Zabava i aktivnosti

odgovora

Objavljeno

Uh,sta napricaste..a ja jos smatrala Janka pametnim sto naucio da cita sa 5 godina,a skromno i sebe jer sam znala sa 4! Za Luleta su svi vozovi prosli..jedino ako nas iscupa Magica! :lol: :lol:

I bez obzira sto je Janko naucio tek sa 5 ja ga smatram inteligentnijim malo vise...ali od "onih" sto znaju neke retke vrste npr sisara,a ne znaju da vezu pertle..eto..a mozda i gleda crtaca previse pa zbog toga mu to vezivanje ne ide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brezo moja, sto se njises na vetru lagano... ;)

Mi smo samo pricale o interesoavnjima, ne o inteligenciji. Ko zna gde ce koje dete da odvede interesovanje...nase je da ispratimo...ti to najbolje znas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Brezo moja, sto se njises na vetru lagano... ;)

Mi smo samo pricale o interesoavnjima, ne o inteligenciji. Ko zna gde ce koje dete da odvede interesovanje...nase je da ispratimo...ti to najbolje znas.

Uopste se ne njisem lagano...oduvaste me sa dve stranice ovog vaseg razgovora o interesovanjima..a ja samo kazem nadovezujuci se da smatrah svoje dete pametno al ubiste me u pojam..al niste krive vi,no ja sto dozvoljavam da od povetarca na svome liscu osetim kosavu :lol: :lol: :lol:

A to sto sam ja imala interesovanje da naucim da citam sa 4g. i sto sam, procenili neki strucnjaci, mnogo pametna, to vidis ipak ima veze, ali je sada malko OT :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste malko OT...taman, za malo da me navuces na dijalog o tvojoj pameti :lol:

ali neeeeee...ja postujem pravila lepog ponasanja. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste malko OT...taman, za malo da me navuces na dijalog o tvojoj pameti :lol:

ali neeeeee...ja postujem pravila lepog ponasanja. ;)

E pa da nisi admin ...steta ..sada bi znala..moju tajnu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada je u fazi spustanja autica niz bilo sta od cega moze da napravi tobogan ;) Stradaju knjige, cele police, cak i kuhinjska daska. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada je u fazi spustanja autica niz bilo sta od cega moze da napravi tobogan ;) Stradaju knjige, cele police, cak i kuhinjska daska. B)

supeeer, mi okrenemo fotelju i napravimo Stefanu tobogan... B) Mogu ga zamislim sa kuhinjskom daskom :) Jel i on uzme peškir i kaže da mu je to staza za autić? Moj mali samo dok ga dohvati odma nosi u sobu i kaže da pravi stazu za autiće :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Petar ima 2 staze za automobile i to mu nije zabavno. Pre ih redja po bojama i spusta po 'toboganu'. Fotelja mi ne bi pala na pamet :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Petar ima 2 staze za automobile i to mu nije zabavno. Pre ih redja po bojama i spusta po 'toboganu'. Fotelja mi ne bi pala na pamet :lol:

Dajte nam jednu stazu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi videla onu Pertinijevu stazu sto sam postavila na temi 'aktuelna igracka' za ovaj uzrast? Mislim da je poprilicno praktican set i sada i za kasnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesi videla onu Pertinijevu stazu sto sam postavila na temi 'aktuelna igracka' za ovaj uzrast? Mislim da je poprilicno praktican set i sada i za kasnije.

Jesam, videla sam - a i videla sam da u Aksi nemaju na lageru. Super je i cena isto - ako nisam previdela - čini mi se da je oko 2,5 hiljade ne više?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi, nisi. Toliko je. Pogledaj u Planeta shopu ili pogledaj na sajtu Pertinija pa ih pitaj u kojim radnjama ima. Inace, meni je Pertini zakon za sve igracke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi, nisi. Toliko je. Pogledaj u Planeta shopu ili pogledaj na sajtu Pertinija pa ih pitaj u kojim radnjama ima. Inace, meni je Pertini zakon za sve igracke.

