Венчанице

odgovora

Objavljeno

Evo nasla sam jos neke slicice

vencanica1.th.jpg

vencanica2.th.jpg

A ovaj kaputic preko... nije se preterano uklapao, ali je bio topao...

vencanica3.th.jpg

Moram da te pitam gde zivis, jer mi se cini da nas je isti pop vencavao :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram da te pitam gde zivis, jer mi se cini da nas je isti pop vencavao :rolleyes:

U Beogradu :) Vencali smo se u Crkvi Sv Luke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj...gde nađe ovo! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kad sam se prvi put udavala pregledala sam minimum 1000 venčanica, oči su mi ispale :D

Htela sam skroz bordo, ali moj tata nije hteo ni da čuje :D

Pa je onda bio kompromis.

Imala sam bordo korset, preko ''sako'' krem boje i suknja od istog materijala. Sve je šiveno. Ni na jednoj slici se ne vidi kako treba (ostale mi dve u kompu)

Sa korseta je mogla da se skine kragna (koja je u principu stajala samo kada imam sako na sebi)

Tražila sam i bordo til koji bi eventualno išao preko suknje, ali nisam našla

bpx-28.jpg

qrc-Ja22.jpg

Drugi put kada sam se udavala nisam nosila venčanicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskopala sam kod mame slike pa slikala fotoaparatom

sgc-DSCF76.jpg

wn8-DSCF76.jpg

h5d-DSCF76.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trto...pa nije ni ovo baš venčanica..pre neka haljina iz doba rokokoa... :) Inače, pun pogodak, tvoj stil...i super to nosiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trto...pa nije ni ovo baš venčanica..pre neka haljina iz doba rokokoa... :) Inače, pun pogodak, tvoj stil...i super to nosiš.

Suknja, korset i sako. Haljinu nisam htela ni pod razno. Ja sam praktična osoba. Htela sam da na suknji skratim podsuknju i da je nosim kasnije. Nije uopšte tako svečani materijal. A sa korseta sam htela da skinem našivene ruže i da stavim rajsferšlus pa da nosim na neke svečanosti po potrebi u nekoj drugoj kombinciji naravno. Ništa od toga nije urađeno - još :lol:

p.s. nikad nisam ni želela klasičnu venčanicu, pogotovo ne belo u crkvi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Suknja, korset i sako. Haljinu nisam htela ni pod razno. Ja sam praktična osoba. Htela sam da na suknji skratim podsuknju i da je nosim kasnije. Nije uopšte tako svečani materijal. A sa korseta sam htela da skinem našivene ruže i da stavim rajsferšlus pa da nosim na neke svečanosti po potrebi u nekoj drugoj kombinciji naravno. Ništa od toga nije urađeno - još :lol:

p.s. nikad nisam ni želela klasičnu venčanicu, pogotovo ne belo u crkvi.

Ma ti si nam sva iz nekog drugog vremena...a opičena do daske... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima neko da preporuci neki salon vencanica gde mogu naci nesto za mene, imam mali stomacic, ali do vencanja ima jos mesec dana i malo jace.. pa kontam da ce biti jos malo veci..

tako da mi treba vencanica. Imam negde oko 62kg, i nisam siroka u kukovima (kontam da to sad sve ima veze) xD tako da, ako budete kacili slike... da znate sta da kacite xD hahaha

help help.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima neko da preporuci neki salon vencanica gde mogu naci nesto za mene, imam mali stomacic, ali do vencanja ima jos mesec dana i malo jace.. pa kontam da ce biti jos malo veci..

tako da mi treba vencanica. Imam negde oko 62kg, i nisam siroka u kukovima (kontam da to sad sve ima veze) xD tako da, ako budete kacili slike... da znate sta da kacite xD hahaha

help help.

