!!! S.O.S.


odgovora

Objavljeno

Sinoć je povraćao pa bar jedno deset puta, poludjela sam....ništa tog dana nije neuobičajeno jeo osim domaće palente...

U toku noći nije povraćao, a ni jutros... :) Samo je tražio jutros eurokrem i krekere što inače nikada ne jede...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoć je povraćao pa bar jedno deset puta, poludjela sam....ništa tog dana nije neuobičajeno jeo osim domaće palente...

U toku noći nije povraćao, a ni jutros... :) Samo je tražio jutros eurokrem i krekere što inače nikada ne jede...

Pusti ga nek pojede šta traži, a danas ćeš videti kako će mu biti. Ako ne povraća, možda je samo porlazno. Nije imao T?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pusti ga nek pojede šta traži, a danas ćeš videti kako će mu biti. Ako ne povraća, možda je samo porlazno. Nije imao T?

Ne...nije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoć je povraćao pa bar jedno deset puta, poludjela sam....ništa tog dana nije neuobičajeno jeo osim domaće palente...

U toku noći nije povraćao, a ni jutros... :) Samo je tražio jutros eurokrem i krekere što inače nikada ne jede...

Pa ja bih rekla (po reakciji od jutros) da je to prošlo ;) A teta neka mu što češće daje supice u toku dana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoć je povraćao pa bar jedno deset puta, poludjela sam....ništa tog dana nije neuobičajeno jeo osim domaće palente...

U toku noći nije povraćao, a ni jutros... :) Samo je tražio jutros eurokrem i krekere što inače nikada ne jede...

vladaju stomacno virusi, mozda je to. ili ako je pun slajma, mada kazes da je povracao bar 10 puta sto od slajma cisto sumnjam. Prati danas pa ces znati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje sestre klinja je svaki put kad je bolestan imao otecene neke zlezde , jednom cak i sve zlezde na telu su mu se upalile , tad je bilo da ima mononukleozu :blink: Njega inace njihov lekar od milja zove visibaba :D Kaze kako ona najavljuje prolece tako on najavljuje epidemije , sem side sve je prelezao :D Sad salu na stranu ali imao je cak i sarlah koji je iskorenjen kod nas jos posle 2 sv rata ... I Dr za te zlezde kaze da se one ustvari bude brane oraganizam i da to nije nista strasno ... Jedino tad kad su mu se sve zlezde upalile je bila frka jer kod mononukleoze jetra hoce da strada ,ali ovo ostalo spada pod posledice prehlada, bolesti i slicno ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ema je upravo pojela one nabubrele ukrasne vodene kuglice (nemam prestavu koliko). Odlicno se ponasa tj. normalno se ponasa ali se plasim da li su te kuglice opasne/otrovne?! Da li treba da je vodim u hitnu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ema je upravo pojela one nabubrele ukrasne vodene kuglice (nemam prestavu koliko). Odlicno se ponasa tj. normalno se ponasa ali se plasim da li su te kuglice opasne/otrovne?! Da li treba da je vodim u hitnu?

Ja ne znam kakve kuglice su u pitanju...ali na tvom mestu bih posmatrala kako se ponaša...dala vode i pozvala Halo bebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam kakve kuglice su u pitanju...ali na tvom mestu bih posmatrala kako se ponaša...dala vode i pozvala Halo bebu.

One kuglice koje se stavljaju npr sa bambusom u vodu one nabubre i drže tj hidriraju cveće. Ona je LADNO uzela iz velike vazne sa bambusom koja tu stoji od...nemam pojma ni ja kad, i nikad je nije do sada ni pipnula a zna da ne sme :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne znam koje su kuglice u pitanju. Da li imaju nesto u njima, da li su napunjene nekom tecnoscu? Ako jesu, odmah nekog pozovi ko moze da ti kaze sta je u njima.

Nemaju tečnost, gelaste su skroz KLIKNI

ovo sitnije su pre vode a u gornjem levom ćošku izgledaju kada nabubre od vode...

