Blizanačka trudnoća

odgovora

Objavljeno

Nadam se da će sve biti okej i molim se da bebice što pre budu sa svojom mamom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana, samo hrabro, biće to sve u najboljem redu. Bebe su mnogo veći borci, nego što možemo da zamislimo, svaki dan će biti sve bolje. Mislimo na tebe i šaljemo puno pozitivne energije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana, uz tebe smo! I kao što već neko reče, bebe su borci, veći nego što mi mislimo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana, mislim da se "ne znamo" sa foruma, ali sve jedno...ZELIM TI SVAKU SRECU DA BEBICE I TI BUDITE DOBRO!!! Budi hrabra i jaka!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislimo na vas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam Jovanina sestra....i pisem vam na njen zahtev.....Jovana se prevremno porodila u subotu pre podne......pukao je vodenjak...i hitno su radili carski rez. Ona je dobro...sutra bi trebalo da izadje iz bolnice. Bebice su na neonatologiji.....devojcica ima 880 gr...a decak 900gr. Za sada su stabilne.....ali jos uvek nista sa sigurnoscu ne mozemo da znamo. Situacija nije laka.....ali su bebice borci i mi mislimo pozitivno.

Lekari nam jos uvek ne daju nikakve prognoze...ali svaki svaki pregurani dan sa stabilnim stanjem je znacajan ......

Ne znamo tacno zasto se ranije porodila ...ali najverovatnije je razlog to sto su se nezgodno namestili i vise nisu imali mesta.

Molim vas...mislite na nas....zapravo na Jovanu i na bebice....a Jovana ce vam pisati cim izadje i malo se oporavi

Pozdrav

Jovana tebi i bebicama zelim svu srecu ovog sveta, njima pogotovu da sto pre porastu i dodju kuci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos nista, danas u podne nista novo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema joj ni sestre da nam javi. Bas brinem......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema joj ni sestre da nam javi. Bas brinem......

A ti neno1,nemas broj,privatno se ne cujete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja sam Jovanina sestra....i pisem vam na njen zahtev.....Jovana se prevremno porodila u subotu pre podne......pukao je vodenjak...i hitno su radili carski rez. Ona je dobro...sutra bi trebalo da izadje iz bolnice. Bebice su na neonatologiji.....devojcica ima 880 gr...a decak 900gr. Za sada su stabilne.....ali jos uvek nista sa sigurnoscu ne mozemo da znamo. Situacija nije laka.....ali su bebice borci i mi mislimo pozitivno.

Lekari nam jos uvek ne daju nikakve prognoze...ali svaki svaki pregurani dan sa stabilnim stanjem je znacajan ......

Ne znamo tacno zasto se ranije porodila ...ali najverovatnije je razlog to sto su se nezgodno namestili i vise nisu imali mesta.

Molim vas...mislite na nas....zapravo na Jovanu i na bebice....a Jovana ce vam pisati cim izadje i malo se oporavi

Pozdrav

Draga Jovana...mislim i ja na tvoje bebice...uspeće one da se izbore...Nale javljaj nam kako su...i kako je Jovana, jel sa njima u bolnici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislimo na Jovanu i bebice i šaljemo im puno pozitivne energije!t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ti neno1,nemas broj,privatno se ne cujete?

Nazalost nemam, nije mi ni na kraj pameti palo da moze vec da pritreba . :( :( :( Ne verujem da bi joj sad bilo kakav razgovor prijao. Secam se kad mi je sin bio na neo, nisam nikog mogla da vidim i da odgovaram na bilo kakva dobronamerna pitanja......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nazalost nemam, nije mi ni na kraj pameti palo da moze vec da pritreba . :( :( :( Ne verujem da bi joj sad bilo kakav razgovor prijao. Secam se kad mi je sin bio na neo, nisam nikog mogla da vidim i da odgovaram na bilo kakva dobronamerna pitanja......

Ma pomislila sam jer ste se "druzile" na netu,pa mozda.I ja sam zabrinuta,juce je sestra bila na netu pre podne,i rekla da Jovana izlazi i ide odmah da vidi bebe,i vise nema informacija.Nadam se da ce biti sve ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ostaje nam samo da se nadamo da je sve kako treba i da će nam se neko ubrzo javiti sa lepim vestima... Ma biće sve ok, želim u to čvrsto da verujem i drugačije neće ni biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma pomislila sam jer ste se "druzile" na netu,pa mozda.I ja sam zabrinuta,juce je sestra bila na netu pre podne,i rekla da Jovana izlazi i ide odmah da vidi bebe,i vise nema informacija.Nadam se da ce biti sve ok.

