Kašičice za bebu od 5 meseci

odgovora

Objavljeno

Član Iwana je napisala temu sa naslovom "Kasicice za bebu od 5 meseci"

----------------------------------------------------------------------

Moze li mi neko reci da li je normalno da plasticne kasicice koje sam kupila za malisana na jako vrucu vodu menjaju boju. Imam jednu zutu i plavu, plava menja boju u roze, a zelena u zuto. Kada prodje neko vreme njihova prava boja se vrati u normalno stanje.

Da li je neko imao ovaj slucaj, da li te kasicice uopste valjaju, plasim se da mu ne nastete.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Član Iwana je napisala temu sa naslovom "Kasicice za bebu od 5 meseci"

----------------------------------------------------------------------

Moze li mi neko reci da li je normalno da plasticne kasicice koje sam kupila za malisana na jako vrucu vodu menjaju boju. Imam jednu zutu i plavu, plava menja boju u roze, a zelena u zuto. Kada prodje neko vreme njihova prava boja se vrati u normalno stanje.

Da li je neko imao ovaj slucaj, da li te kasicice uopste valjaju, plasim se da mu ne nastete.

Jeste da možda se malo kasni sa odgovorm ali možda će i nekome drugom zatrebati.

Ovo je sasvim normalno jer si kupila kašičice koje menjaju boju (malo savremenija kašićica :) ) pri višim T i time ukazuju roditeljima da je kašica vruća. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeej mi imamo ove kasicice NUBY ja mislim :D Na temperaturi vecoj od 40C menjaju boju, sto znaci da ne treba davati bebi kasicu... :D

Kasicice su fenomenalne, mi ih imamo 4, a planiram da kupim jos koju, posebno sto su savrsenog oblika taman za njegova mala ustasca, uske, ni duboke ni plitke. Ma taman! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne treba ti vise tih malih. Uskoro ce ti trebati vece. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.