Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

Rešile smo enigmu :) ipak imamo dve duplice, jekić i bimbi, izvinjavam se kiari što sam je pomešala sa drugom članicom :)

Ipak ti mozak "radi"... :D

Dakle tri duplice...volim kada čavrljate, pa da vas čujemo... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak ti mozak "radi"... :D

Dakle tri duplice...volim kada čavrljate, pa da vas čujemo... :rolleyes:

Pa Maja Zemun koja je pitala ima li jos duplica i Jocka koja je po drugi put duplica jer vec ima blizance.Znaci ukupno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa Maja Zemun koja je pitala ima li jos duplica i Jocka koja je po drugi put duplica jer vec ima blizance.Znaci ukupno?

Ajoj..matematika mi slaba strana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoj..matematika mi slaba strana...

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukupno 4 duplice, a niko ne piše na ovoj temi :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukupno 4 duplice, a niko ne piše na ovoj temi :unsure:

4 duplice :blink: :blink: :blink: :blink: pa di ja živim,,,,bravo,jekic me najvise veseli pa super bez rijeci sam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4 duplice :blink: :blink: :blink: :blink: pa di ja živim,,,,bravo,jekic me najvise veseli pa super bez rijeci sam

Ti samo nemaš vremena da propratiš sve od tvojih bebuška :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4 duplice :blink: :blink: :blink: :blink: pa di ja živim,,,,bravo,jekic me najvise veseli pa super bez rijeci sam

Za jekic se jos uvek nadamo da ce pisati na temu trojki :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za jekic se jos uvek nadamo da ce pisati na temu trojki :rolleyes:

ma nemojte me zezati joj naježila sam se sva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nemojte me zezati joj naježila sam se sva

Ne zezamo..ima treće...ali i hematom, pa još nije ništa sigurno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti samo nemaš vremena da propratiš sve od tvojih bebuška :wub:

je,imas pravo ali bas sam se razveselila ,uljepšalo mi dan :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E havala Cazablanka, ne secam se dal znas cirilicu :D

Devojke su rekle sve, mozda pisem na temu trojki a mozda i na dvojki, cekam da se resi sve pa da vidim gde cu da piskaram, imam taj hematom pored treceg ploda pa se ne zna sta ce da bude sa nim, da ga mozda ne povuce hematom kad izlazi.

Jekić, a jel se čuje srculence trećeg ploda?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао јел нормално што се плашим сваког ултразвука, сад колико ме радује што ћу да идем толико ме је и страх, све ме је нешто страх да се не деси нешто :( :( :(

Cao :) Nema razloga da se plasis i ja sam ista bila u pocetku svaki pregled sam se preznojavala od brige da li je sve ok hoce li beba ostati ili nece.Jer u sedmoj sedmici sam jos uvijek imala dvojke i kasnije sam morala u bolnicu jer se drugi plod jednostavno osusio.Ali hvala Bogu uvijek ima nesto dobro evo sad sam 31 nedelja i sa bebom je sve ok.Sada se vise ne plasim uopste pregleda sada jedva cekam da odem i da vidim bebu,tako ces i ti vidjet ces.Shvatit ces da nema cega da se plasis vise.Prva tri mjeseca jesu rizicna i mogucnosti od pobacaja su veca ali to ne mora da znaci da ces i ti biti ta,kao sto nisam ni ja bila :) Zato samo misli pozitivno i sve ce da bude uredu govorim ti to iz licnog iskustva :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јао јел нормално што се плашим сваког ултразвука, сад колико ме радује што ћу да идем толико ме је и страх, све ме је нешто страх да се не деси нешто :( :( :(

Ja jedva cekam svaki uz, ali se i plasim istog. A cim cujem da srculenca kuckaju, odahnem :) i slusam koliko smo veliki i sve ostalo sto doktorka kaze. Mislim da brige pocinju od onog momenta kada odlucimo da postanemo mame i trajace dok smo zive! Uvek cemo se brinuti za nasa ceda :wub: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga Jekić,jako kratko u osnovnoj skoli ucili smo cirilicu pa su nam je ukinuli,tako da raspoznajem neka slova,pa polako slovkam i uspijem sastaviti recenicu ali mi treba malo vremena.Kad sam bila trudnica imala sam vise vremena,i redovito pratila tvoju pricu na temi čekamo plusice,kako cure vele od beba sad ne stizem pregledati sve teme,najvise sam na duplicama,kad sam cula za tebe srce mi je zaigraalo .....znam da te strah,potpuno te razumijem...ali bit ce sve ok,ja cu moliti za tebe u srijedu,drzi se...pusax3 :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, ne bi da ovo zvuči nezahvalno (jer "molila" si se za jedno a dobila dva pa možda i tri) ali ja tako navijam za tu malu treću bebicu da ti ne mogu opisati. Hajde molim te javi nam se u srijedu, čim saznaš detalje ... baš me interesuje... Pusa ... tri puta u somačić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Не још увек, али ја сам била у тачно на дан кад сам напунила 7 недеља па се надам да ће да се избори мрвица, имала је још форе а и можда је касније оплођена ако сам овулирала још једном

