Венчанице

odgovora

Objavljeno

Milanka, bila si divna mlada :wub:

potpisujem!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam svoju vencanicu sama kreirala i sila. Mada je dobar deo sasila moja mama jer sam ja bila trudna i nervozna, uzbudjena zbog toga sto sam zelela da sve bude savrseno... :P

Nije nista posebno, ali PLAVA JE, i moja je, i jedina takva, unikatna... -_-

Evo je...

A ovo sam obukla posle vencanice... isto sam sama kreirala i sila, ali za matursko vece :)

Kad nadjem neku sliku gde mi se vidi lepse vencanica okacicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam svoju vencanicu sama kreirala i sila. Mada je dobar deo sasila moja mama jer sam ja bila trudna i nervozna, uzbudjena zbog toga sto sam zelela da sve bude savrseno... :P

Nije nista posebno, ali PLAVA JE, i moja je, i jedina takva, unikatna... -_-

Evo je...

Andjelcicu, pa ti si stvarno andjelcic!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@andjelcic trebalo je da na vencanicu nasijes ona andjeoska krilca :P:P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oho, anđelčiću...svaka čast na kreacijama... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anđelčiću, što bi rekla moja mama - bog te za sve dao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj hvala vam! Sad sam se postidela! Ma ne bi bilo nicega od toga da me mama i baka nisu naucile! :)

Wido htela sam ja i krila da napravim od zice i nasijem til i satensku traku, ali mi muz nije dao... kaze - ides na vencanje a ne na maskembal... :P

Mislim imali smo prigovore kako ne valja da mlada sama sebi sije vencanicu, da ne valja da bude u plavoj boji jer je to znak za propast tog braka i neplodnost... ahahah, ja sam bila u fazonu - vec sam trudna, jedno cu dete imati, a nadam se i drugu :) Onda se i mm slozio (posle malo mog ubedjivanja) da je sijem i da bude plava, ali ne i za krila. Cak sam i njega ubedila da nosi ljubicastu kosulju, jer su mi muskarci u ljubicastoj kosulji mnogo seksi... :D

A i sama sam pravila ukrase za goste, umesto ruzmarina - krilca i leptirice... nacicu negde sliku da vidite :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo nasla sam jos neke slicice

A ovaj kaputic preko... nije se preterano uklapao, ali je bio topao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelcicu draga,preslatka si!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anđelčiću, jako lepo i kreativno. Ja se uvek oduševim kad vidim nekog ko je da kažem "izvan okvira". Nego, da li imaš možda fotografiju na kojoj se bolje vide čizmice/cipele koje si nosila uz venčanicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaaaaaaaa :* :* :*

Sanja, evo uspela sam sa neke slike da secnem i uvecam cizmice, da se vide...

Inace cizme su od moje sestre bliznakinje, koje je ona kupila za svoje vencanje dve godine pre mog... dobro su posluzile! :D

img0399dz.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anđelčiću, mnogo si lepa žena. Ja bih te drugačije našminkala, ali haljini zamerke nema. :)

Milanka wow princeza i po

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvalaaaaaaaa :* :* :*

Sanja, evo uspela sam sa neke slike da secnem i uvecam cizmice, da se vide...

Inace cizme su od moje sestre bliznakinje, koje je ona kupila za svoje vencanje dve godine pre mog... dobro su posluzile! :D

img0399dz.th.jpg

E baš ti hvala što si se potrudila :)

Meni je na prethodnoj fotografiji izgledalo kao da su onaj "veštičji" fazon, na štiklicu a napred na šniranje, ja obožavam takve, ako znaš na šta mislim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, nisam znala da ste ovako lepe!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala kikiriki! Ni ja nisam bila najzadovoljnija sminkom, ali sudeci da sam sama sila vencanicu, sminkala se i pravila frizuru, bolje nisam umela :) Zelela sam vise da sijam :P

Mada sam generalno prezadovoljna!

Sanja, ja ooooobozavam takve cizmice, ali ne umem da nosim ni stikle ni spic :D Ja sam htela u starkama da se udajem, ali bese mnogo hladno, februar i mart... :) Eto, danas mi je tacno 11meseci braka, usput :)

A cizme sam pozajmila od sestre u poslednjem trenutku, jer nisam zelela nista osim starki, pa mi bese sve jedno... :P

A za zurku za godisnjicu braka ima vala da kupim starke, nadam se :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada bi danas birala vjencanicu sasila bi sebi nesto jednostavno poput ovog, u fazonu staro-rimske mode

wedding-dresses-greek-roman-style-4.jpg

a kod ove zanemarite ove djidje po glavi a ova druga boja bi bila nesto u stilu pastelno plave nijanse

Novo%20Odrasla%20osoba%20Rimski%20Kralji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz..misliš za 1. venčanje u životu ili bi sada 2. put obukla ovako nešto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz..misliš za 1. venčanje u životu ili bi sada 2. put obukla ovako nešto?

Na prvom vjencanju sam imala svijetlo plavi sako i hlace ... kazem kada bi birala, da zivim neki drugi zivot :lol: ... zar je bitno :P ....poenta je kakve su haljine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ili ovako nesto

vjenanica.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na prvom vjencanju sam imala svijetlo plavi sako i hlace ... kazem kada bi birala, da zivim neki drugi zivot :lol: ... zar je bitno :P ....poenta je kakve su haljine.

Aha... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada bi danas birala vjencanicu sasila bi sebi nesto jednostavno poput ovog, u fazonu staro-rimske mode

wedding-dresses-greek-roman-style-4.jpg

Predivno!

Ovako nesto cu definitivno sasiti za zurku za godisnjicu za mesec dana! Prelepo, zaljubila sam se u nju na prvi pogled! :)))))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo je moja vencanica,veoma je jednostavna,ali mi je bila veoma udobna,posto sam bila u sestom mesecu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vencanice su prelepe. Ja ih obozavam. Kad sam isla da biram moju, ja sam isprobala gomilu( bukvalno), sve dok nisam obukla jednu i rekla to je to.... ali ona nije bila "snezno bela" i cena je bila astronomska...Posle sam nasla salon gde su mi sasili i ja sam prva nosila. Probacu da nadjem sliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.