Ekskurzije, rekreativne nastave i izleti školaraca

odgovora

Objavljeno

Šta bi sa temom?! :blink:

Bilo kako bilo, moja ćerka je danas na izletu sa školom u Brankovini i Valjevu, cena 2448din na 4 rate. Imaju ručak...i razgledanje svega i svačega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šta bi sa temom?! :blink:

Bilo kako bilo, moja ćerka je danas na izletu sa školom u Brankovini i Valjevu, cena 2448din na 4 rate. Imaju ručak...i razgledanje svega i svačega...

Zamislite tu sramotu.....2448 din za jednodnevni izlet...sramota :angry: ...zamislite da moram da dam za troje dece po 'ovoliko' za JEDAN DAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zamislite tu sramotu.....2448 din za jednodnevni izlet...sramota :angry: ...zamislite da moram da dam za troje dece po 'ovoliko' za JEDAN DAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:

Mna, da li si u Savetu roditelja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mna, da li si u Savetu roditelja?

Nisam al' bi volela da upadnem tamo...šta ti misliš....jel to samo reda radi ili....?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam al' bi volela da upadnem tamo...šta ti misliš....jel to samo reda radi ili....?

Mislim da nije samo reda radi. Tamo se dosta toga odlučuje. Između ostalog Savet roditelja učestvuje i u izboru agencija, maršruta... za ekskurzije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nije samo reda radi. Tamo se dosta toga odlučuje. Između ostalog Savet roditelja učestvuje i u izboru agencija, maršruta... za ekskurzije.

Trebalo bi da svako odeljenje ima jednog roditelja-pretstavnika u Savetu roditelja, zar ne?

Nama su nesto spominjali i za vrtic, sad i u vrticu ima Savet roditelja! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nije samo reda radi. Tamo se dosta toga odlučuje. Između ostalog Savet roditelja učestvuje i u izboru agencija, maršruta... za ekskurzije.

Ma znam...ali nekako uvek mi se čini da neko drugi odlučuje...u svakom razredi imamo predstvnika ali nekako mis e čini da nikada ništa konkretno ne mogu da urade...još smo do prošle godine u Miloševom razredu imali jednu energičnu i inteligentnu mamu,nalik na Ivanikk ;) ..i opet ništa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zlatibor, 7 dana, pun pansion+užina =18555din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luka zimovanje Kopaonik 7 dana 12600

Janko skola u prirodi 7 dana isto nesto preko 12000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto vidiš kako se cene razlikuju... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde napisite gde idu za te pare? U neki hotel, motel ili neki objekat za decu i omladinu ako to jos uvek ima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde napisite gde idu za te pare? U neki hotel, motel ili neki objekat za decu i omladinu ako to jos uvek ima?

Luka je trenutno na zimovanju.Kopaonik, Kragujevacko odmaraliste,ja sam svojevremeno tamo radila 2000 godine,a i vodila decu kasnije na zimovanje,nisu neke idealne sobe,ostali uslovi ok,ali i ja nisam razmazena ni kao osoba ni kao roditelj..sad ili cu da se inatim i ne saljem dete na zimovanje jer nisu idealni uslovi,a sta dete zna o uslovima,ono uziva,ili cu ga slati jer mi porodicno ne mozemo na zimovanje.

Evo kratkog snimka odmaralista sa yutube-a

p.s i Janko u maju u isto odmaraliste ide u skolu u prirodi,samo za njega ce iznos biti nesto veci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ja pitala zbog uslova. Ja sam se kao dete nauzivala po decijim odmaralistima, sa po 15-20 kreveta u sobi. To je bilo druzenje. :) Pitam zbog cene. Mislim, da se razumemo, pun panison u hotelu nije isto sto i pun panison u odmaralistu...da ne pricamo koliko kosta prenociste za grupu u odmaralistu. Meni sve te cifre zvuce uzasno mnogo. O ceni koju Neuhvatljiva prica tek. Za 26Eura dnevno mozes da boravis u hotelu sa punim panisonom. ;) Pa banje su 26eura po osobi sa lekarskim pregledima i punim pansionom <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ja pitala zbog uslova. Ja sam se kao dete nauzivala po decijim odmaralistima, sa po 15-20 kreveta u sobi. To je bilo druzenje. :) Pitam zbog cene. Mislim, da se razumemo, pun panison u hotelu nije isto sto i pun panison u odmaralistu...da ne pricamo koliko kosta prenociste za grupu u odmaralistu. Meni sve te cifre zvuce uzasno mnogo. O ceni koju Neuhvatljiva prica tek. Za 26Eura dnevno mozes da boravis u hotelu sa punim panisonom. ;) Pa banje su 26eura po osobi sa lekarskim pregledima i punim pansionom <_<

Moras da racunas malo i prevoz i nadoknadu za vaspitace/ucitelje...

Ove godine jeste poskupelo,prosle godine je isto odmaraliste kostalo 10000,ali eto na puno rata bude pa se oseti malo manje.

