Kako protiv insekata

odgovora

Objavljeno

Član Ilana je napisala temu sa naslovom "Kako protiv insekata"

----------------------------------------------------------------------

Drage mame, zanima me šta koristite protiv ujeda/uboda raznih insekata od komaraca-krpelja i šta je bezbedno za bebu 6 meseci?

Takođe me zanima kako "lečiti"mesto uboda/ujeda insekta, da li stavljate nešto posebno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam kupila chicco kremu protiv komaraca, onu zanza no. i Luki sam koristila kad je bio beba jer 0+ ali sam njemu sprej. krema je bolja jer je bolja iskoriscenost. za ubode onu olovcicu-flomaster chicco.

jedino to za komarce, drugo nista.

cuvamo se tako sto se pazimo koliko mozemo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam kupila chicco kremu protiv komaraca, onu zanza no. i Luki sam koristila kad je bio beba jer 0+ ali sam njemu sprej. krema je bolja jer je bolja iskoriscenost. za ubode onu olovcicu-flomaster chicco.

jedino to za komarce, drugo nista.

cuvamo se tako sto se pazimo koliko mozemo :P

Ivana,jeli ta olovka bolja od felistil gela i onog na biljnoj bazi protiv ujeda,ili je ona preporucljivija za bebe,a ovo za stariju decu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa iskreno ne znam. nista sem toga nisam koristila. od kako se Luka rodio to koristimo i generalno nije ni bilo nekih ujeda. ti chicco zanza no proizvodi su super. bukvalno kao na reklami, vidim komarca da leti i samo pobegne. jednom smo se mi zene jambale i sve se namazale tim sprejom jer je na vikendici bio haos od komaraca i stvarno su samoleteli oko nas.

to sigurno mogu da preporucim kao zastitu tj preventivu a sad za vec postojece ujede, znam da ta olovcica smiri iritaciju, tj svrab ali ne znam u kojoj meri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni najvise ujedaju najstarije dete i onda se ujed vuce dugacko,a u sobi imamo onaj tecni rajd u struju i ne ujedaju ih,ali ako se desi u setnji,ne setim se uvek da ih namazem autanom,ne mogu predvideti gde ima a gde ne komaraca.A bebca slabo ujedali nisam joj nista ni mazala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mog sina je u porodilistu u toku noci ujeo komarac, sestre su mi rekle da to nije nista, al' je sam mu stavila pavloviceve malo, i do popodneva to je nestalo. Vise nismo imali takvih problema, bar nisam primetila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.