Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

Nela super ...ti si na samom kraju brzo ce proci...bitno je da bebe lepo napreduju...sad miruj i izdrzi nemas druge :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nela bas lepo napredujete... vazno je da ste dobro...

pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nema nam cazablanke, jel zna neko nesto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni danas pade ona na pamet... nema je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nema nam cazablanke, jel zna neko nesto...

Tu je cazablanka :rolleyes: Starija kci mi je zavrsila u bolnici, :( tako da sam stalno na relaciji kuća bolnica,pa kad se skupe sve druge obveze i umor nisam imala volje za ni za sta.Uglavnom djevojcica mi je kroz jednu noć dobila vodene plikove po cijelom tijelu kao i na licu tako smo hitno zavrsili na djecjem kožnom odjelu,leži tamo danas sedmi dan stanje je 90 % poboljsano sad cekamo nalaze koji ce pokazati od cega se to desilo tako da možemo da sprijecimo takvo nesto,da se ne ponovi,u petak ce kući na vikend,tako da sam sad puno mirnija a i lijecnici me uvijeravaju da ce sve biti ok....eto sada sam vas udavila prićom....INAČEEvo nas usli danas u 36tj,idemo u pon na kontrolu i utzv,nisam bila od 20.10.tako da me bas zanima koliko su moji bebironi porasli,stomak mi je ogromandobila sam nekih 15 kg i čini mi se sve u stomaku vec hodam poput prave patke :lol: Pročitala sam sve vase postove i drago mi je da ste sve dobro,i velika pusa svim mamama koje su vec rodile sto uvijek skoce na ovu nasu temu s podrskom i savijetima sve vas pozdravljam i ljubim x3 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej Cazablanka! Pa da li nagadjaju odakle ti plikovi? Mogu misliti pod kakvim si stresom...nije to trebalo :(

Puno te pozdravljam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej Cazablanka! Pa da li nagadjaju odakle ti plikovi? Mogu misliti pod kakvim si stresom...nije to trebalo :(

Puno te pozdravljam!!!

Ma ne znam sta bi ti rekla sve mi se cini da ni ljecnici još nista neznaju ,samo nagadjaju,prvo su uzeli briseve cekali smo rezultate 4 dana jer inkubacija rekoše traje 3 ,tada su rekli da moraju uzeti komadić tkiva,to su uradili u utorak,taj nalaz cekam,to je sto se mikrobiološkog tice,ove obicne laboratorijske nalaze su uradili i rekli mi da nisu loši ali da ce ih ponoviti(ne znam zasto-nisu mi rekli)tako da konacan odgovor očekujem sutra poslje vizite.Uglavnom tiješim se time sto je klinički puno bolje,tek se male naznake tih plikova sada očituju na ruci i nozi ostalo se gotovo skroz očistilo.Dat ce Bog da sve to dobro zavrsi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo drage moje duplice da vam dam jedan tracak srece koji sledi mamu blizanaca!!!!

mislim da cete se sloziti samnom da posle sve muke koju prodjemo u trudnoci(a to mi znamo) ovako nesto cini sve to vrednim!!!!

odgledajte obavezno ako imate minut vremena!!!

ovo su moji klinci sa ne puna 4 meseca :)

:wub: :wub: :wub:DIVOTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cazablanka, polako se povlaci i njoj je bolje to je najvaznije, a i kad saznas od cega su se pojavili bice lakse, samo polako napred, bice sve o.k.

puno pozdrava...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cazablanka bas mi je zao zbog cere...najbitnije je da se stanje poboljsava i da ce brzo kuci!!!

ti nam sitno brojis,svaka casta...javi obavezno kako je bilo na pregledu!!!

puno poljubaca za sve moje duplice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima evo da vam se javimo nakon 35 dana stigosmo srećno kući!! Nakon 10 dana provedenih na patologiji porodila sam se 10. 11. i dobila Milicu i Andreja :wub::wub: Mica je imala 2750gr. a Andrej 1750gr. pa smo morali malko da boravimo u bolnici dok dečko nije prešao 2kg. Sada smo kući i neopisivo srećni...dojimo se i mazimo wub.gif ljubimo vas sve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima evo da vam se javimo nakon 35 dana stigosmo srećno kući!! Nakon 10 dana provedenih na patologiji porodila sam se 10. 11. i dobila Milicu i Andreja :wub::wub: Mica je imala 2750gr. a Andrej 1750gr. pa smo morali malko da boravimo u bolnici dok dečko nije prešao 2kg. Sada smo kući i neopisivo srećni...dojimo se i mazimo wub.gif ljubimo vas sve

ČESTITKE t8741.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao Zilien Divnooooo...cestitam ti od srca :)

neka su ti zivi i zdravi Uzivajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima evo da vam se javimo nakon 35 dana stigosmo srećno kući!! Nakon 10 dana provedenih na patologiji porodila sam se 10. 11. i dobila Milicu i Andreja :wub::wub: Mica je imala 2750gr. a Andrej 1750gr. pa smo morali malko da boravimo u bolnici dok dečko nije prešao 2kg. Sada smo kući i neopisivo srećni...dojimo se i mazimo wub.gif ljubimo vas sve

oooo Zilijen, predivno!!! Sve cestitke, da su zivi i zdravi 100000000000000 godina......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cazablanka, polako se povlaci i njoj je bolje to je najvaznije, a i kad saznas od cega su se pojavili bice lakse, samo polako napred, bice sve o.k.

puno pozdrava...

