!!! S.O.S.


odgovora

Objavljeno

Filipa,ako je pod kozom,tvrdo kao kliker i moze se napipati,ako nema crvenila vec je skroz neprimetno onda je masno tkivo.Inace ono se vremenom siri.

Ja sam imala kao dete na nozi i izvadili su mi operacijom,nista opasno.

Ali mozda to njemu nije to.

Javi obavezne sta kaze lekar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala djevojke..danas ću ga voditi, ako ne bude gužva i dosta bolesnih klinaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala djevojke..danas ću ga voditi, ako ne bude gužva i dosta bolesnih klinaca.

Obavezno javi šta je doktor rekao ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otišli mi kod ljekara-pedijatra...kaže on(muško):

"Jelena, za ovo se ne ide doktoru, sada bih te najradije pljusnuo po...i pogleda prema mom ..." :blink:

Kaže to nije patološko, posljedica je vakcine...hajde ti na ćevape negdje...

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otišli mi kod ljekara-pedijatra...kaže on(muško):

"Jelena, za ovo se ne ide doktoru, sada bih te najradije pljusnuo po...i pogleda prema mom ..." :blink:

Kaže to nije patološko, posljedica je vakcine...hajde ti na ćevape negdje...

:lol:

:lol:

I kakvi su bili ćevapi? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vam se nekada beba ukakila tokom noci i tako prespavala celu noc.

Jana se upravo ukakila,a spava,a meni zao da je budim,a ovako nesto nam se nije desavalo poslednjih 10 meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vam se nekada beba ukakila tokom noci i tako prespavala celu noc.

Jana se upravo ukakila,a spava,a meni zao da je budim,a ovako nesto nam se nije desavalo poslednjih 10 meseci.

Desavalo nam se i meni iskreno djavo nije davao mira i presvlacila sam kako Vecu tako i Ogija dok spavaju :unsure: i ako znam da nije preporucljivo skidati dete dok spava, ali sta cu...... morala sam bilo mi je zao da ih ostavim tako :(.

Ali u principu ne brini onog trenutka kada njoj to bude zasmetalo ona ce se zasigurno probuditi i znaces sta je u pitanju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li vam se nekada beba ukakila tokom noci i tako prespavala celu noc.

Jana se upravo ukakila,a spava,a meni zao da je budim,a ovako nesto nam se nije desavalo poslednjih 10 meseci.

Cicana, Vasiliju se par puta desilo isto to i ja sam menjala pelenu bez da ga budim. Najbolje da je presvučeš, a ako krene da se meškolji i budi, daj joj lažu ili malo mleka i nastaviće da spava bez problema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otišli mi kod ljekara-pedijatra...kaže on(muško):

"Jelena, za ovo se ne ide doktoru, sada bih te najradije pljusnuo po...i pogleda prema mom ..." :blink:

Kaže to nije patološko, posljedica je vakcine...hajde ti na ćevape negdje...

:lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: kakav lik :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Otišli mi kod ljekara-pedijatra...kaže on(muško):

"Jelena, za ovo se ne ide doktoru, sada bih te najradije pljusnuo po...i pogleda prema mom ..." :blink:

Kaže to nije patološko, posljedica je vakcine...hajde ti na ćevape negdje...

:lol:

:lol: :lol: :lol:

hahahahahahahahhahahaha i jel te pljesnuo :D :D hahahahhaha il te vodio na cevape hahahahhaha

koj covek hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao...kaže on meni: što me tako blijedo gledaš...

Pa gdje ga neću blijedo gledati..kakav lik, a prvi put ga vidjela...kontam ko je ovaj sada...

Ne čudi me uopšte što nikoga nije bilo ispred njegove ordinacija...a baš mene uputili kod njega...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao...kaže on meni: što me tako blijedo gledaš...

Pa gdje ga neću blijedo gledati..kakav lik, a prvi put ga vidjela...kontam ko je ovaj sada...

Ne čudi me uopšte što nikoga nije bilo ispred njegove ordinacija...a baš mene uputili kod njega...

:lol: :lol: :lol:

ja bi se pokidala od smeha il bi mu rekla "pa pljesni me sta cekas, da te vodim na cevape" hahahhahahahahahahaha

a neki star il mlad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne sviđa mi se...onako 40-tak godina...smrdi na duvan, mlakonja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne sviđa mi se...onako 40-tak godina...smrdi na duvan, mlakonja...

Ma ko zna odakle je se on stvorio i gde bas kod njega da te posalju ... Zar tamo ne mozes da biras kod kog dr hoces da ides?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možeš, ali pošto mi idemo rijetko, hvala Bogu, nisam znala kod koga bih išla...Imali smo jednu, ali je otišla, a oni se tako često mijenjaju...baš bezze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako smo i mi imali situaciju,temp preko 39 od brufena ne spada i mi pravac bolnica.Naravno da su nas odmah zadrzali,bili smo tamo 5 dana.Posle 3 dana su tek skontali da ima gnojnu anginu i upalu oba uveta.Sve mislim da bi mozda bilo lakse da nismo u pola noci otisli u bolnicu nego ujutru u DZ pa bi je mozda brze izlecili,ovako se vuklo skoro 3 nedelje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nikolu je nesto ujelo za rukicu prije dva dana,pretpostavljam da je komarac!Djeluje prilicno gadno,vjerovatno je alergican i kao da ima sitne plikove!Jutros sam primjetila i dva ujeda u kosi!Imamo raid u sobi,a i namazala sam ga kremom protiv ujeda komaraca!Nerovozan je prilicno,ne odvaja se od mene!Ne znam da li da ga vodim pedijatru? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, samo synopen...prošli smo kroz isto...ovo je već nakon 3 dana i terapije Synopenom, znaš kada smo završili na zaraznom. Bio je samo jedan ujed, koji se proširio.

ccn-Filip.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa,da,otprilike tako izgleda i kod Nikole,ne mogu sad da ga slikam spava.To je mast ili tecnost?Mislis da se moze od jednog ujeda prosiriti? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha...tako su mi rekli na Infektivnom, to je mast SYNOPEN, uglavnom s tim namaži.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha...tako su mi rekli na Infektivnom, to je mast SYNOPEN, uglavnom s tim namaži.

Ok,hvala ti puno!A koja je preventiva,kako da ga zastitim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm...preventiva, nema je...mislim da je još veća šteta od tih hemijskih stvari protiv komaraca. Meni se dopada ona svijeća, npr. možeš ju držati na balkonu(imaš u DM-u). Kod prvog ujeda odmah namaži Synopen da se ne širi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za ujede komaraca i ostalih insekata probajte Hiper Hamma gel,na biljnoj je bazi,nama pomaže...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hm...preventiva, nema je...mislim da je još veća šteta od tih hemijskih stvari protiv komaraca. Meni se dopada ona svijeća, npr. možeš ju držati na balkonu(imaš u DM-u). Kod prvog ujeda odmah namaži Synopen da se ne širi.

Nemamo DM,ali potrazicu mozda negdje i nadjem!

Za ujede komaraca i ostalih insekata probajte Hiper Hamma gel,na biljnoj je bazi,nama pomaže...

Hvala Chi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemamo DM,ali potrazicu mozda negdje i nadjem!

Hvala Chi!

Nema na čemu,draga... ;)

Ps:Ja planiram uskoro da nabavim biljke od koji komarci "beže",zasadiću ih i staviti ispod prozora.Nekako ne verujem hemiji.Javiću vam da li deluje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.