Izračunavanje pola deteta

odgovora

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: po oba mi ispada rozo :rolleyes:
Marija!!! voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zanimljivoooo!!!!

Oćemo rozeee, jednog dana...

Mm je radio skoro kod nekih ppartnera i tamo mu je jedan lik upravo ispričao ovo odavde: kako se prave dečaci i devojčice po mesečevim menama.

Kaže samo za dva dana u mesecu po menama se pravi muško dete, sve ostalo su devojčice.

Nisam stigla da pogledam sve - but:

Pitaću, pa ako se mm seti - podeliću sa vama!

edi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam za ovaj kineski kalendar(meni je pogodilo,plavo),ali zanm i za ono da ako do zaceca dodje pre ovulacije da je devojcica,a ako je posle ovulacije onda je decak,ne znam da li je tacno,ali sam skoro procitala na bebin izbor da se na pol ne moze uticati,vec da tata nosi taj odlucujuci hromozom za pol. E sad sta je tacno,ja ne znam..bilo bi previse lepo da bi bilo istinito,ali ko zna mozda i uspeva,pa stvarno moze da izabere pol onaj kome je to bitno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm ... A kako ja da izracunam dal bi meni pogodio kad sam zatrudnela sa 14(15) a ovde ima samo od 18 :lol: :lol:

edi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

idi bre jepi 14-15 odma pomislim da sam sa 17-18 rodila tebe bi mogla roditi :blink: ma idi begaj aaaaaaaaaaaa

:lol: :lol: :lol: Akija rodila u oktobru a u decembru napunila 15 :rolleyes::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni pogodili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogodak za prva dva puta. Za treći sam osećala koji će pol beba biti, ali bio je spontani. Bitno da je i tu pogodak.

Sad mi predviđaju oba kalendara devojčicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po svim tim kineskim i ostalim izracunavanjima ispada da je Pavle trebao da bude devojcica! :unsure:

oljica007 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni ispada da je Staša trebala biti decak :lol: :lol:

oljica007 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej mame :) uvijek sam postavljala pitanja,sad da se 'POJAVIM'sa jednom temom...

:rolleyes:

...Uvijek,vjerujem,mamu interesuje ranije pol djeteta -znamo da je to teze prije drugog trimesta...E pa ovako:

Da li ste znale da se zenska krv regenerise svake 3 godine a muska krv svake 4 godine..

Izracunajte kojeg pola ce beba biti :)

Uzmite datum svog rodjenja,datum suprugovog rodjenja,cija je krv svezija-zadnja regenerisana,tog pola je beba!! :)(imajte u vidu datum zaceca)

"Racunanje" se ne vazi ukoliko je neko od buducih roditelja bio prehladjen :)

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je racunala sveki i ispalo devojcica a ja rodila decaka...sumnjam u pouzdanost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne shvatam baš kako se to računa. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve su to gluposti, ja u to ne verujem dok na porodjaju ne vidim sta je. A nije mi ni bitno, samo da bude sve u redu sa bebicom i samnom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izracunala sam i evo kako nama ispada.

Prvo dete zensko (nije tacno)

Drugo dete zensko (tacno)

trece dete zensko (nije tacno)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sve su to gluposti, ja u to ne verujem dok na porodjaju ne vidim sta je. A nije mi ni bitno, samo da bude sve u redu sa bebicom i samnom.

Naravno da je svakoj vazno da je sve u redu i s djetetom i s njom,ali mislim da vecinu interesuje...Kazem "test"se ne racuna ukoliko je neko od roditelja u trenutku zaceca bio bolestan!

Nema veze,opet na nekima je da vjeruje,na nekima "glupost",to prepustam mamama,ali kad se samo jednom u 20 slucajeva desi da pogrijes...

Milena-tvoja krv se regenerise svake 3 godine,tvog supruga svake 4;

svojoj godini rodjenja dodajes 3 godine,suprugu 4 .sve do 2011.

cija se krv zadnja regenerisala tog pola je djete,ako je muzeva,musko je,ukoliko je tvoja,zensko..

npr:tvoja se regenerisala prosle godine a tvoga muza ce sledece(po racunici) dijete ce biti cuica...

Imate i kineski kalendar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da je svakoj vazno da je sve u redu i s djetetom i s njom,ali mislim da vecinu interesuje...Kazem "test"se ne racuna ukoliko je neko od roditelja u trenutku zaceca bio bolestan!

Nema veze,opet na nekima je da vjeruje,na nekima "glupost",to prepustam mamama,ali kad se samo jednom u 20 slucajeva desi da pogrijes...

Milena-tvoja krv se regenerise svake 3 godine,tvog supruga svake 4;

svojoj godini rodjenja dodajes 3 godine,suprugu 4 .sve do 2011.

cija se krv zadnja regenerisala tog pola je djete,ako je muzeva,musko je,ukoliko je tvoja,zensko..

npr:tvoja se regenerisala prosle godine a tvoga muza ce sledece(po racunici) dijete ce biti cuica...

Imate i kineski kalendar

Ja ne verujem u taj kineski kalendar, netacno je, ali zato kineska tabela pogadja. Racunala sam za 30 osoba i nije omasila ni jedno, prosto neverovatno :unsure:

http://www.pansweb.com/index.php?option=co...7&Itemid=16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne verujem u taj kineski kalendar, netacno je, ali zato kineska tabela pogadja. Racunala sam za 30 osoba i nije omasila ni jedno, prosto neverovatno :unsure:

http://www.pansweb.com/index.php?option=co...7&Itemid=16

Hajd super,sad cu vidjeti,kineski mi pada djecko,"test" djecko sad cu vidjeti ovo sto ti predlazes Milanka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obe tabele pokazuju pogresno za decaka kaze devojcica i obrnuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajd super,sad cu vidjeti,kineski mi pada djecko,"test" djecko sad cu vidjeti ovo sto ti predlazes Milanka :)

Ajde pa javi. Meni, muzu, bratu , kumi...svima je omasio kineski kalendar, ali zato tabela sve pogodila :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.