!!! S.O.S.


odgovora

Objavljeno

Moon..Puslice...da li se vi sjećate kada su vam djeca zadnji put bila bolesna? Mi smo oko 20.12. pili antibiotik...i sada opet se borimo sa T.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, to je od petica. cak i da dobije T, gledaj samo da li je konstatna ili nije. Sekret mi se sliva u grlo. Sve mi je to jako poznato. ;)

Eh...nije konstantna je ju skidamo sa Paracetamolom....Joj, baš se mučimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moon..Puslice...da li se vi sjećate kada su vam djeca zadnji put bila bolesna? Mi smo oko 20.12. pili antibiotik...i sada opet se borimo sa T.

Nisam sigurna, mislim da je to bilo sredinom oktobra. Kod nas je definitivno virus. Već sam pisala, bili smo kod s&s, svekar je bio bolestan, odmah sutradan Vasilije, mm i svekrva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i ne sjecam se. Stvarno je bio zdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Huh, Luki je sad drugo uho pod upalom, posle dve bocice sirupa. Zasto? Poludecu. Verovatno ce ovaj put da mu da injekcije, posto ih je prosli put za dlaku izbegao. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jel moguce? Pa cemu sluze onda toliki antibiotici?

Jel to neka bakterija ili klasicna infekcija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Noćas se stalno budio i žalio da ga uho boli(to se nikada nije dogodilo niti je imao upalu)...MM ga je sada odveo kod ljekara pa ćemo vidjeti. Inače T je oko 37.8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, kako su vam deca danas?

Puslice, Moon, Filipa - jel prošla noć bez T?

Mama Dy, kako je Luka spavao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada me je zvao muž...pih...opet ništa ne znam, osim da je neka mala upalica uha...ništa strašno. Dala mu neke kapi i to je to. Joj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada me je zvao muž...pih...opet ništa ne znam, osim da je neka mala upalica uha...ništa strašno. Dala mu neke kapi i to je to. Joj....

A kako on jede? Jel odbija hranu? Kad je upala uha u pitanju dete baš-baš odbija da jede.

I što vas nije poslala na uho, grlo, nos da vam tamo potvrde? Obično sledi ORL posle pedijatra za upalu ušiju (tako je kod nas i ako su nam doktori blago rečeno - dno)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jede solidno, malo mu je oslabljen apetit, ali klopa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jede solidno, malo mu je oslabljen apetit, ali klopa.

Onda ništa strašno od upale - ne brini, biće ok već krajem dana do sutra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene, kako su vam deca danas?

Puslice, Moon, Filipa - jel prošla noć bez T?

Kod nas jeste, izgleda da ide na bolje. Samo se par puta meskoljio i jednom pio vodu nocas, ono sve spavao! Zivio fizioloski ras.!!! Jutros kad je kakio stolica puna sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa jede solidno, malo mu je oslabljen apetit, ali klopa.

Bitno je da on klopa i da je raspolozen, da je neka upala cisto sumnjam da bi mogao jesti.

Mi smo juce malo prosetali gradom i da znas da mu je prijalo, al vidim svi se zale na virus, sve isti simptomi curi nos i kasalj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet neki problemčići...nadam se da će brzo da nestanu...upala uha je baš gadna...ali ako je tek početak kao kod Filipa, proći će bez nekih većih bolova...Mama Dy žao mi je Luke, opet antibiotik...a Puslice drago mi je da kod vas ide na bolje. Držite se cure!

Filipa, ako ti F. dozvoli stavi mu beli luk u uši...zalepi ga flasterom, pa najmanje pola sata da izdrži...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, da li su mu izasle petice? Meni je dr. rekla da od zuba moze da se desi jaka upala grla i mala upala usiju.

Puslice,drago mi je da cujem da ste bolje.

Mama dy, kako je Luka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

beli luk u uši

E ovo mm non stop priča i primenjuje (nasledio recept od babe) i kaže da njemu pomaže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, da Dy danas ide do dr za drugu terapiju... Ne znam, da nije već otišla...

Puslice, pregurali ste. SUPER!!!! Samo ja iskreno danas ga ne bi izvodila naplje neka to još uvek malo "sazri" a ovde još i vetar baš duva... (ne znam kako je kod tebe)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa, da li su mu izasle petice? Meni je dr. rekla da od zuba moze da se desi jaka upala grla i mala upala usiju.

Nisu mu još izašle, ni jedna...vide se samo neke krvave rupe u gornjoj desni....

Nemam domaćeg bijelog luka....pokušaću sa ovim kupovnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, da Dy danas ide do dr za drugu terapiju... Ne znam, da nije već otišla...

Puslice, pregurali ste. SUPER!!!! Samo ja iskreno danas ga ne bi izvodila naplje neka to još uvek malo "sazri" a ovde još i vetar baš duva... (ne znam kako je kod tebe)

I kod nas je tmurno danas, al juce je bilo sunce pa mu je prijalo, a bio mi je i nekako blijed, kako je u kuci.

Ja znam da je cuvarkuca, tj. sok od nje lijek za upalu usiju. To i bijeli luk ne moze da mu skodi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženske, jel možete da bacite pogled na temu Varičele... treba mi savet... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženske, jel možete da bacite pogled na temu Varičele... treba mi savet... :unsure:

Puder možeš da kupiš i sama u apoteci, za to ti ne treba recept. Ako ih ima samo par sačekaj još malo, pa idi kod doktora. Može se desiti da sad dobije temperaturu, pa i da se javi povraćaćanje i mučnina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisu mu još izašle, ni jedna...vide se samo neke krvave rupe u gornjoj desni....

Nemam domaćeg bijelog luka....pokušaću sa ovim kupovnim.

Mislim da je to sustina.

Kakvog je raspolozenja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puder možeš da kupiš i sama u apoteci, za to ti ne treba recept. Ako ih ima samo par sačekaj još malo, pa idi kod doktora. Može se desiti da sad dobije temperaturu, pa i da se javi povraćaćanje i mučnina.

Uh :( Žao mi je što je ovako mala, pa ne može ni da mi kaže šta je muči, ni da li je svrbi, ni da li je boli, može samo da plače a ja da nagađam šta je :(

Primetila sam jednu crvenu tačku i na potiljku, mada ne mogu lepo da vidim od kose...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je to sustina.

Kakvog je raspolozenja?

Tužan danas.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.