Kupaci kostimi

odgovora

Objavljeno

Ah kupaci...Ja cu definitivno morati da uzmem neki sa korpama jer mi cice nisu sto su nekad bile <_< A inace ja imam fetis na crni kupaci tako da se ove godine mora naci na meni...Evo par modela koji mi se dopadajuax6-v26053.jpg967-18733-.jpg...tsl-793-sw.jpgcsy-18733-.jpgqry-385322.jpg

Ovakve kao na poslednjoj fotki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijači i mi bi bile svemirske tete da letimo za 4-oro dece po ceo dan :lol:

Žao mi je što je Beti zatvoren, kupila sam jednom davno njihov kupaći, za divno čudo nije bio crn. ''sportski'', a tako dobar meni. Propao je donji deo jer sam ga prala u veš mašini hahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Schveo jesu ruzniiii :lol: mislim da jednodelni ne bih obukla nikada, a ne mogu se bas pohvaliti sa plocicama na stomaku, ali opet...U jednodelnom na sta bi mi grudi licile :wacko: ovi sto je Ivana postavila su mi lepi, treci mi je mozda najlepsi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma i menu su ružni :D ali uz figuru mi najbolje idu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma i menu su ružni :D ali uz figuru mi najbolje idu :D

E kad te....sutnem jednom :D Ti imas super liniju i figuru,nemoj zezati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kad te....sutnem jednom :D Ti imas super liniju i figuru,nemoj zezati.

:D Mačko ja volim kada mi to neko kaže :D ali nisam nikako zadovoljna time kako mi stoji kupaći :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E zene ja probala onaj kupaci sto sam postavila :wacko: Prvo to je jednodelni kupaci, a ne dvodelbi kako sam ja mislila :o Pozadi je spojen pa se ne vidi na slici. To kao prvo meni ne odgovara jer mi je ogromna razlika izmedju gornjeg i donjeg dela (dole nosim 3/4 a gore 5/6). Drugo, ne pravi se veci broj od 4, ali ja sam uzela kao ipak da probam i to iako sam znala da mi je malo :D Donji deo, kao sto sam i mislila, sve se preliva, a gore :wacko: Em mi je bilo malo, em nekako povuce grudi ka dole, a moje su ionako otegljacene od silnog dojenja, pa dodju maltene sve do donjeg dela :wacko: I za kraj, kosta 99 chf (80-90 e ) -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kad te....sutnem jednom :D Ti imas super liniju i figuru,nemoj zezati.

I ja bih je odalamila sad, al trudna je pa ne smem :D

Zeza Schveca za figuru, to ona voli komplimente,a zna da mi necemo cutati kad krene da se nagrdjuje pa zato ona i postavi ona cuda gore :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Shveco meni su bas ruzni,posebno onaj prvi :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.jpg

Kod mene dolazi u obzir samo ovakve korpe kupaceg kao i brusa takodje.Sa zicom sa strane,fizbajnom i ovim debelim ojacanjem izmedju korpi,da sve to lepo prikupi.

Ili eventualno neki ovakav kupaci,ali verujem da bi me ovo oko vrata zaklalo,od tezine grudi.I donji deo je dobar moze malo da sakrije ko ima salce sa strane.

-1.jpg

Kristina86 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se kod jednodelnih ne sviđa što se sporo suše,a i čim izađem iz vode,odmah menjam donji deo,jer ne bih da se suši na meni zbog mokraćnih kanala.Tako da bi mi bilo baš nezgodno.Ovako peškir frć,skineš,obučeš gotovo.A ove na vezicene bih je bi mi se garant nekako odvezale kakav sam maler :P .

A ti Šveco,ajde de,figura ti je prava,majčinska :wub: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cicana svidja mi se ovaj drugi,super je za odbojku sve drzi na mestu,imala sam slican :)

C*I*C*A*N*A voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se kod jednodelnih ne sviđa što se sporo suše,

Zavisi od materijala, kupila ja jedan suši se sporo u pm... Drugi koji sam kupila se brzo suši, osim dela gde su sojke, ali to me baš zabole, bitno da se donji deo suši brzo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zavisi od materijala, kupila ja jedan suši se sporo u pm... Drugi koji sam kupila se brzo suši, osim dela gde su sojke, ali to me baš zabole, bitno da se donji deo suši brzo.

To jes,materijali su isto bitni.Ne znam dal se tako kod vas kaže al meni su najgori oni od streča,kao sunđer upiju i nikako da se osuše.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yep, i izgledaju kao sunđer :lol:

Slikaću jedan dan od ponedeljka moj kupaći. Ništa specijalno, jednodelni, tamo gde su cice ima i dodatne trake da se veže na leđima i tako zadrži da ne padnu (mada meni ni nema šta da padne, jedva da imam nešto unutra i da stavim haha), a donji deo je baš tanak, pipkala sam ga malo pre :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadja, kupi li ti taj kupaci? Ili si ga vratila? Nisam skontala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moji omiljeni su oni sa gornjim delovima na trougao, sto se vezu na ledjima i oko vrata, bez spuzve, bez korpica, jer realno sta ce mi korpice kad nema sta da ispadne, donji deo obavezno s vezanjem sa strana :D to mi je zgodnije za pomerati i odvezati kad se suncam, nema mi nista grdje nego tragovi od kupaceg, radje cu hodati bela ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadja, kupi li ti taj kupaci? Ili si ga vratila? Nisam skontala...

Nisam ga kupila, samo sam ga probala u radnji i odustala...

Kupila sam ovaj gornji deo:

hmprod_zps8736559e.jpg

Na slici se ne vidi, ali on ima neki zlatni odsjaj, tako da sam kupila zlatne gacice :rolleyes: Sad ne mogu da nadjem sliku... Inace ovaj gornji deo super drzi sike, kad sam ga probala uzela sam malo da skakucem i nista se nije razletelo :D

Sad mi treba jos jedan kupaci, sad smisljam kakav bih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,crna pa bela :) A lepše ti stoji onaj gore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana ova druga slika bje od prosle godine? Pa cini mi se da si sada mrsavija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana eurokrem. :D

:o 8 crvenih,pa kakav je taj,od zlata?.. :blink:

Prva slika je extra :wub: ,a lepa je i druga,nema veze sto si bela.. :wub: Maca nema sta..

A kupaci je lep i jedan i drugi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A bre na drugoj imam 10kg vise nego na prvoj <_< Ima i od nazad samo tu sliku se ne usudjujem staviti :unsure:

A kupaci je extra samo kad vidim cenu vise mi i nije toliko lep <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.