Kupaci kostimi

odgovora

Objavljeno

da je meni ovakav stas bila bih nudista na bilo kojoj plazi :lol::lol::lol:
:lol::lol::lol: e tu si u pravu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da je meni ovakav stas bila bih nudista na bilo kojoj plazi :lol: :lol: :lol:

Ma ja imam ovakav stas ali nemam kupaci kostim :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

po meni bi bilo jos bolje zalepiti nekog macana....pa svaki put kad pogledas u njega ,nestane apetit,a adrenalin skoci i poboljsa cirkulaciju,samim tim odmah ubrzas i metabolizam i skidas kg :lol::lol::lol:
samo za liliku

:D

oio-358247.jpg79v-slava-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ja sam se danas jako razocarala.Celo popodne sam trazila kupaci kostim.Prvo sam se smejala,a onda sam i plakala.

Grudi su mi velike,a ocajno vise do pupka i teske su.Nijedne bretelice ne mogu da ih podignu.Znate kako je to smesan prizor kupaci mi stoji bukvalno na stomaku.

Na kraju sam kupila jedan grozni,ocajni ,ali jedini koji mi je odgovarao.Uzasan je,donji deo ogroman,boja fuj,neka zelna bljak,ali sta cu morala sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene ja sam se danas jako razocarala.Celo popodne sam trazila kupaci kostim.Prvo sam se smejala,a onda sam i plakala.

Grudi su mi velike,a ocajno vise do pupka i teske su.Nijedne bretelice ne mogu da ih podignu.Znate kako je to smesan prizor kupaci mi stoji bukvalno na stomaku.

Na kraju sam kupila jedan grozni,ocajni ,ali jedini koji mi je odgovarao.Uzasan je,donji deo ogroman,boja fuj,neka zelna bljak,ali sta cu morala sam.

Cicana, nemoj da se nerviraš. Možda bi ti odgovarao neki ovakav model!

whe-bikini.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma cicana opusteno samo, znas moja je parola lepim ljudima sve lepo stoji :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah B.mama nadam se da u nedelju nece biti guzva na jezeru. :lol:

Moon da jedino takav kupaci mogu da nosim,ali za jednokratnu upotrebu moze i ovaj da prodje.(bapski :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah B.mama nadam se da u nedelju nece biti guzva na jezeru. :lol:

Moon da jedino takav kupaci mogu da nosim,ali za jednokratnu upotrebu moze i ovaj da prodje.(bapski :lol: )

Cicana, onda se opusti i uživaj, a što se gužve tiče, nećeš je ni primetiti pored Jane! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja imam ovakav stas ali nemam kupaci kostim :lol::lol:

Legenda.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao žene ala sam se sada ismejala vašim postovima, stvarno ste lude... Nego i ja sam se bacila u potragu za kupaćim, ja volim bikini i prije su mi savršeno stajali, ali sada i nije baš tako, stomaka i nemam baš puno i to što imam spadne kada nejedem dva dana, grudima sam zadovoljna jer su bolje nego prije trudnoće, ali zato bedra, guza i listovi na nogama...užas, celulit posvuda, a to je ono što najviše mrzim, tako da gornji dio bikinija savršeno pristaje a dole grozno, tako da moram nešto da iskombinujem, ili da svaki dan crknem od vježbanja... imam ja onu spravicu, onaj neki masažer što je kao "dobar" za skidanje celulita, al nije baš toliko efektivan, tj. ima efekta ali jako sporo i treba mnogo vremena za to... A voljela bih da dotjeram liniju do avgusta, jer mm i ja planiramo ići na bazen... ove godine nema ništa od mora, ali zato sledeće godine idemo i Milica i ja i to dva puta, da nadoknadimo propušteno B)

Nego evo nekih modela koji mi se dopadaju pa me zanima šta mislite, kako bi mi stajali i da li su dobri...

VS5.jpg

lisca-kupaci2.jpg

...ovaj mi se puno sviđa i našla sam ovakav samo druge nijanse, e sada kao što sam rekla, gornji dio savršeno pristaje a donji očajno, bar meni tako izgleda, mada mm misli drugačiji, on kaže da mi je ovaj savršen i da baš ističe ono što treba. Ja nisam toliko iskompleksirana, ali kada vidim sve ove zgodne modele, uf, poželim da sam i ja takva.

Evo još nekih...

2011-new-victoria-s-secret-bikini-bathin

E sada možda bi neka marama ili suknjica mogla da pomogne dok sam na suvom, a kada sam u vodi svakako se ništa ne primjećuje, pa možda ipak i kupim ovaj što sam našla, ako ne naletim na neki bolji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj drugi mi je savrsen. Ja glasam za njega, a ako zelis mozes prekriti maramom, suknjicom ili sorcicem butine... Ja sam gledala neke sa dubljim donjim dijelom, bas kao kratak sorc, pa cu vidjeti da uzmem.

Samo, mene bi definitivno spasio jednodijelni kupaci, jer mi je najveci problem stomak, pa cu taj, "babski" fazon furati ovog ljeta! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vukadinka lep je ovaj zadnji ;)

Borjana opet ti pocinjes <_< <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poznavajući tebe i tvoje tijelo :lol: drugi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boki, hajde slikaj stomak i pokaži nam... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao...da neko ko me ne zna pročita moja dva zadnja posta šta bi pomislio....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jOJ kakav je ovaj prvi beli :( Savrsen ... do prosle godine sam samo takve nosila a sad mogu samo da mu se divim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boki, hajde slikaj stomak i pokaži nam... :lol:

Jao...da neko ko me ne zna pročita moja dva zadnja posta šta bi pomislio....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Borjana opet ti pocinjes <_< <_<

B) Nisam, i necu nikad vise! :lol: :lol:

Boki, hajde slikaj stomak i pokaži nam... :lol:

'Ocu, kada ga osuncam! :P

Jao...da neko ko me ne zna pročita moja dva zadnja posta šta bi pomislio....

Sreca, pa te svi poznajemo! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tb7-vic-su.jpgt3l-vic-se.jpg

Ovi su ko stvoreni za mene...baš mi se dopadaju... :)

јекић...lep kupaći. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj novi kupaci... :rolleyes:

img-1815-boja.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

maybe odličan je!!!

Samo što se ja nikada ne bi usudila da obuičem nešto ovoliko primjetno - ne stoji mi. Mislim da bi me ljudi snimali i poslali za skrivenu kameru negdje :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( ... nemam baš toliko samopouzdanja za takav kupaći. Jedna trudnoća za drugom su ostavile "salast" trag .... sumanjam da ću se ove godine uopšte skinuti u kupaći kostim :( :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

425483328057423899978127.jpg382651239777343140281000.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.