Hoću, ima da se obraduje i tata - ne samo malac :))) Pertini nije jeftin, ali se zato njihove igračke ne lome za dan ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malo smo otsili van teme, ali i to je aktivnost. Mi imamo tu stazu samo staru ravno 15 godina. Sa njom se igralo pre nas 4oro dece. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

malo smo otsili van teme, ali i to je aktivnost. Mi imamo tu stazu samo staru ravno 15 godina. Sa njom se igralo pre nas 4oro dece. ;)

:rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vaši klinci uredno igraju fudbal? ne znam da li da se čudim ili ne, možda je to i normalno za njegovu dob, Filip igra sa tatom fudbal(zasad u stanu sa pravom Partizanovom loptom što je MM slučajno uhvatio u BG na nekoj utakmici). Znači muž šutne ovaj uredno vrati i tako nekih 20 puta. Ali to su prilično jaki udarci samo lijevom nogom da mu je lijeva papuča sva izlizana.

E sada, ja se bojim da mu mišić na lijevoj nozi neće biti izraženiji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vaši klinci uredno igraju fudbal? ne znam da li da se čudim ili ne, možda je to i normalno za njegovu dob, Filip igra sa tatom fudbal(zasad u stanu sa pravom Partizanovom loptom što je MM slučajno uhvatio u BG na nekoj utakmici). Znači muž šutne ovaj uredno vrati i tako nekih 20 puta. Ali to su prilično jaki udarci samo lijevom nogom da mu je lijeva papuča sva izlizana.

E sada, ja se bojim da mu mišić na lijevoj nozi neće biti izraženiji?

Ha,ha o cemu ti brines...Moj Janko loptu ne ume da sutne desnom,znaci u fudbalu je levak..ali zato u svemu ostalom desnjak.

Samo nek se on bavi sportom i fizickom aktivnoscu ..nista nije mnogo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, ja bih mu samo zamenila loptu nekom plastičnom i lakšom.

Ne znam da li se već vezao za fudbal, ali bih svakako probala. Da npr. nađeš neku sa njegovim omiljenim junakom na lopti.

On će i plastičnu da "zakiva" iz sve snage, to su dečija posla, al će biti i lakše i mirnija ti. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK....da vi vidite samo kako on šutne loptu, snimala sam pa ću postaviti jedan dan...Plastičnom ili gumenom ima da mi sve po stanu razruši :rolleyes: ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OK....da vi vidite samo kako on šutne loptu, snimala sam pa ću postaviti jedan dan...Plastičnom ili gumenom ima da mi sve po stanu razruši :rolleyes: ...

Ma samo nek ruši, fudbal čuvaj kad poraste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dete je juce ugledalo u izlogu slagalicu Winnie the Pooh od 48 komada :blink: , trazio da mu se kupi, usao u radnju i trazio slagalicu Winnie :blink: Odmah posle kupovine smo otisli kuci(nosio je kutiju u rukama sve vreme) i odmah je poceo da redja.

Trazio je pomoc kod 4 puzle i slozio u roku od 20ak minuta. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U poslednje vrijeme,Nikola bi satima gledao Fifi,jednostavno od jutra do sutra samo Fifi,mama puti Fifi i do uvece dok ne krene na spavanje!Iskreno,nekada mi i dobro dodje da uradim nesto,napravim rucak i sl.Sta mislite,koliko je po vama dovoljno da dijete gleda crtani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo neka gleda, na najbolji način iskoristi ovu fazu....hahhhaaaa....eh da mene hoće malo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma samo neka gleda, na najbolji način iskoristi ovu fazu....hahhhaaaa....eh da mene hoće malo....

Blesava si...to mi je jos jedna prijateljica rekla:''Ja bih mu pustila da gleda Fifi 24h,jedino je tad miran''! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj je sada faza slaganja memory kartica....joj po dva sata sjedim i okrećem karte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.