Halo bebe nikako ne mogu da dobijem, stalno zauzeto :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda će da ih iskaki.Daj joj dosta tečnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko je pojela...da li znaš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mada mi se čine velike u vodi.Jel možeš da ih zgnječiš ti?jel su mekane?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko je pojela...da li znaš?

Nemam pojma iskreno se nadam možda 3-4 ali stvarno nemam prestavu, što je najgore :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda će da ih iskaki.Daj joj dosta tečnosti

Ovo me se i ja nadam :unsure:

Mada mi se čine velike u vodi.Jel možeš da ih zgnječiš ti?jel su mekane?

Da, one su mekane i onako "ljigave" tako da one neće predstavljati mehaničku prepreku nego se plašim nekih "hemijskih" ili toksičnih jedinjenja da nema u tome :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to su te kuglice... e sad ja nemam predstavu od kog su proizvođača ove moje bile ali valjda su sve na isti fazon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, ja mislim da izmedju ostalog ove kuglice sadrze i silikon. Ispod teksta pise da se ne smeju stavljati u usta i jesti, prema tome, zovi ti halo bebu ili hitnu pomoc pa pitaj..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na kraju pošto nikako nisam mogla da dobijem Halo bebe, zvala sam hitnu pomoć pa odeljenje pedijatrije.

Reče žena da samo tečnosti i da ruča i da će kroz stolicu da izbaci.

PUNO VAM HVALA :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je, znaci nije strasno...Drago mi je da je tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana dobro bi bilo ako imas kozijeg mleka da pije,pa i ako ima nekog 'otrova' ne moze joj nista biti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana, nece joj biti nista, jaci su oni nego sto mi mislimo! ;)

Ja bih joj u tom trenutku odmah gurnula prst u grlo, da se ispovraca i tako bi verovatno i to izbacila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana dobro bi bilo ako imas kozijeg mleka da pije,pa i ako ima nekog 'otrova' ne moze joj nista biti.

Nemam a i mleko ne pije tako da sumnjam da bi uspela da je nateram da popije.

Ana, nece joj biti nista, jaci su oni nego sto mi mislimo! ;)

Ja bih joj u tom trenutku odmah gurnula prst u grlo, da se ispovraca i tako bi verovatno i to izbacila!

Vidiš ovo mi u opšte nije palo na pamet a dobra "fora".

Za sada je sve ok. Ne žali se. Odlično je raspoložena, kao da se nije ništa desilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam a i mleko ne pije tako da sumnjam da bi uspela da je nateram da popije.

Vidiš ovo mi u opšte nije palo na pamet a dobra "fora".

Za sada je sve ok. Ne žali se. Odlično je raspoložena, kao da se nije ništa desilo.

I ja bih joj odmah gurnula prst u usta da povraca, ali kad to nisi onda nek ih sto pre iskaki.

nam da ovde dr daju nesto u takvim situacijama da se popije da bi se sto pre iskakilo, sta god da je, ali ne znam sta je to iskreno. nadam se da je do sada kakila i da ih je izbacila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije jer tek što je to pojela, kakila je tako da te kuglice još nisu ni stigle do "dole".

Očekujem ih (sa nestrpljenjem) sutra ujutru. Gospode, već sebe zamišljam kako željno očekujem jutarnju kaku. Kad sam kreten...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije jer tek što je to pojela, kakila je tako da te kuglice još nisu ni stigle do "dole".

Očekujem ih (sa nestrpljenjem) sutra ujutru. Gospode, već sebe zamišljam kako željno očekujem jutarnju kaku. Kad sam kreten...

Mislim da je to mnogo mekano i da nece da bude bas na oko vidljivo. Verovatno ce da se vide mali delici gela, ili onako u tragovima, tj.tackicama.

Mada, mozda bude i u komadu, ko zna. Cekamo i mi jutarnje vesti! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.