Zabava i aktivnosti

odgovora

Objavljeno

Moj je sada faza slaganja memory kartica....joj po dva sata sjedim i okrećem karte...

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U poslednje vrijeme,Nikola bi satima gledao Fifi,jednostavno od jutra do sutra samo Fifi,mama puti Fifi i do uvece dok ne krene na spavanje!Iskreno,nekada mi i dobro dodje da uradim nesto,napravim rucak i sl.Sta mislite,koliko je po vama dovoljno da dijete gleda crtani?

Na temi Najlepši crtani filmovi http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=439 (negde pred kraj) je Phenix pominjala "prihvatljivu" meru za gledanje crtaća.

Isto tako je i Ema imala fazu sa Pepom i milina, sve stignem da uradim. A onda mi je to prešlo u ružnu naviku da joj i bez neke potrebe puštam i sad sam to sama sebi zabranila i ako ima na tvu gleda ako nema ne puštam joj dvd ili na komp. U svakom slučaju to ću da uradim samo ako nemam drugog izlaza da završim neke poslove. A iskreno sve manje i insistira da joj se pusti. U svakom slučaju Tigi, proćiće ga i to. ;)

Moj je sada faza slaganja memory kartica....joj po dva sata sjedim i okrećem karte...

Jao super!!! Jedan od najboljih načina da razvija "vijuge". A jel prošla faza opčinjenosti crkvama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao super!!! Jedan od najboljih načina da razvija "vijuge". A jel prošla faza opčinjenosti crkvama?

Jeste. Ali i dalje voli da ode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustvo,kada su vasi klinci naucili da voze bicikl sa pomocnim tockovima?Mi smo juce bili na selu i Nikolas je na prvu upalio sta i kako treba! :blink: Iskreno,ja ostala bez teksta,mozda je problem u meni?! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustvo,kada su vasi klinci naucili da voze bicikl sa pomocnim tockovima?Mi smo juce bili na selu i Nikolas je na prvu upalio sta i kako treba! :blink: Iskreno,ja ostala bez teksta,mozda je problem u meni?! :unsure:

I mi smo naucili voziti biciklo pre nekoliko dana, tj. znam da ga vozi i u vrticu, ali sam mislila da ga samo gura, kad ono on ga bas vozi...:)) Zacudila sam se i iznenadila.

Mali genijalci. :wub: Uživajte bree :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustvo,kada su vasi klinci naucili da voze bicikl sa pomocnim tockovima?Mi smo juce bili na selu i Nikolas je na prvu upalio sta i kako treba! :blink: Iskreno,ja ostala bez teksta,mozda je problem u meni?! :unsure:

Pa tu negde sa 2 godine...to je sada to vreme za to...bravo za Nikolasa! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja ima jedan primerak deteta koje je naucilo tek sa skoro 5 godina,sta cu i dalje ga svi smatraju uglavnom normalnim :lol: vreme ce pokazati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali genijalci. :wub: Uživajte bree :);)

Pa tu negde sa 2 godine...to je sada to vreme za to...bravo za Nikolasa! :rolleyes:

HVALA DRUSTVO!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja ima jedan primerak deteta koje je naucilo tek sa skoro 5 godina,sta cu i dalje ga svi smatraju uglavnom normalnim :lol: vreme ce pokazati...

Sa točkićima ili bez?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phenix, verovatno si upucena, da li ima ta knjiga "IQ deteta - briga roditelja" u on line izdanju ?

Nisam uspela nista da nadjem, pa rekoh mozda ti znas...

Kazu da je knjiga super, da li si pogledala onaj link sa predavanja?

I mene zanima da li ima online?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phenix, verovatno si upucena, da li ima ta knjiga "IQ deteta - briga roditelja" u on line izdanju ?

Nisam uspela nista da nadjem, pa rekoh mozda ti znas...

Mislim da nema elektronsko izdanje. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja ima jedan primerak deteta koje je naucilo tek sa skoro 5 godina,sta cu i dalje ga svi smatraju uglavnom normalnim :lol: vreme ce pokazati...

Moje dete je potpuno ne zaiteresovano za bicikl. ;) A smatraju ga normalnim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Phenix, verovatno si upucena, da li ima ta knjiga "IQ deteta - briga roditelja" u on line izdanju ?

Nisam uspela nista da nadjem, pa rekoh mozda ti znas...