Никако да разумем како сам добила тројке дал је једна јајна ћелија која се поделила на три, или три јајне ћелије, или једна јајна ћелија која се поделила на два и једна јајна ћелија која је касније оплођена :unsure: :unsure: :unsure:

joj :lol::lol:

ma sve jedno je kako je došlo do trojki, držim fige da se i treća mrvica izbori zasvoje mesto u maminom stomaku

Јао јел нормално што се плашим сваког ултразвука, сад колико ме радује што ћу да идем толико ме је и страх, све ме је нешто страх да се не деси нешто :(

dobrodošla u klub

Ja jedva cekam svaki uz, ali se i plasim istog. A cim cujem da srculenca kuckaju, odahnem :) i slusam koliko smo veliki i sve ostalo sto doktorka kaze. Mislim da brige pocinju od onog momenta kada odlucimo da postanemo mame i trajace dok smo zive! Uvek cemo se brinuti za nasa ceda :wub: ...

živa istina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Девојке хвала вам од срца, утешиле сте ме ево ја још два дана па идем да видим моју дечицу, јавићу се неком после УЗ, можда се деси да ме одмах пошаљу за БГ, макар је тако рекла прошли пут. Надам се кад чујем срцуленца да ће све бити ок, и да ће овај страх нестати макар на неколико дана.

Jekić...mi mo uz tebe...nemoj toliko da nam se plašiš :rolleyes: ...biće to sve dobro... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Девојке хвала вам од срца, утешиле сте ме ево ја још два дана па идем да видим моју дечицу, јавићу се неком после УЗ, можда се деси да ме одмах пошаљу за БГ, макар је тако рекла прошли пут. Надам се кад чујем срцуленца да ће све бити ок, и да ће овај страх нестати макар на неколико дана.

nestat ce na neko vrijeme draga i bit ces mirnija sve ce biti dobro :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo opušteno :rolleyes: Vidimo se u trojkama :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Јелена, иначе докторка ми помиње неку ембрио редукцију, ја стварно и не знам шта је то разумела сам ако се трећа мрвица не развије да је онда одстране том методом а да притом неоштети ове две мрвице, а видим ти си је помињала јел то то :unsure:

Jeste, to sam ja radila u prvoj trudnoci u 10~oj nedelji. To je skoro bezbolna intervencija. Pod kontrolom ultrazvuka se uvodi braunila u stomak i ubrizgava se određena kolicina fizioloskog rastvora u određeni embrion. Ja sam to prvi put radila i pokajala se, ali ako je iz opravdanih medicinskih razloga onda je to o.k. Samo bih te posavetovala da te pogleda neki strucnjak pre toga i ako je potrebno to da se radi, vrlo je bitna vesta ruka. Ne znam odakle si ali otiđi u neki veliki centar kod nekog strucnjaka. Dobro se raspitaj ko je za to najbolji. Nemoj da te bude sramota jer se radi o tvojoj deci. Trazi svoja prava jer i sama znas koliko si se namucila da ostvaris trudnocu. Srecno i navijam za trojkice :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Хвала Јелена на одговору, наравно да ћу се распитати баш ме брига за све то су моја деца немам срам, сутра идем па да видим како ћемо даље, ја се надам да ћемо се у теми тројке куцкати, пуно поздрава за вас четворо од нас четворо...

Hajde sutra da dodaš još jednu bebicu na tiker. Srećno :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima,

17-oj sam nedelji blizanacke trudnoce i pomno sam procitala sve postove u ovoj kategoriji.

Prilicno su mi pomogli jer sam prepoznala sve svoje simptome.

Zao mi je samo sto u poslednje vreme nema postova. Mame buducih i vec rodjenih blizanaca gde ste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B)--><div class='quotetop'>(Jully B @ 3.05.2012, 14:37) </div><div class='quotemain'><!--quotec-->Zdravo svima,

17-oj sam nedelji blizanacke trudnoce i pomno sam procitala sve postove u ovoj kategoriji.

Prilicno su mi pomogli jer sam prepoznala sve svoje simptome.

Zao mi je samo sto u poslednje vreme nema postova. Mame buducih i vec rodjenih blizanaca gde ste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B)-->

(Jully B @ 3.05.2012, 14:37)
Zdravo svima,

17-oj sam nedelji blizanacke trudnoce i pomno sam procitala sve postove u ovoj kategoriji.

Prilicno su mi pomogli jer sam prepoznala sve svoje simptome.

Zao mi je samo sto u poslednje vreme nema postova. Mame buducih i vec rodjenih blizanaca gde ste?

Bok Jully,dobrodosla k nama,kako Ivančica rece uglavnom smo na temama trojki jer imamo par triplica..Ja sam mama blizanaca m oji bebci imaju 4mj,pitaj sto god te zanima podjeli brige dileme,sve sto poželis tu sam za tebe :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.