!!! S.O.S.


odgovora

Objavljeno

Nema na čemu,draga... ;)

Ps:Ja planiram uskoro da nabavim biljke od koji komarci "beže",zasadiću ih i staviti ispod prozora.Nekako ne verujem hemiji.Javiću vam da li deluje...

E to je i meni palo na pamet,znam da bjeze od eukaliptusa,znas jos neku biljku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to je i meni palo na pamet,znam da bjeze od eukaliptusa,znas jos neku biljku?

Tigi ako ste na terasi mozes okaciti bosiok od toga jako beze i stalno ga drmaj,ili beli luk,mada jako se oseca,tako da to ne bi mogla.

Stari ljudi kazu da je samo dovoljno namazati tabane belim lukom-protiv komaraca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tigi ako ste na terasi mozes okaciti bosiok od toga jako beze i stalno ga drmaj,ili beli luk,mada jako se oseca,tako da to ne bi mogla.

Stari ljudi kazu da je samo dovoljno namazati tabane belim lukom-protiv komaraca.

E hvala,Cicko,a to sto ima jak miris,nebitno je,samo da ga spasim,ovo bas gadno izgleda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad smo dosli iz parka, ruckali breskvu i posle desetak minuta S se ocuo jezik, onako sav je u sitnim bubuljicama, kvrgav. Samo jezik... Zvala sam halo bebu i rekli su mi da je u pitanju neki virus i da ima mnogo dece sa jagodicastim jezikom, virusna infekcija. Jel se neko susretao sa ovim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo T-39,1...

Upala grla i pije Panklav.

Opet smo bili kod famoznog doktora...pregledava on Filipa i vidi masnicu na mom koljenu, dodirne i pita jesam li ja to klečala na kukuruzima :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo T-39,1...

Upala grla i pije Panklav.

Opet smo bili kod famoznog doktora...pregledava on Filipa i vidi masnicu na mom koljenu, dodirne i pita jesam li ja to klečala na kukuruzima :blink:

Idiot! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo T-39,1...

Upala grla i pije Panklav.

Opet smo bili kod famoznog doktora...pregledava on Filipa i vidi masnicu na mom koljenu, dodirne i pita jesam li ja to klečala na kukuruzima :blink:

Svasta :blink: :blink:

Sta kaze za Filipa od cega T?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo T-39,1...

Upala grla i pije Panklav.

Opet smo bili kod famoznog doktora...pregledava on Filipa i vidi masnicu na mom koljenu, dodirne i pita jesam li ja to klečala na kukuruzima :blink:

Potpuno me je poneo drugi deo posta <_< ... Nadam se da ce Filip brzo da nam ozdravi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idiot! :angry:

Baš...tužno i žalosno što nam takvi ljudi rade sa djecom, a ne možeš im ništa.

Svasta :blink::blink:

Sta kaze za Filipa od cega T?

Upala grla...valjda, ne znam da li da mu vjerujem.

Potpuno me je poneo drugi deo posta <_< ... Nadam se da ce Filip brzo da nam ozdravi...

Hvala Bebo...nadam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, nadam se da će Filip brzo da ozdravi. A zašto ti ne promeniš pedijatra?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo T-39,1...

Upala grla i pije Panklav.

Opet smo bili kod famoznog doktora...pregledava on Filipa i vidi masnicu na mom koljenu, dodirne i pita jesam li ja to klečala na kukuruzima :blink:

Jao mrvica malena, želim vam brz oporavak!!! Panklav je super za takve upale, smiruje sve za dva dana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Maki...nisam znala ništa o Panklav-u. Cijelu noć smo vodili borbu sa T.

Moon...kod nas je sada omogućeno da se ide u privatne pedijatrijske ordinacije, takođe na knjižicu, pa sam nas prijavila i čekam da nam prebace karton.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam nasla temu gde bi dobila odgovor pa ajde ovde da se obratim.Moja Natasa vec duze vreme (mozda i od rodjenja ali nismo tako obracali paznju) ima nekako iskrivljen grudni kos.Desna trana grudnog kosa (rebra) su joj vise izbacena na napolje od levog.Dok smo lezale u bolnici,zbog temp,pitala sam dr zasto je to i ona mi je nesto usput odg ali ja nista nisam razumela.Da li neko zna o cemu je rec i sta trebam da radim?Kadgod odemo na neku vakcinu ja zaboravim da pitam dr a ne primecuje se jako,ali opet vidi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj brat ima to od rođenja, znam da je plivanjem malo ublažio tu razliku.

Ako je to to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam nasla temu gde bi dobila odgovor pa ajde ovde da se obratim.Moja Natasa vec duze vreme (mozda i od rodjenja ali nismo tako obracali paznju) ima nekako iskrivljen grudni kos.Desna trana grudnog kosa (rebra) su joj vise izbacena na napolje od levog.Dok smo lezale u bolnici,zbog temp,pitala sam dr zasto je to i ona mi je nesto usput odg ali ja nista nisam razumela.Da li neko zna o cemu je rec i sta trebam da radim?Kadgod odemo na neku vakcinu ja zaboravim da pitam dr a ne primecuje se jako,ali opet vidi se.

pazi ne mora da bude nista.....tj moze samo da bude neproporcijalno gradjen grudni kos...to se lako sredi plivanjem i vezbama...ali za svaki slucaj neka pogleda neko strucan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo T-39,1...

Upala grla i pije Panklav.

Opet smo bili kod famoznog doktora...pregledava on Filipa i vidi masnicu na mom koljenu, dodirne i pita jesam li ja to klečala na kukuruzima :blink:

samo da brzo prodje...ljubac za ficu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala JP...prošlo je...sada smo kao novi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Primetila sam da moja Natasa ima po stomalu sitne crvene tackice,osula se skroz a sad i malo na ledjima i na jednoj saci.Ne vidi se jos jako pa je nisam vodila kod lekara ali ne znam sa cime bi mogla a joj mazem.Mozda se osula od znoja a sad razmisljam da nije alergicna na hidrogen,jer sam joj cistila pupak sa njim.Da li neko zna sa cime bi mogla da joj mazem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je samo vrucina. Probaj da je istusiras, pa da vidis da li se povlaci kad se malo rashladi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Primetila sam da moja Natasa ima po stomalu sitne crvene tackice,osula se skroz a sad i malo na ledjima i na jednoj saci.Ne vidi se jos jako pa je nisam vodila kod lekara ali ne znam sa cime bi mogla a joj mazem.Mozda se osula od znoja a sad razmisljam da nije alergicna na hidrogen,jer sam joj cistila pupak sa njim.Da li neko zna sa cime bi mogla da joj mazem?

Ako su sitne crvene tačkice, to je od znoja...možeš puder da joj staviš nekoliko puta i da posmatraš da li se upaljuju ili ostaju takve kakve jesu...u slučaju da počne upala, naravno kod lekara, a za upalu je dobar Hiper hama gel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda je samo vrucina. Probaj da je istusiras, pa da vidis da li se povlaci kad se malo rashladi.

Probala sam ali se nije povuklo.A inace je cesto u bazencicu pa mi prosto nemoguce da se oznojila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tačkice se mogu javiti i zbog sunca ili kao reakcija na kremu za sunčanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.