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cazablanka bas mi je zao zbog cere...najbitnije je da se stanje poboljsava i da ce brzo kuci!!!

ti nam sitno brojis,svaka casta...javi obavezno kako je bilo na pregledu!!!

puno poljubaca za sve moje duplice :)

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima evo da vam se javimo nakon 35 dana stigosmo srećno kući!! Nakon 10 dana provedenih na patologiji porodila sam se 10. 11. i dobila Milicu i Andreja :wub::wub: Mica je imala 2750gr. a Andrej 1750gr. pa smo morali malko da boravimo u bolnici dok dečko nije prešao 2kg. Sada smo kući i neopisivo srećni...dojimo se i mazimo wub.gif ljubimo vas sve

čestitke od srca nek ste svi skupa zivi,sretni,i zdravi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima evo da vam se javimo nakon 35 dana stigosmo srećno kući!! Nakon 10 dana provedenih na patologiji porodila sam se 10. 11. i dobila Milicu i Andreja :wub::wub: Mica je imala 2750gr. a Andrej 1750gr. pa smo morali malko da boravimo u bolnici dok dečko nije prešao 2kg. Sada smo kući i neopisivo srećni...dojimo se i mazimo wub.gif ljubimo vas sve

Ulepsala si mi dan!!!! Bas lepo da uzivate!!!! Cmok za vas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao svima evo da vam se javimo nakon 35 dana stigosmo srećno kući!! Nakon 10 dana provedenih na patologiji porodila sam se 10. 11. i dobila Milicu i Andreja :wub::wub: Mica je imala 2750gr. a Andrej 1750gr. pa smo morali malko da boravimo u bolnici dok dečko nije prešao 2kg. Sada smo kući i neopisivo srećni...dojimo se i mazimo wub.gif ljubimo vas sve

Čestitam, ljubac za bebice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Casablanka, bas mi je zao sto se desilo to sa cerom. Nadam se da ce sto pre ozdraviti. Tebi je ostalo jos malo, svaka cast, lepo si izgurala. Eto, da se nije sad to desilo i da nemas dodatni stres, ali sta ces, to uvek tako biva. Ja sam nedelju dana pre porodjaja dobila neku parezu lica, jedna strana mi je totalno bila paralizovana i na jedno oko sam jedva videla. Pored sve muke sam morala nocima da stavljama zavoje na oko da se ne inficira jer ne moze da se zatvori, ni kad spavam. Pa sam tako zamotana ustajala i dojila svakih 20 min. znas kako to vec ide na pocetku. Ne brini, vazno da je proslo. Jos samo da kazu sta je i da se ne ponovi.

hvala ti millar,dat ce bog da sve bude dobro,jesam dobro dogurala evo me u 36 tj kazu mi doktori da vise nemam razloga za neku paniku oko prevremenog poroda ali da ce biti super ako kupimo još neka 2 tj,ma ja si sve mislim sada da cu izgurati i do 40 tj samo sto cu puknut tada ko bomba hehehe u kojem si ti ono tjednu rodila :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zilijen cestitam!!!:)

neka su ziva i zdrava decica 10000 godina:*

Cazablanka, ne brini, bice sve ok sa starijom cerkicom, cim su plikcici krenuli da se povlace znaci da prolazi. Ti samo nemoj da brines ni zbog nje a ni zbog beba.

Veliki poljubac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LIJEPE MOJE I DRAGE VIRTUALNE PRIJATELJICE NE LAŽEM KAD KAŽEM DA MI ZNAČITE JEDNAKO KAO ONE KOJE MOGU VIDIJETI I DODIRNUTI,AKO NE I VIŠE, :wub: LJUBIM VAS SVE I VELIKA VAM HVALA NA SAMOJ ČINJENICI ŠTO POSTOJITE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LIJEPE MOJE I DRAGE VIRTUALNE PRIJATELJICE NE LAŽEM KAD KAŽEM DA MI ZNAČITE JEDNAKO KAO ONE KOJE MOGU VIDIJETI I DODIRNUTI,AKO NE I VIŠE, :wub: LJUBIM VAS SVE I VELIKA VAM HVALA NA SAMOJ ČINJENICI ŠTO POSTOJITE

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zilijen, cestitam! nek vam je sa srecom i da ste zivi i zdravi, lepi i veseli...

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.