Problemi sa ujedima/ubodima insekata

odgovora

Objavljeno

Hvala :) I mi takodje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uq6-FSME-K.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, ne bih da zvucim grubo i pametno ali kako niste znale?!

Mislim da sto se tice gradskih zelenih povrsina nema toliko razloga za brigu jer se prskaju(nadam se da ne gresim) a sto se zastite tice postoji autan protiv krpelja a procitala sam negde na netu da moze da deluje i onaj protiv komaraca. Procackajte malo pa obavezno mackajte klince.

Ne znam ni sama koliko sam ih imala kad sam bila mala, i to sto kazete, onda niko nije dizao frku oko toga. Sad ih se strasno plasim jer znam koliko su opasni vec godinama unazad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas pitala juce dr da li ove postoje krpelji, iako nisam znala rec na grckom nikako, ali sam pokusala da joj objasnim, kaze ona 'znam nasta mislis, ali nema toga ovde, opusti se". mozda ih i ima, ali nisu zarazni, sta znam, ne vidim na ovoj karti grcku bre.

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bas pitala juce dr da li ove postoje krpelji, iako nisam znala rec na grckom nikako, ali sam pokusala da joj objasnim, kaze ona 'znam nasta mislis, ali nema toga ovde, opusti se". mozda ih i ima, ali nisu zarazni, sta znam, ne vidim na ovoj karti grcku bre.

:lol:

Pa srolaj dole :lol: :lol: :lol:

To ko kad na tv-u hoces da vidis sta ima s leve ili desne strane malo dalje :lol:

OT sam, sorry al me je to podsetilo na klince kad se tako ispale :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa srolaj dole :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeee hvala, posto nisam znala ni sta se daje ni kad ;)

Pre dva minuta su me zvali iz lab. i rekli da je stigo putnik :)

Rezultati ce biti gotovi u petak, javice mi telefonom ali ce mi fiskalni racun i nalaze poslati postom :) Jeeeeej... sad samo da je negativan i sve super :)

NAdam se da će krpelj biti "čist", ali i ako ne bude nemoj da paničiš, na vreme ste ga videli, izvadili i krenućete na vreme sa AB tako da neće biti nikakvih problema ni posledica.... :)

Jedino što hoće da bude problem kod AB jeste proliv... a mora da se pije tri nedelje, zato možeš preventivno početi da daješ probiotik pa i ako morate piti lek da bude organizam koliko-toliko spreman.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NAdam se da će krpelj biti "čist", ali i ako ne bude nemoj da paničiš, na vreme ste ga videli, izvadili i krenućete na vreme sa AB tako da neće biti nikakvih problema ni posledica.... :)

Jedino što hoće da bude problem kod AB jeste proliv... a mora da se pije tri nedelje, zato možeš preventivno početi da daješ probiotik pa i ako morate piti lek da bude organizam koliko-toliko spreman.

E hvala na obavestenju a mi vec evo drugi mesec pijemo probiokid ;)

Ko da sam znala :P mada sam ja to pocela da joj dajem zbog MMR vakcine. Bitno je da sam ja uspela da teleportujem putnika pa sta god bilo od rezultata, barem znam na cemu sam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoeny, da li ćeš danas dobiti rezultate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NIJE ZARAZEEEEEN :) :) :) :) :)

Da, zvali su u petak i sad cekam rezultate napismeno i fiskalni racun da mi stignu postom :)

Mnogo sam zadovoljna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NIJE ZARAZEEEEEN :) :) :) :) :)

Da, zvali su u petak i sad cekam rezultate napismeno i fiskalni racun da mi stignu postom :)

Mnogo sam zadovoljna :P

Super :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo, putnik ispade dobar :D:D:D

Jeeeeste dusica mala :lol: djubre. :lol:

Ma nek ih je i 100 ovakvih samo da se ne sretnemo sa onim zlim :)

Al ako budu toliko ima da bankrotiram, samo cu im karte placati :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Honey, bas sam i ja mislila ovih dana na vaseg malog zlocu putnika. Dobro je da je bio dobar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Honey, bas sam i ja mislila ovih dana na vaseg malog zlocu putnika. Dobro je da je bio dobar :D

Hvala sto si mislila na nas :wub:

Btw, super ti je avatar :) (OT al sta cu :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E verujem da ti je pao kamen sa srca kada ste ćuli rezultate. U subotu smo bili porodično u prirodi i setila sam se tebe i samo se "štrecala" od krpelja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E verujem da ti je pao kamen sa srca kada ste ćuli rezultate. U subotu smo bili porodično u prirodi i setila sam se tebe i samo se "štrecala" od krpelja :D

Da znas da jeste :)

Jao cuti, i ja sad isto a ko da su oni ne znam ni ja sta :)

Lepo da kupimo Autan protiv krpelja, sesiric na glavu pa da se ne treskamo svaki put kad izadjemo napolje :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NIJE ZARAZEEEEEN :) :) :) :) :)

Da, zvali su u petak i sad cekam rezultate napismeno i fiskalni racun da mi stignu postom :)

Mnogo sam zadovoljna :P

Jeeeeeee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.