Izračunavanje pola deteta

odgovora

Objavljeno

Ajde pa javi. Meni, muzu, bratu , kumi...svima je omasio kineski kalendar, ali zato tabela sve pogodila :unsure:

Milanka draga to je "kopija" kineskog,sad gledah,opet ispod pise KINEZI KAZU...

sve mi se poklapa s djeckom :)i racunaje i kineski i ovaj...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka draga to je "kopija" kineskog,sad gledah,opet ispod pise KINEZI KAZU...

sve mi se poklapa s djeckom :)i racunaje i kineski i ovaj...:)

pa da kineski kalendar-TA tabela :))) nema veze nek bar nesto imamo za ako nista predpostaviti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka draga to je "kopija" kineskog,sad gledah,opet ispod pise KINEZI KAZU...

sve mi se poklapa s djeckom :)i racunaje i kineski i ovaj...:)

Ja sam tamo racunala za sebe, kaze musko, a ja zensko :D

muzu kaze zensko, a on musko :D . Za nasu bebicu kaze devojcica, a nosim decaka....pa mi nije sve jasno...a za kalendar smo gledali svima i pogodilo je 30-ak osoba, nikom nije omasilo, cak je i mm na poslu pricao kolegama on racunali i tacno, pa cak ni kumi koja ima 6 sestara...eh da je njen cale cuo za ovaj kalendar :lol: A i nije bitno kog je pola bebica, samo nek je ziva i zdrava :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam tamo racunala za sebe, kaze musko, a ja zensko :D

muzu kaze zensko, a on musko :D . Za nasu bebicu kaze devojcica, a nosim decaka....pa mi nije sve jasno...a za kalendar smo gledali svima i pogodilo je 30-ak osoba, nikom nije omasilo, cak je i mm na poslu pricao kolegama on racunali i tacno, pa cak ni kumi koja ima 6 sestara...eh da je njen cale cuo za ovaj kalendar :lol: A i nije bitno kog je pola bebica, samo nek je ziva i zdrava :rolleyes:

hhahahahaaahaha pravio bi jos :D

hehe

ma imamo i pasulj,jos i u njega da gledamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hhahahahaaahaha pravio bi jos :D

hehe

ma imamo i pasulj,jos i u njega da gledamo :)

Ma sacekao bi taj neki dan da napravi musko, a ne svaki put da se razocara kad se rodi devojcica. E mislim da ova tema vec ima na bebcu, znam da sam ranije gledala. Sad cu da potrazim pa javljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sacekao bi taj neki dan da napravi musko, a ne svaki put da se razocara kad se rodi devojcica. E mislim da ova tema vec ima na bebcu, znam da sam ranije gledala. Sad cu da potrazim pa javljam

evo, nasla sam http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=2370

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sacekao bi taj neki dan da napravi musko, a ne svaki put da se razocara kad se rodi devojcica. E mislim da ova tema vec ima na bebcu, znam da sam ranije gledala. Sad cu da potrazim pa javljam

Moram ovo da podjelim sa vama :) kad sam bila mala,dobila batu,bilo je to 2h ujutru,svi me bude-Katarina,Katarina,dobila si brata,ja onako sanjiva odgovaram:MOZE LI SE ZAMIJENITI ZA DJEVOJCICU :):rolleyes: :rolleyes:

:side:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram ovo da podjelim sa vama :) kad sam bila mala,dobila batu,bilo je to 2h ujutru,svi me bude-Katarina,Katarina,dobila si brata,ja onako sanjiva odgovaram:MOZE LI SE ZAMIJENITI ZA DJEVOJCICU :):rolleyes: :rolleyes:

:side:

Kad sam ja dobila brata, pricala sam da ga bace na djubre i zakljucaju vrata da udje opet u kucu :) Navikla sve meni, a ondda se pojavi n i moram sve deliti sa njim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tema postoji.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ovo jako zanimljivo :) Mada mi je za prvo dete u tabeli pokazuje M uz Z -ja ostala trudna na kraju jednog meseca i(gde stoji M) li na pocetku drugog(gde stoji Z). A sad mi ispalo da je curica u jednoj tabeli, a da je decak u kin.kalendaru :D Ali mi je svakako zanimljivo! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ispada da je Staša trebala biti decak :lol: :lol:

A kako se racuna ako se kod obadvoje roditelja krv regenerise iste godine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako se racuna ako se kod obadvoje roditelja krv regenerise iste godine?

Koliko sam razumela ženska se regeneriše svake treće, a muška svake četvrte...tako da ne može biti iste godine... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo je vise za razbibrigu. PO oba mi stoji decak, a nosim devojcicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo je vise za razbibrigu. PO oba mi stoji decak, a nosim devojcicu!

Tačno...meni za oba deteta "kaže" žensko... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kineske gluposti kazu devojcica a ono sa regeneracijom krvi ispada deckic... Krajem aprila javljam, posto smo resili mm i ja da ne znamo pol do rodjenja ako Bog da da sve bude u redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kineske gluposti kazu devojcica a ono sa regeneracijom krvi ispada deckic... Krajem aprila javljam, posto smo resili mm i ja da ne znamo pol do rodjenja ako Bog da da sve bude u redu.

Meni ovo sa izracunavanjem ispada tacno.A i mnogima za koje sam racunala,pa sad...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se ovaj kalendar ne poklapa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ispada da je Staša trebala biti decak laugh.giflaugh.gif

A David devojcica :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A David devojcica :lol: :lol:

po kineskom ili ovo racunanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

po kineskom ili ovo racunanje?

Po kinezima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koje računanje?

Inače, mislim da se ovi kineski kalendarčići odnose na lunarne godine majke, što nije isto, pa ih prethodno treba izračunati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam za ovaj kineski kalendar(meni je pogodilo,plavo),ali zanm i za ono da ako do zaceca dodje pre ovulacije da je devojcica,a ako je posle ovulacije onda je decak,ne znam da li je tacno,ali sam skoro procitala na bebin izbor da se na pol ne moze uticati,vec da tata nosi taj odlucujuci hromozom za pol. E sad sta je tacno,ja ne znam..bilo bi previse lepo da bi bilo istinito,ali ko zna mozda i uspeva,pa stvarno moze da izabere pol onaj kome je to bitno.. Postoje muski i zenski spermatozoidi kojih u toku jednog seksa i ajakulacije nuskarac izbac8 milione .muski su brzi ali zive najduze dan dok su zenski sporiji ali zive i do tri dana znaci ako imate odnose pre ovulacije na npr dva dana bice devojcica i tu nema sanse da bude decak jer su ti muski sper.  uginuli za dan. Ali ako imate odnose tacno na dan ovulacije velika je mogucnost da bude decak mada se moze desiti i devojcica. Ja sam prvo htela devojcicu znala sam tacno kada je ovulacija i tako sam imala odnose pre na dva i tri dana.dan pre ovulacije nisam ima"a odnose i dobila sam devojcicu.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.