Pa dopisivale smo se na pp. Znam, za juce. Nale mi je isto rekla. Mozda je jovana izasla pa je i nale kod nje. Kome bi bilo do neta u toj situaciji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prvo jako mi je zao sto se jovani to desilo i nadam se da ce sve biti o.k. na kraju. A drugo ja sam se porodila imam curicu i deckica nataliju i nenada .Pukao mi je vodenjak u ponedeljak ujutru 4 jula nisam dugo imala bolove nekih sat i to sve nabrzaka .Odneo me muz u porodiliste i prvo se porodim i dobijem sina bio je tezak 3100gr,zatim se mala okrenula karlicno pa su probali da je okrecu nekih 50minuta kada je dosao treci doktor dr.Racic iz Sombora slucajno je izvukao maloj pupcanik, i tako sam ja lezala jos pet minuta sa infuzijom i kiseonikom na sebi tada je dosao sef odeljenja i video sta je gospodin uradio pa brze bolje da se mala spasi posto joj se jako srce ubrzalo odveli me u salu na carski rez.Tako da sam imala i porodjaj i carski eto e da malecka je bila teska 3500gr,a dugacka52cm, a mali je dugacak 49cm.Tako vam ja cure prodjo oboje a doktori sta da vam kazem najgore porodiliste na svetu moje bebe su sad kuci zive i zdrave hvala bogu malo sam se namucili dok se nismo uklopili sa hranjenjem i spavanjem ali je sad sve o.k. ljubim vas sve JOVANA SVE CE BITI U REDU SAMO IMAJ VERE .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ines cestitam!!!!!

Zao mi je sto si se tako namucila i imala oba iskustva,ali takav je zivot nepredvidiv.

Posto nemas tikere,kazi mi molim te koliko sada imas ukupno dece i kog su uzrasta? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ines, čestitam ti i ja, da su ti živi, zdravi i srećni 100 godina!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

INES sada sam nasla u tvojim porukama ti si majka petoro dece!!!!!!

INES TI SI CARICA!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

prvo jako mi je zao sto se jovani to desilo i nadam se da ce sve biti o.k. na kraju. A drugo ja sam se porodila imam curicu i deckica nataliju i nenada .Pukao mi je vodenjak u ponedeljak ujutru 4 jula nisam dugo imala bolove nekih sat i to sve nabrzaka .Odneo me muz u porodiliste i prvo se porodim i dobijem sina bio je tezak 3100gr,zatim se mala okrenula karlicno pa su probali da je okrecu nekih 50minuta kada je dosao treci doktor dr.Racic iz Sombora slucajno je izvukao maloj pupcanik, i tako sam ja lezala jos pet minuta sa infuzijom i kiseonikom na sebi tada je dosao sef odeljenja i video sta je gospodin uradio pa brze bolje da se mala spasi posto joj se jako srce ubrzalo odveli me u salu na carski rez.Tako da sam imala i porodjaj i carski eto e da malecka je bila teska 3500gr,a dugacka52cm, a mali je dugacak 49cm.Tako vam ja cure prodjo oboje a doktori sta da vam kazem najgore porodiliste na svetu moje bebe su sad kuci zive i zdrave hvala bogu malo sam se namucili dok se nismo uklopili sa hranjenjem i spavanjem ali je sad sve o.k. ljubim vas sve JOVANA SVE CE BITI U REDU SAMO IMAJ VERE .

Draag Ines, tebi i tvojim bebicama zelim sve najbolje, da su zivi i zdravi i da ih u zivotu samo sreca prati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ines, cestitam na tako naprednim bebicama :). To sa porodjajem ces zaboraviti, na kraju je sve ispalo super! Blago tebi, proslo je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje, da vam i ja javim novosti.

Glupaca se skrckala niz stepenice na svojoj godisnjici!!! Sad sam ja lepo u bolnici, za sada je sve ok ali moram 24 sata da ostanem na posmatranju.

Uz sve ovo moj mm i sin sutra prvi put idu sami na odmor i umesto da sa njima provedem preostalo vreme ja u bolnici, divota :( :( :( malo sam odplakala pa sad sebe smirujem. Kakav dan - divan dan!

E jes, jos mi sad nasli placentu previju a nije dosad bila. Ali kazu parcijalna pa nije bas tooooliko opasno.

Facit: divan dan- pu pu ne ponovio se....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje, da vam i ja javim novosti.

Glupaca se skrckala niz stepenice na svojoj godisnjici!!! Sad sam ja lepo u bolnici, za sada je sve ok ali moram 24 sata da ostanem na posmatranju.

Uz sve ovo moj mm i sin sutra prvi put idu sami na odmor i umesto da sa njima provedem preostalo vreme ja u bolnici, divota :( :( :( malo sam odplakala pa sad sebe smirujem. Kakav dan - divan dan!

E jes, jos mi sad nasli placentu previju a nije dosad bila. Ali kazu parcijalna pa nije bas tooooliko opasno.

Facit: divan dan- pu pu ne ponovio se....

Jao neno bez veze,a jel te nesto boli,jesi povredila nesto ruku,nogu?

Sto se tice placente znas ako ostane tako bice CR.

Ajde drzi nam se tamo,bitno da imas net i bebac,pa ces pregurati depresiju zbog odmora!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa bole me ledja, malo mi modre noge, ali glavno bebci su dobro. Samo da prodju ova 24 sata!

Pored mene jedna ima sutra cr. Sutra imam bebicu u sobi :)))). E a za spavanje se nadam da cu kuci :).

Pozzz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nale13,kako su bebe i Jovana?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.