Kupaci kostimi

odgovora

Objavljeno

U kupacem provedem uvrh glave sve ukupno 15 dana u godini, pa mi iskreno nije nesto bitno da svake godine imam drugi, trenutno imam jedan, nije bio bas jeftin ali kao sto rekoh, nisam mnogo u kupacem pa radje uzmem jedan da mi duze bude, ne gledam toliko na cenu. Od ovih tvojih Ivana prvi mi je super, posebno na takav ten ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A bre na drugoj imam 10kg vise nego na prvoj <_< Ima i od nazad samo tu sliku se ne usudjujem staviti :unsure:

A kupaci je extra samo kad vidim cenu vise mi i nije toliko lep <_<

Pa dobro to ti je kilaza posle porodjaja,jel tako?Sad si ista kao i na prvoj slici.. :) Sta brines,skinula si tih 10kg. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Schveco, ja u ovom kupacem bih morala angazovati nekoga da mi sakuplja grudi.. bilo bi ih na sve strane!!!

Novi u lisci su ekstra, sto znaci onaj sivi jedan sto sam zinula na njega sledece godine na snizenju je moj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Šveco, me like it very much!

A bre, idem sad da slikam onu moju klasiku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Shveco prelep mi je!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kahm, dakle eve gi

Ovo sada nosim

a37-2013-0.jpg

A nekada sam nosla ovakve (prvi je Benetonov, drugi neki NN - oba stara preko 5 godina)

wif-2013-0.jpg

b53-2013-0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj mi je ok... 3000 je

Nađoh isti ovaj na fejsu z 2300

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi se dja Shveco :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Model prelep ali mi je dizajn ruzan ;)6sp-11614-.jpg

Kristina86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasla sam dva kupaca koja mi se najvise svidjaju od svih do sad....Naravno vreme isporuke 3-4 nedelje :( Ivana kasnis kao i uvek :(hpl-936119.jpgpo8-35002-.jpg

Kristina86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasla sam dva kupaca koja mi se najvise svidjaju od svih do sad....Naravno vreme isporuke 3-4 nedelje :( Ivana kasnis kao i uvek :(hpl-936119.jpgpo8-35002-.jpg

Bas su dobri, ovo ce tebi bas dobro da stoji jer su tamnoputa, blago ti se. :wub: A vala i ovim manekenkama dobro stoji, mrsave i zategnute. :rolleyes: Nadam se da ces ih nekako nabaviti i da ih neces cekati mesec dana da ti posalju. A nemas u radnjama ovakve da uzmes, samo preko neta? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uhh..Ivana ovaj drugi je prelep.Lep je i ovaj prvi,ali ja nekako te etno dizajne ne volim,ne znam zasto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA budem iskrena po radnjama slabih ponuda,u nedelju cu na buvljak pa tamo ima svakakvih jos nisam bila....A meni se bas ovi onako bas bas svidjaju.Pisala sam im dal ima sanse da isporuce do sl.petka,mada ja kupaci ne volim kupovati preko neta zbog velicina :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DA budem iskrena po radnjama slabih ponuda,u nedelju cu na buvljak pa tamo ima svakakvih jos nisam bila....A meni se bas ovi onako bas bas svidjaju.Pisala sam im dal ima sanse da isporuce do sl.petka,mada ja kupaci ne volim kupovati preko neta zbog velicina :unsure:

Samo da ti pozelim srecu da nadjes ono sto si se svidja, ili da nadjes u nekoj radnji ili na buvljaku. :) I to sto kazes, preko neta je tesko kupovati jer ne mozes da probas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Volim kad vidim kupaće jer me odmah asociraju na more..Ma ko šiša kakvi su kad se uvališ u vodu pa ne izlaziš,bućkaš se po ceo dan,miriše more,kreme za sunčanje,a tek sa detetom ma jedva čekam...

Trto jesi ti beloputa,ako jesi kao ja ovi crni sigurno super stoje.Ja se ne sunčam jer pocrvenim kao rak,nikad ne pocrnim.

Evo moj koji sam kupila na moru nedavno,da imam da kombinujem.Jedino me nervira što se vezuje sa strane.A korpe ne podnosim,al s obzirom da su mi sad sise porasle moram negde da smestim. :)

nkr-DSC013.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kahm, dakle eve gi

Ovo sada nosim

A nekada sam nosla ovakve (prvi je Benetonov, drugi neki NN - oba stara preko 5 godina)

wif-2013-0.jpg

Trto meni se ovaj svidja.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ovaj crni sto je Ivana postavila je bas mocan :D ja ne bih doduse crni ali gornji deo mi se jako svidja i mislim da dobro drzi i kome ima sta :D ja nosim ovakav model grudnjaka, stvarno sidze nema gde da mrdnu, nigde se nista ne useca, fantazija :P pazi kako pisem ko da nosim peticu a ne jedva dvojku :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana bas su lepi.

Marijachi i tvoj mi se jako svidja.

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Trto ovaj prvi jednodelni je bas dobar. Mislim svi su dobri ali samo takav trenutno dolazi u obzir :rolleyes: Nikako da nadjem takav neki. Sve sto sam nasla su za neke mrsavice a do mora jos samo 12 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@ Marijači - bela sam kao sir, ali brzo crnim. Inače od malena nosim crne (eventualno neka šarica možda bude), osim jednog kojem se donji deo raspao.

@ Kristirna - njega sam nosila i u trudnoći :D sve mi sojke poispadale hahahah

@ Respect - verovala ili ne, dala samo 10€ za njega (ili beše 15) sve u svemu, za dž i ok stoji. Jedno se korpe malo duže suše, jer ima sunđera, ali ko to šiša, bitno da se na stomaku brzo suši.

Evo vam mene pre jedno 5-6 god i jedini kupaći da nije crne boje :ph34r:

7s6-216456.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti bijela ko sir,ma hajde,šta sam onda ja,feta sir :lol: .Pa ovaj je neki sportski tip kupaćeg,jednostavan i praktičan :rolleyes: .Meni su sad grudi nezgodne za tako nešto.Mora dodatna potpora. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kažem ti da brzo crnim :lol: solarijumi me videli nikad u životu nisu (niti će). JEste sportski, a ja sojke nikad nisam imala. Tako da mi je tada odgovarao. Sad dvodelne ne mogu da nosim, niti ću ikada ponovo i nositi. Osim ako ne izmisle neku ultramegagigia čudtovrnu kremu koja zateže kožu na stomaku posle porođaja i strija :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trto, nikad te nisam videla do sad na slikama. Ovo malo sto se vidi svidja mi se!!!

I kupaci je ok :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.