beba nece u kolica

odgovora

Objavljeno

Mi i sad koristimo naša bebeća kolica... Kad idemo dalje vožnja kolicima, a do prodavnice ga vodim pešaka i ako se namučim da ga vratim oće da ga nosim... :D

Ja razmišljala da mu kupimo neka manja - kišobran kolica, zbog auta, al muž u fazonu da ne bacamo pare, i ova mogu super da se upakuju... :) A inače je u kolicima od početka i nikad se za njih nije bunio... :)

Znali smo da ga po hladnoći spakujemo u zimsko "odelo" kolica i da ga vozikamo par kilometara dok nam para izlazi "na" usta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivančice...tako je i mm reagovao, a sada ne može da se odvoji od KIŠOBRAN kolica...mi smo uzeli u Turbo limachu...jako povoljna...bila su negdje oko 15 eura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivančice...tako je i mm reagovao, a sada ne može da se odvoji od KIŠOBRAN kolica...mi smo uzeli u Turbo limachu...jako povoljna...bila su negdje oko 15 eura.

Uh, pa to je baš povoljna cena, sama ću ih kupiti... :) I odneti kući autobusom ;)... Ja inače nisam ni gledala koliko koštaju, al mislim da bi nam baš bilo korisno... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taman, dopada mi se što deluje ovo platno zategnuto i čvrsto, ne volim baš one kad dete guzom upadne u njih....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kolica_za_bebe_B_4db32b0b6a461.jpg

ovakva mi imamo, samo drugi dezen jer su nam ostala od Luke. super su mi, kao prvo jer se sklapaju lako, jednom rukom sve a ipak su komotnija od najmanjih kisobran kolica. to mi je bilo bitno kad smo ih kupovali jer kad bi u setnji zaspao ima 5 polozaja pa ih spustim lepo.. a i dosta su siroka, nisu tesna detetu. sada u njih stavim jaje sediste i tako vozim Stefana. iste boje smo kupili sediste i to mi je super. lakse za rukovanje od velikih kolica..

kisobran kolica, kakva god da su nisu promasena investicija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kako sam pocla da je stavljam u sedeci polozaj nikak u olica da sedi kako treba... Okrene se skroz naopako i cupa medu sa naslona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od kako sam pocla da je stavljam u sedeci polozaj nikak u olica da sedi kako treba... Okrene se skroz naopako i cupa medu sa naslona...

A ja sam muku mucila sa Janom u kolicima sve dok nisam skroz podigla naslon, na 90 stepeni, i sada konacno hoce da se vozi u kolicima.....nedaj boze da malo spustim naslon, odmah se buni!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja beba ima tri i po mjeseca,i nikako nece u kolica samo da se nosati bude malo i rasplace se..sta raditi ima li neko savjet..ja sam ipak svjeza mama..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videla sam takvih primera kada su bebe vaseg uzrasta u pitanju. Od tri bebe, dve su se vozile u kolicima samo lezeci na stomaku, a jedna nikako...tj. ljudi su kupili sling maramu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živjela kišobran kolica...sto puta sam ovo rekla...

Najveća glupost je dati za kolica velike pare(mi smo kupili Peg Perego od 250 eura)...sve u svemu 7 mjeseci je bio u njima...

A dan danas u kišobran kolicima(znači sa 2,5 godine)...i neka se vozi koliko god hoće... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja Nina ima skoro 10 meseci. Do 3 meseca smo opusteno setale, a onda su krenule muke. Do pre 3 nedelje nisam smela nigde sama sa njom da izadjem, jer nikako nije htela u kolica. A onda se nekako sve promenilo. Tako da mogu da kazem da relativno opusteno setamo. Desi se da se unervozi, ali nadjemo neku klupicu, sednemo,popricamo ;), popijemo malo sokica, pa nastavimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre tri dana moja beba se počela izvijati u kolicima.Ja nju nikad nisam vezivala,al tako se izvijala samo što ne ispadne.Imam kolica CHICO koja su nekako duboka,i ona kad je počela sjedet,držala se za dršku i mirno posmatrala svet oko sebe.Prije 3 mjeseca sam kupili kišobran kolica,polovna,al mi sve bilo nezgodno staviti je u njih,nemaju 3 položaja,prosta su ko pasulj,laka kao perce.Rešim da je stavim u njih,i gle čuda.Uživa,gleda sve oko sebe,mirna kao bubica.Čak je i zaspala pa sam je jedva namjestila,jer ima taj ugao nešto manji od 90 stepeni.Dakle,kod nas je to bio problem.Pa mame,ako se vaše bebe izvijaju,možda je vreme za kišobran kolica ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.