 12 meseci pa sam ih gurala u blizanackim tj.kupili smo ista kolica kao sto smo imali pa je deka spojio,super su nam sluzila,ali vise nisu bas za upotrebu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za ova bas kazu da se ne kvare tockovi,mogu se naduvavati,imaju amortizere,lako se sklapaju..Gledala sam jos neka,ali su preskupa... Imama 2 decaka(5 i 6 god),razlika samo 12 meseci pa sam ih gurala u blizanackim tj.kupili smo ista kolica kao sto smo imali pa je deka spojio,super su nam sluzila,ali vise nisu bas za upotrebu :-)

cula sam da se mnoge mame odluce za tu verziju. Mene samo buni to sto ce devojke biti na zimu rodjene, pa ova kolica sto mi se svidjaju ne znam da li su bas za leto. Za zimu su idealna, ali za leto....hm...mislim da ce biti malo glomazna. Meni cena bas nije bitna, samo ne zelim da kupujem kolica na svakih pet meseci.

https://picasaweb.google.com/prams2u/TAKODu...023201878569554

Ovde se lepo vide kolica. Sta ti mislis? Molim te za misljenje, jer ti si bas imala iskustva sa svim godisnjim dobima i verujem da najbolje znas.

Hvala ti puno na pomoci!

pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cula sam da se mnoge mame odluce za tu verziju. Mene samo buni to sto ce devojke biti na zimu rodjene, pa ova kolica sto mi se svidjaju ne znam da li su bas za leto. Za zimu su idealna, ali za leto....hm...mislim da ce biti malo glomazna. Meni cena bas nije bitna, samo ne zelim da kupujem kolica na svakih pet meseci.

https://picasaweb.google.com/prams2u/TAKODu...023201878569554

Ovde se lepo vide kolica. Sta ti mislis? Molim te za misljenje, jer ti si bas imala iskustva sa svim godisnjim dobima i verujem da najbolje znas.

Hvala ti puno na pomoci!

pozzz

Gledala sam i ta super mi deluju,pa za dupla i nisu tako glomazna deluju mi ok,nesto slicna su

http://www.svezakucu.rs/www/singleitem_buy.php?id=10407

cak su mi lepsa od chipolinovih. Nije ni meni toliko bitna cena,ali neka su i preko 50 000 sto mislim da nije realno.Moja drugarica je imala Per peregova blizanacka i bila je zadovoljna.

Mi sutra na kontrolu- ne mogu da docekam :-)

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad su kolica u pitanju tu uopste nemam dilemu jer smo sa prvim detetom prosli dobru skolu.

Promenili smo troja kolica za 2 godine, prva smo dobili ostalo smo kupovali. Ubedljivo sam najzadovoljnija Maclarenovim kolicima, prosto oh obozavam.

Vidim po forumima da su mame bas zadovoljne njihovom blizanackom varijantom http://shop.aksa.rs/katalog/maclaren-kolic...chno-black.html

Jeste da su malo skuplja, al vredi u startu izdvojiti malo vise da se kupi prava stvar.

Mislim da su to jedina blizanacka kolica koja su za od rodjenja a imaju samo 10kg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje samo da vam se javim :D ,u ovih mesec dana na selu sam uzivala.Inace radila sam fetalnu ehokardiografiju ili ti uz bebinih srca u principu sve je ok.Al ici cu sledecu nedelju na jos jednu kontrolnu i nadamo se da je sve ok.

Drago mi je da ste uzivali!Veliki pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAO MAME EVO SMO I MI MALO DA SE PRIDRUZIMO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAO MAME EVO SMO I MI MALO DA SE PRIDRUZIMO

Jao kako ste slatki! Andjelcici mali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAO MAME EVO SMO I MI MALO DA SE PRIDRUZIMO

Divni ste :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice kolica,mi cemo ih dobiti na poklon od nekih prijatelja,Maclarenova,izgledaju kao nova iako su ih njihovi blizanci koristili pune 3 godine,ali i da ih nismo dobili,uzeli bi ta ista,kostaju oko 40.000 i nesto hiljada,jako su lagana i mogu da nam stanu u gepek i naravno mogu da se koriste od 0+ i imaju zimske navlake.

Citala sam da se neke mame bas maltretiraju sa kolicima bas zato sto su im teska i glomazna pa cesto ne mogu da im stanu u gepek,nije mala suma za kolica ali eto ko moze da priusti ja bih mu preporucila ova...

I jos ako zivis na teritoriji Vojvodine od njih dobijas pomoc 400.000 din i jos od grada neke parice kao i od republike tako da se skupi za sve,i za dobra kolica a kod nas je slucaj da cemo te parice iskoristiti i za maticne celije..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CAO MAME EVO SMO I MI MALO DA SE PRIDRUZIMO

Slatkisi maleni :-********************

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima, evo i mene medju srecnicama koje ocekuju blizance:) Pocetak je trudnoce 8+3 dana i pre dva dana sam saznala da imam dve bebice:) Najlepse iznenadjenje na svetu!! U isto vreme sam saznala da imam trombofoliju, posto sam odnela dr rezultate ispitivanja. Tako da je sada duplo rizicna trudnoca ali kako je dr reako ,,danas je vas lucky day" jer smo srecom na vreme saznali i odmah si mi ukljucili terapiju kleksan 0,4.

Presrecna sam i nadam se, verujem da ce sve biti ok. Jedva cekam moje twinse:)

Puno pozdrava svim sadasnjim i buducim duplim mamama:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima, evo i mene medju srecnicama koje ocekuju blizance:) Pocetak je trudnoce 8+3 dana i pre dva dana sam saznala da imam dve bebice:) Najlepse iznenadjenje na svetu!! U isto vreme sam saznala da imam trombofoliju, posto sam odnela dr rezultate ispitivanja. Tako da je sada duplo rizicna trudnoca ali kako je dr reako ,,danas je vas lucky day" jer smo srecom na vreme saznali i odmah si mi ukljucili terapiju kleksan 0,4.

Presrecna sam i nadam se, verujem da ce sve biti ok. Jedva cekam moje twinse:)

Puno pozdrava svim sadasnjim i buducim duplim mamama:)

Dobro nam dosla! Bice sve uredu,samo se pazi,sreca prolaze ove vrucine,bar se nadam!

Pozdrav drugari :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao mame,imam jedno pitanje za vas da li ste cule za pelene DAJ DAJ i da li su isplativije od jednokratkih pele :rolleyes: :rolleye

s: :rolleyes: na pozzzzzzz za sve :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam dosla! Bice sve uredu,samo se pazi,sreca prolaze ove vrucine,bar se nadam!

Pozdrav drugari :-)

Hvala i bolje vas nasla::) Kakva su vasa iskustva s bolovima? Mene stalno boli s jedne, leve strane, dr kazte siri se materica. Da li ste vi imale takvo iskustvo? Kakve preglede ste obavile u blizanackoj trudnoci do sada? Veeeliki pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.