A to sto je Neuhvatljiva postavila za Zlatibor za 18 hiljada mislim ipak da je neki hotel,oni tamo imaju na Zlatiboru bolje smestaje...i mi smo vise uvek voleli kada su nam organizovali ranije zimovanja na Zlatiboru u vrticu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma mozes da racunas i prevoz i dnevnice kad garantovano po detetu spavanje i hrana ne kostaju 10E dnevno. To je grupni smestaj, dnevnica ne moze biti vise od 10E za vaspitacicu ili ucitelja, a prevoz... ma hajde, carter prevoz nije tako skup.

Ma vreme je takvo...prosto svako malo da ustine. naravno i ja cu moje dete slati svuda, Boze zdravlja, ali me nervira to da nas sisaju kao ovce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U pitanju je hotel "Dijamant", prvi put i čujem za njega, sobe su trokrevetne i četvorokrevetne..nalazi se, bar tako kažu 100m od centra...i sve to u organizaciji Turističke agencije "Viva Travel"...inače to je izabrano kao najbolja ponuda na Savetu roditelja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zlatibor, 7 dana, pun pansion+užina =18555din.

Kod nas je ova punuda minimalno 250 eura....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je ova punuda minimalno 250 eura....

Mi smo bliže...pa je jeftinije... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde napisite gde idu za te pare? U neki hotel, motel ili neki objekat za decu i omladinu ako to jos uvek ima?

:angry: ..ja ne znam šta rade za tolike pare...užas :angry:

Nisam ja pitala zbog uslova. Ja sam se kao dete nauzivala po decijim odmaralistima, sa po 15-20 kreveta u sobi. To je bilo druzenje. :) Pitam zbog cene. Mislim, da se razumemo, pun panison u hotelu nije isto sto i pun panison u odmaralistu...da ne pricamo koliko kosta prenociste za grupu u odmaralistu. Meni sve te cifre zvuce uzasno mnogo. O ceni koju Neuhvatljiva prica tek. Za 26Eura dnevno mozes da boravis u hotelu sa punim panisonom. ;) Pa banje su 26eura po osobi sa lekarskim pregledima i punim pansionom <_<

Upravo tako....preskupo je i tačka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anastasija ide u Krupanj za 16 400 din.... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miloš i Nikolina iu 1. juna na jednodnevnu ekskurziju i to će nas zadovoljstvo koštati po 2 346 din,doručak će imati u vidu krofne i kozjeg mleka a ručak im pakujemo (sendvič)

Cena izleta 1550 din.

Troškovi denvnice nastavnika 796 din...

Bograd-Lazarevac (spomen kosturnica)-MANASTIR BOGOVAĐA-STRUGARNIK(Spomen kuća Živojina Mišića)-RAJAC-BEOGRAD..

Miloš je išao prošle godine i od svega mu se najviše svidelo to što su igrali fudbal na nekom poljančetu <_< ...za jedan dan ovakog izleta ja za dvoje dece plaćam skoro 6 000 din :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miloš i Nikolina iu 1. juna na jednodnevnu ekskurziju i to će nas zadovoljstvo koštati po 2 346 din,doručak će imati u vidu krofne i kozjeg mleka a ručak im pakujemo (sendvič)

Cena izleta 1550 din.

Troškovi denvnice nastavnika 796 din...

Bograd-Lazarevac (spomen kosturnica)-MANASTIR BOGOVAĐA-STRUGARNIK(Spomen kuća Živojina Mišića)-RAJAC-BEOGRAD..

Miloš je išao prošle godine i od svega mu se najviše svidelo to što su igrali fudbal na nekom poljančetu <_< ...za jedan dan ovakog izleta ja za dvoje dece plaćam skoro 6 000 din :o

Ih, blago nastavnicima u Beogradu :( . Cenu za nastavnike određuje Savet roditelja, za svaku školu pojedinačno. Ja sam prošle godine dobila duplo manje .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miloš i Nikolina iu 1. juna na jednodnevnu ekskurziju i to će nas zadovoljstvo koštati po 2 346 din,doručak će imati u vidu krofne i kozjeg mleka a ručak im pakujemo (sendvič)

Cena izleta 1550 din.

Troškovi denvnice nastavnika 796 din...

Bograd-Lazarevac (spomen kosturnica)-MANASTIR BOGOVAĐA-STRUGARNIK(Spomen kuća Živojina Mišića)-RAJAC-BEOGRAD..

Miloš je išao prošle godine i od svega mu se najviše svidelo to što su igrali fudbal na nekom poljančetu <_< ...za jedan dan ovakog izleta ja za dvoje dece plaćam skoro 6 000 din :o

Cekaj, hoces da mi kazes da je dnevnica nastavnika 796 x 25 ucenika, na primer?

19.900dinara? jedan dan?!

ili ja nesto ne razumem? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj, hoces da mi kazes da je dnevnica nastavnika 796 x 25 ucenika, na primer?

19.900dinara? jedan dan?!

ili ja nesto ne razumem? :unsure:

Cenu određuju roditelji.

I, koje god pare da su u pitanju, malo je. Ja najradije ne bih ni vodila klince na ekskurziju da ne moram. Nema para koje mogu da plate taj stres i umor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se ja sa tobom jer ne mogu ni da znam koliko je to stresno i tesko. Ja se samo bavim matematikom i nekim poredjenjima...onako...za sebe :) na glas B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.