Ja danas dobih ovo obavestenje:

Posto ste ranije narucivali i kupovali knjige Ranka Rajovica NTC 1 - IQ

deteta briga roditelja i NTC Europe and Memory Cards mozda ce Vam biti

interesantna informacija da izasla iz stampe njegova nova knjiga:

NTC 2 - Kako uspešno razvijati IQ deteta kroz igru

Uzrast 4 do 8 godina

Autor: Ranko Rajović

http://www.knjizara.com/knjige/knjiga/134596

940 din.

Nova knjiga dr Ranka Rajovića je namenjena roditeljima i vaspitačima za

decu uzrasta do osam godina. Knjiga je metodički priručnik za primenu

programa sa primerima.

--

Srdacan pozdrav,

i ja sam jurila prvu knjigu online, ali nema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste pogledali ovaj video:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj link me je oduševio i razočarao. Oduševila sam se jer ipak sam skontala da škola nije bitna već znanje a razočarala kada sam skontala da je moje znanje jedna ogromna 0

Izuzetno poučan link.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja upravo gledam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro predavanje. Bas bih volela da cujem jos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste pogledali ovaj video:

Ovo je super!

Mada, moram da priznam, sa ovim pitanjima malo sam se iskompleksirala :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kockice, knjigice, Puzle iz dva dela, puzle iz četiri dela, lopta...lopta...lopta sa njom čak i spava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kockice, knjigice, Puzle iz dva dela, puzle iz četiri dela, lopta...lopta...lopta sa njom čak i spava

A koje kockice? može neka slikica... Ja hoću da kupim za S al nikako da potražim nešto konkretno...

I super joj je ona lopta od juče. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A koje kockice? može neka slikica... Ja hoću da kupim za S al nikako da potražim nešto konkretno...

I super joj je ona lopta od juče. :rolleyes:

Drvene PINO kockice one u kutiji i puzle kockice što svaka strana ima sliku da se složi ali ona ne slaže kao puzlu već onako ređa, jednu na drugu

A lopta je made in china ;) Dušu dalo da se strpa u torbu kad više neće da se igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drvene PINO kockice one u kutiji i puzle kockice što svaka strana ima sliku da se složi ali ona ne slaže kao puzlu već onako ređa, jednu na drugu

A lopta je made in china ;) Dušu dalo da se strpa u torbu kad više neće da se igra.

Potražiću na netu, pa da naručim ako može online.

Pošto loptice imao one što svetle i nesvetle (kineske), al su mnogo tvrde i svaki put ima određeno mesto gde može sa njima da se "gađa"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oblacenje lutki,sece im nokte,nuna itd.Pocela je da masta,tacnije izmislja "kao".Ume da se igra ono "kao", zamislja da se nesto desava i da nesto radi.Igra se u nekom svom svetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo jos mesec dana da predjemo u stariju grupu. :)

Napolju je socijalizacija uzela maha, ali uglavnom su to 'grube' decacke igre. Juce se jurio i rvao sa decakom starijim od njega 1,5 godinu. Zabavljali su se do besvesti.

Kod kuce je provalio cemu sve moze da sluzi komad stiropora, pa je sa svojim alatom pravio raznorazne rupe i oblike. Uzeo je jedan komad stiropra, uzak a dugacak, i zabio u sredinu svoj srafciger. Odmah je provalio da ce se komad vrteti oko stiropora, pa je zdusno pravio "konstrukciju za helihopter" :blink: Inace je u fazi da se najmanje igra sa igrackama. Zabavno je postalo da zapitkuje kako se sta ili ko zove i sada vrlo cesto pita za marke automobila.

Mi nismo nikad bili u prici oko marki automobila, niti smo ikada spominjali. Sada polako ponavlja sve i vidim da ga to zabavlja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najaktuelnija igracka je SRAFCIGER... sve zivo srafi po kuci, popravlja... Ima igracku - akvarijum sa ribicama, pa ih peca sa pecaljkom. Ume sad da se zaigra sa auticima, vozi ih po pisti.

Kad smo napolju, jos uvek je aktuelan tobogan, ljulja. Voli da gleda kad deca igraju kosarku i kaze da ce i on kad poraste da je igra. Pre neki dan na Adi je skakao na trambolini, odusevljen je (jedva sam ga izvukla).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.