Idi do TC Piramida, na drugom spratu imaš dosta salona sa venčanicama pa ćeš sigurno naći nešto za sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima neko da preporuci neki salon vencanica gde mogu naci nesto za mene, imam mali stomacic, ali do vencanja ima jos mesec dana i malo jace.. pa kontam da ce biti jos malo veci..

tako da mi treba vencanica. Imam negde oko 62kg, i nisam siroka u kukovima (kontam da to sad sve ima veze) xD tako da, ako budete kacili slike... da znate sta da kacite xD hahaha

help help.

Mislim da se većina venčanica može srediti, odnosno prepraviti prema svačijim dimenzijama, osim ako nije baš dosta manja (mada i tad u zavisnosti od modela postoji mogućnost da se ubaci deo materijala), tako su bar meni rekli kad sam svoju iznajmljivala. Meni su je konkretno suzili za 4 broja :lol: i super je ispala. Pitali su me i jesam li trudna jer se onda onaj dio oko struka drugačije radi, ostavi se nešto prostora za stomak a sužava se nešto malo iznad njega, ako sam ja dobro skužila onu krojačicu, ona je to dosta stručnije obajsnila :huh: A uvek imaš i onih venčanica koje se ispod grudi šire ako voliš takve modele, ja lično ih ne volim ali ima lepih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi do TC Piramida, na drugom spratu imaš dosta salona sa venčanicama pa ćeš sigurno naći nešto za sebe.

P&P Ja sam moju uzela u salonu Pepeljuga,imaju diiiiiiivnih vencanica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo ce biti moja :)t5n-1.jpgtth-2.jpg9q7-3.jpg

Samo bih volela neki bogatio veo,nalik ovome bwl-vencan.jpg

BlueFairy i Kristina86 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam svoju uzela u jednoj radnji u Beogradu, na Dorcolu, kostala je 100e, satung svila i oslikana

230207_2088645938562_6123065_n.jpg

222735_2092098824882_6679224_n.jpg

Prvi put gledam temu, sve mlade i vencanice sto videh su lepe, ali moram ovu da izdvojim, prelepo, Vaskrsija :))) Bas nekako posebno i sa stilom..

blesava i Mmmoj volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I meni je vaskrsija upala u oci, divna si draga... :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i moje, inace nije vencanica, nego haljina..od tila, ja volim inace jednostavnije, cak je i ovo malo kicherica za moj ukus :D :D Ali hajde pomislih jednom se udajes..

iap-P72805.jpg

BlueFairy, Smey, Miva i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam za svoju posebno pravila kroj i sila je. Za mene ona je bila posebna. Sigurna sam da sam se prva vencala u takvok posebnoj vencanici, to je bilo ispunjenje mojih snova. Bela sa plavim detaljima, san mojih snova...

Posto mi dve godine nakon vencanja nije bilo vise bitno da li sam jedina udata u takvoj haljini, svoju vencanicu sam pozajmila devojci koju znam samo reko interneta. Bila mi je cast da u mojoj vencanici dozivi najlepsi trenutak u zivotu, verovali ili ne bas sam srecna. Kada se uporede njene i moje slike u istoj haljini, izgleda kao da su dve totalno razlicite haljine u pitanju. Nije imala potrebe da je prepravlja (ne bih pristala na to), jednostavno joj nije tako lepo padala kao meni, ali bila je lepa. :wub:

ne znam da li se ona slaze, ali ako mi dopusti postavicu ovde njene i moje slike u istoj, da vidite kakva je razlika kad dve zene nose jednu istu vencanicu :)

blesava, Smey i Tangerine volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slika je fantasticna! Haljina ne dolazi do izrazaja od ljubavi koja se vidi na ovoj slici! :)

Djadja i Miva volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Dulcinea :wub: ,tu sam jedino mogla da ubacim,ostale su velike,a ova mi je jedna od najdrazih :wub: ,to je bilo krajem maja,postavicu neku koja se lepse vidi cim ih sredim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa enom morenom ;):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovo ce biti moja :)t5n-1.jpgtth-2.jpg9q7-3.jpg

Samo bih volela neki bogatio veo,nalik ovome bwl-vencan.jpg

lepa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.